Jump to content

קווקזי צהוב

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by קווקזי צהוב

1. כן אני יודע אני כניראה אצפה אצל חבר ואין לו את החבילה. זכור לי משהו שהערוץ פתוח בגלל שמכבי משתתפת באירופה.
  2. מישהו יודע אם המשחק יהיה פתוח לצפייה ? תודה
  3. שער שלישי בנגיחה בקריירה. הראשון היה בבני יהודה מול מכבי שניצחו אותנו 3-2
  4. הכל טוב אנחנו עם 10 הפרש מבאר שבע..7 מהמקום השני קחו אוויר הכל בסדר. שבוע טוב
  5. הרבה זמן לא שמעתי שדר כזה מטומטם. אעלק פסל שער שלא היה בניבדל. הכדור יצא החוצה ביכלל
  6. כל עוד לא יהיו בחיפה שחקנים ישראלים בכירים הם ימשיכו לדשדש.
  7. הזכיר לי מאוד את המשחק בעונה של אוסקר מול אשדוד בבלומפילד. גם באותו משחק ניצחנו 2-1 עם המון מזל מגול של ארנשאו.
  8. הזר הבא שלהם יהיה בלם. הרגשה חזקה שזה יהיה קוויאר
  9. זאת היכולת של דסה במערך הזה. ברגע שהוא משחק בצערך של 3 בלמים הוא יותר חופשי לעלות ולתקוף. המערך בעונה שעברה עשה איתו חסד
  10. אפואדו היה בשידור חי עכשיו באינסטגרם. היה בתוך רכב ומלא טורקים מקללים את ישראל בתגובות. הוא ענה להם בטורקית שהוא עוזב את טורקיה אבל לא הזכיר את ישראל.
  11. עטר כן יכול לתרום למכבי המון.אם יתנו לו את ההרגשה של שחקן מוביל והרכב קבוע,כמו בעונה עם אוסקר הוא יכול להגיע ל20 גולים בעונה.אין הרבה חלוצים כאלה בארץ.אנחנו חייבים לדעת לשמור על הישראלים הטובים שלנו.
  12. אולי לא הכי קשור..אבל עד היום לא הבנתי מה גורם למנהל מקצועי של ויטסה להגיע למכבי חיפה ?
  13. הלוואי ישאר ויסתום לכולכם את הפיות. ראיקו השוער הכי טוב בארץ. קורה לכל שחקן תקופה לא טובה.הוא הביא לנו המון נקודות בעבר.יש לו אחד על אחד הכי טוב בארץ.שולט ברחבה.רק משחק הרגל לא משהו.אשמח אם ישאר בעונה הבאה ויביא אליפות.
  14. ההבדל בין הקבוצה לזאת לבין מכבי אלופה זה שחקנים עם אופי. שימו במכבי הנוכחית את זהבי בן חיים וראדי ואנחנו מקום ראשון. יש לנו סגל מעולה פשוט חסר אופי ומנהיגות.חסר שחקן שלוקח על עצמו,שמשדר אופי ווינריות,כזה שהאחרים נסחפים אחריו. מקווה ששנה הבאה ימצאו פיתרון .
  15. לא ידעתי איפה לשים. הניצחון הזה כלכך היה שווה אליפות,עד היום לא קולט איך פיספסנו את האליפות ה4 ברציפות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.