Jump to content

Zvika

משתמשים רשומים
    15
  • Last visited

Everything posted by Zvika

1. אין איזה קטע של ערוץ פתוח למשחקי חוץ באירופה?
  2. תן לי אפועל ניקוסיה, חצי עביר ונסיעה זולה
  3. 3 בלמים כשאין לך בלם מחליף ואתה עם 0 אופציות התקפיות פה זה מסוכן מאוד. לדעתי: יאניוטיס קנדיל שרן/פיבן יאיר דוידזאדה גלזר פרץ כהן מיכה ריקן צ'יקו
  4. בסוף הובאן יקבל אדום על ההתחלה נגדנו ויסתום את הפה
  5. הכי מפחיד זה משחק הראש שלהם על ההגנה שלנו, אני לא חושב שהיה קמפיין בשנים האחרונות שלא ספגנו נגיחות של חלוץ עם הפנים לשער
  6. זה אחלה ביטוח מבחינתו. הגענו לאירופה = יעשו מנויים כי הצלחנו לא הגענו לאירופה = 30% הנחה לשנה הבאה לקניית מנוי ואז יעשו מנויים כי זול וחבל "להפסיד" את ההחזר
  7. היינו אתמול ברוקי אורייליס, יש שם מתחם עם 4 מסכי טלוויזיה ומשחק אחד על מקרן עם סאונד, אחלה מקום ואחלה אווירה
  8. יש איזה מקום לראות ליגת אלופות הערב?
  9. ברגע האחרון מישהו עם כרטיס תקע לי ברז... אם יש למישהו כרטיס פנוי אשמח לעזרה בפרטי
  10. ההתאחדות יכולים לעתור לעליון לערעור. כנראה שימשיכו להשתין להתאחדות בפה. Sent from my LG-H815 using Tapatalk
  11. אין פה כבר בית הדין בעדנו או נגדנו אלא פגיעה באגו שלהם. Sent from my LG-H815 using Tapatalk
  12. מי שרוצה יש את אייאקס חוץ כבר באליאקספרס Sent from my LG-H815 using Tapatalk
  13. מי שמגיב שיגיב גם דרך מה הוא משחק אם זה סוני, פיפא או מחשב. Sent from my LG-H815 using Tapatalk
  14. מאיפה קאיודה הגיע עם הפייס הזה. אם יש כאלה ברמה שמשחקים דרך המחשב, להגיב שם באוריגין Sent from my LG-H815 using Tapatalk
  15. בחיים לא הגעתי כל כך רעב לניצחון כמו שפה. דווקא כשכל העולם מנגד, זה הזמן להראות שאין אופציה לכלום. שכל מה שהם עושים זה רק להעיר את המפלצת. לעלות פשוט לקרוע אותם מנטלית. Sent from my LG-H815 using Tapatalk
  16. הפורום הזה מתמחה בלקחת נושא, ולהפוך אותו לשיח אחר לגמרי שהוא הרבה יותר חשוב. Sent from my LG-H815 using Tapatalk
  17. תהיות בעקבות ערב שהרגיש לעוס ומאוס, רעיונות לדייט ראשון באיזור המרכז? Sent from my LG-H815 using Tapatalk
  18. מישהו שמשחק מהמחשב ורוצה משחק פוט? Sent from my LG-H815 using Tapatalk
  19. לאהם מספיק איכותי הגנתית להחליף את גוסטבו?יש לי גונדוגאן לפני האפגרייד שטוב אבל לא כל כך שדרוג ביחס לטיאגו שבינתיים עובד לי מצויין. וכשוער לנו נשמע אחלה Sent from my LG-H815 using Tapatalk
  20. המלצה לשדרוג? כרגע יש לי 100k פנויים Sent from my LG-H815 using Tapatalk
  21. איך כולם עם איןפורמים בדיב 5 ודיב 4 ורק אני מגרד קוינס כמו מסכן?? Sent from my LG-H815 using Tapatalk
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.