Jump to content

דוד גרינוולד

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by דוד גרינוולד

1. סמל ראשון ארז אשכנזי ז"ל נפל בקרב בעזה בכ"ז בסיון תשס"ג , 27/6/2003 בן בתיה וינון נולד בקיבוץ רשפים בכ"ה בסיון תשמ"ב , 16/6/1982 התגורר ברשפים שרת בחיל הים יחידה: קומנדו הימי התגייס ב27.3.2001 נפל בקרב בכ"ז בסיון תשס"ג , 27/6/2003 מקום נפילה: עזה באזור רצועת עזה מקום קבורה: קיבוץ רשפים הותיר: הורים, שתי אחיות - רוני ולילך ואח - אביב מ.א. 7124859 בן 21 בנפלו קורות חיים: ארז אשכנזי - "חלום עצוב של יופי שלא יחזור לעולם" בן לינון ובתיה, אח לרוני, אביב ולילך, נולד ב-16.6.1982, בקיבוץ רשפים שבעמק בית שאן. ביסודי למד בבית ספר "רימון", ותיכון ב"מוסד חינוכי גלבוע". מאז ומתמיד התבלט ביכולותיו הפיזיות, היה שובב עם לב זהב, אך גם רציני, אחראי ומסור, שאף תמיד לשלמות והסתפק רק בהכי טוב. כתלמיד היה ארז שקדן, סקרן, למדן, מתעניין, ותמיד תמיד חייב להבין הכול עד הפרט האחרון. ארז לא הכיר את הצירוף "אי-אפשר" - לא היה 'הר' שלא למד איך להזיז, עם כוח רצון, אמונה עצמית ועבודה קשה. ארז היה המנהיג, המסמר בכל אירוע, הרוח החיה, המארגן שחשב הכול , וסחף את כולם בהתלהבות ובשמחת החיים שלו. אופטימי, תאב חיים ויודע למצותם עד תום, במסיבות, בטיולים ברחבי הארץ, טוב לב, חבר, עם חיוך שלא נגמר, וצחוקים, ושטויות קטנות, גדולות, שהיו שייכות רק לו. היה ספורטאי מצטיין והתבלט בקבוצת הכדור-עף של הפועל בית שאן. ארז היה "אדום" בנשמתו, מהאוהדים השרופים של הפועל תל-אביב, היה מגיע לשער 5 בבלומפילד שבת אחרי שבת, חי ונשם 'הפועל'. באופן טבעי, כיאה לאופיו, חוסנו הפיזי והנפשי, התגייס ארז לשייטת, עבר מסלול ארוך ומפרך והפך ללוחם. ארז עמד להתחתן עם חברתו בשנים האחרונות ואהבת חייו - מלכי. ארז נפל ב-27.6.2003, בקרב ללכידת מבוקשים בעזה. "אבא, לפעמים הולכים לקרב ולא חוזרים" כך אמר. ארז לאביו באחת משיחותיהם הרבות. ולא ידע כמה מילותיו קולעות. אמו מספרת שבשבוע שקדם לנפילתו, היה ארז לחוץ מאוד (עקב האימונים והתפקיד החדש שהוטל עליו) , וכמעט שלא הצליחה לדבר איתו. באחת השיחות האחרונות שלו איתה, הוא אמר לה שלא תדאג לו, שרק תשמור על מלכי. כותב מפקדו: "אני לא מצליח להבין וזה לא נתפס איך מישהו הצליח להוריד ממך את החיוך שלעולם לא ירד לך מהפנים... החיוך הזה שתמיד שמר על כולם. אני לא אשכח את הרצון הזה שלך תמיד לארגן הכול, את האכפתיות שלא נגמרת ולא משאירה לחבריך ברירה, והם ממשיכים אחריך...." חבריו לצוות: "...ארז תמיד דאגת לכל: להביא, לקחת, לארגן, לסדר, לבשל לחבר'ה ולעשות את העבודות השחורות. תמיד ידעת לדבר עם כולם, מהמפקד הכי בכיר ועד החייל הכי זוטר, ידעת להגיע לליבם כך שלא יכלו לסרב לך. בשבילנו רצת, ארגנת, וסדרת הכול בשביל הצוות, שמעכשיו כבר לא יהיה שלם בלעדיך. היית לוחם ומפקד, הלכת קדימה, וגם במבצע הזה היית לפנינו עם הכוח הראשון, וכשהגענו, הבנו שהנורא מכל קרה - שאתה אינך. חברתו (אשתו לעתיד): "איך נפרדים מדבר מושלם כזה... אומרים שאת הטובים לוקחים, אז אולי הייתי רוצה לבקש שתהיה פחות טוב ותישאר פה איתי, איתנו, חי!" ---------------- מלכי, המוזכרת למעלה כחברתו בשנים האחרונות ואהבת חייו, היא קרובת משפחה שלי. אני זוכר את ארז בתמונות - תמונות אמיתיות, או אולי תמונות שהמצאתי. בעיניים שלי, ילד בן 9, הוא היה ענק. לוחם. כשהיינו נפגשים איתו, אחים שלי ואני, בבית של דוד שלי, תמיד צחקנו עליו. דווקא הפועל בחרת, ארז? ינון, אבא של ארז, תולה בכל משחק של הפועל את השלט ארז אשכנזי ז"ל, אדום שלא נשכח. --------------- לא הייתי כל כך קרוב לארז, אבל הוא האדם הראשון שהכרתי, שמת. אני כותב פה את הדברים האלה כדי להזכיר דבר אחד: מכבי, הפועל, חיפה.. כולנו יהודים. כולנו אחים. בואו נשאיר את השנאה במגרש. ארז אשכנזי ז"ל, אדום שלא נשכח. בזכותך ובזכות שאר 23,084 חללי מערכות ישראל אנחנו כאן. שמור עלינו מלמעלה.
  2. אהלן חברים, אני מגיע עם אבא שלי למשחק במוצ"ש ואני מנסה להשיג לו ניקוב בכל דרך. מאחר ואני קולט שאני כנראה לא אצליח, אני מוכן לתת את הניקוב שלי ל-11 וסכום כסף השווה למחיר מלא של כרטיס בתמורה לשני כרטיסים ליציע אחר (8, 7, 13, 2) צרו קשר ב-0504444132 עונה רק עד כניסת השבת.
  3. דחוף להחזיר את השיר של מושיקו לשיר המקורי שלו - 'מה שיש לי בעולם הזה זה מושיקו לוגסי..'
  4. למה אני כזה אוטיסט טכנולוגי כוסעמק. זה כתוב 'אינך רשאי סיומת תמונה', איך מעלים את התמונה הזאת בגדול?
  5. אגב, אם פניתם ולא חזרתי אליכם זה כנראה בטעות ואני מבקש שתפנו אליי שוב, רצוי בפייסבוק - David Greenwald
  6. חברים, אני שוב פונה לכל מי שרוצה להיות חלק מצוות האתר, תפנו אליי פה בהודעה פרטית. ולשאר השאלות: לא אתייחס כרגע לדברים שהם לא רלוונטיים לנושא. התשובות יינתנו לפני שהאתר יעלה לאוויר. אני רק יכול להגיד שמי שמכיר את אתר המכבי יודע שהדבר האחרון שהוא עסק בו זה פרסום שלילי ורכילות זולה שמטרתה לעורר הדים.
  7. אנחנו עדיין בתחילת הדרך והדברים יהיו יותר ברורים בהמשך. כרגע אנחנו בכוחות עצמנו מתכוונים להעמיד את האתר, אם יהיו עדכונים בהמשך - נעדכן.
  8. שלום לכולם. בקרוב מאוד עתיד לעלות אתר חדש לאוהדי מכבי ת"א. האתר, מכביסט.קום, יעסוק בכל הקשור לאגודת מכבי ת"א ויסקר את המועדון על שלל סניפיו בענפי הספורט השונים - מכבי ת"א בכדורגל, כדורסל, כדורעף, כדוריד ועוד. מכביסט.קום יהיה למעשה חידוש לאתר המכבי.קום. אתר המכבי, שנסגר לפני כשנתיים, היה פעיל מתחילת שנות ה-2000 והיה אחראי על עשרות חשיפות ופרסומים ראשונים של דברים שהתנהלו בחדרי-חדרים בקריית שלום, היכל נוקיה והדר יוסף. המכבי הצמיח מתוכו דור של כתבים ועורכים לאתרי הספורט המובילים בארץ, שעשו ועדיין עושים קריירה עיתונאית מכובדת. צוות האתר כולל כתבים מוכשרים ובעלי ניסיון באתרי ספורט שונים, בין בהמכבי.קום ובין באתרי ספורט מובילים אחרים. ראוי לציין כי האתר לא יהיה קשור לארגון אוהדים זה או אחר ומטרתו היחידה היא להוות בית וירטואלי לאוהדי מכבי. האינטרס היחיד של מכביסט.קום יהיה הצלחת הקבוצה. אם הרגשתם פעם צורך עז לפרוק את מה שעל לבכם אחרי עוד משחק בבלומפילד, אם חלמתם לראיין את שחקני מכבי, אם תמיד רציתם לדעת מה קורה מאחורי הקלעים, עם מי מתנהלים מגעים ומי על סף סיכום, ובמילים אחרות - אם תמיד שאפתם להיות עיתונאים, מקומכם איתנו. הדרישות פשוטות: רצינות, כישרון כתיבה ואהבה מוחלטת למכבי ת"א. המעוניינים בפרטים נוספים מוזמנים לשלוח הודעה פרטית פה בפורום, או אצל: אושרי ביטון - 054-681-0616 אייל אהרן - 054-624-6369 דוד גרינוולד - 050-444-4132
  9. גם בהפועל כבר הבינו שורמוט של העונה רחוק מלהיות הורמוט של עונת הדאבל. הוא שחקן חלש שהייתי שמח אם היה עולה בהרכב של הפועל. אבוטבול יחזור אחרי פציעה ממושכת ואין לדעת איך הוא ייראה. תמוז זה שדרוג, אבל הוא לא מספיק טוב כדי לשנות את מאזן הכוחות. על הנייר, כמובן.
  10. חבל מאוד. באמת. לא רק על הנקודות, אלא על דרבי נוסף שהיינו יכולים לתת להם בראש ואולי להתחיל מהלך קטן של רצף דרבים ללא הפסד. ולמרות זאת, חכה עם ינואר. חיים רמון לא ימהר להוציא מהכיס את מאות אלפי היורואים שיידרשו כדי לעשות את הפועל קבוצה טובה, מסיבה אחת פשוטה - הם צריכים להחליף שני שליש מהקבוצה שלהם. ההגנה והקישור לא מתפקדים. אין להם שחקן אחד שאני יכול להצביע עליו ולהגיד שזה שחקן של אליפות. אולי באדיר, אבל גם הוא לאט לאט דועך. השורה התחתונה של ההודעה שלי היא שהדרבי הזה הראה ממה עשויה הפועל וממה עשויה מכבי. חוסר מזל טהור מנע מאיתנו ניצחון, ובהפרש. הפועל בעטה פעם או פעמיים לשער במהלך כל המשחק. גם בעשרה שחקנים נראינו לא פחות טוב מהם. הייתה טעות אחת של גורי (שהיה מצויין) שעליה שילמנו ביוקר. אבל אין מה לעשות. צריך לקחת נשימה עמוקה ולהסתכל על הדברים כמו שהם. אנחנו יותר טובים מהם. המשחק היום הוכיח לי את זה. ולכן, למרות הכאב החד של ההפסד, אני עדיין יוצא מעודד חלקית מהמשחק הזה.
  11. אולי זה יישמע מוזר, אבל לאחר כמה שנים של שליטה אדומה בעיר - היום ראינו את חילופי המשמרות. בשנייה ש-11 שחקנים אדומים עלו על כר הדשא בשביל להוציא תיקו בדרבי ובמקרה יצאו מנצחים, ת"א רחוקה מלהיות אדומה. היום ראינו את הפועל האמיתית. כל שחקני השדה נמצאים בחצי שלהם (עד האדום ששינה לגמרי את המשחק) כדי לשמור על השער. הם פשוט לא באו בשביל לנצח. מכבי היו יותר טובים וראויים לנצח, אבל הפעם זה לא קרה. לא נורא. יום שבת קריטי לפנינו.
  12. ראש זהב, אני אפגש איתך ביום ראשון בבלומפילד לפני הדרבי. אם החולצה טובה עליי אני מציע 300 ש"ח ונפריש 10% לשחקן ה-12. אם לא, תן לבחור שהציע 260.
  13. דג'מבה דג'מבה אדום אדום שלום שלום. הפועל קבוצה עצובה.
  14. ראש הזהב, אם החולצה תהיה בגודל שלי אני מוכן לקנות אותה ב280. איפה אתה גר?
  15. אתה מדבר כאילו הוא השחקן מספר אחד בארץ ובגלל שהוא יביא לך אליפות אפשר לסלוח לו ולהחליק לו את הדברים שהוא עשה. הוא לא. הוא לא כל כך טוב שאני אגיד ?הוא אדום אבל הוא משדרג אותנו בצורה אדירה אז יאללה?. אפשר ורצוי להסתדר גם בלעדיו.
  16. עזוב את זה שמבחינה מקצועית ראדי ואלברמן עולים עליו מבחינה מקצועית, איך אתה יכול לכתוב הודעה מנומקת ורצינית ובסוף להוסיף כבדרך אגב, ?עזוב את זה שהוא אדום?? הוא אדום במאה אחוז! הוא רקד לנו מול העיניים ארבע שנים בנצחונות שלהם בדרבי, הוא הרים את מאה אחוז אנטי מכבי ועוד הרבה דברים דומים. איך אפשר לקוות ששחקן כזה יגיע אלינו?
  17. אם אביחי ידין יעלה לדשא בבלומפילד עם סמל מכבי על החולצה תעבור בי תחושת גועל אמיתית. לא יכול לראות אותו. ולדעתי, גם מקצועית אין לו מקום במכבי (אלברמן, ראדי ודהן נלחמים על מקום אחד או שניים בהרכב).
  18. אז דעתך לא נכונה. בקשר לשנאה וההרס.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.