Jump to content

sick_irony

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by sick_irony

1. נורא נהנה מרז שלמה, במינימום שהיה הגנתית במחצית הראשונה הוא עשה את העבודה בצורה מעולה ובמחצית הזו הוא מרבה להניע את הכדור קדימה ולא לרוחב כמו שהרבה מבלמי מכבי אוהבים - רק שימשיך ככה
  2. פתיחת משחק חלומית בינתיים, אנחנו כמעט תמיד נחלשים חצי שני - הגיע הזמן לנצל את פתיחות המשחק האלה
  3. לא נתן גול מהותי מאז הגול שהוא שם מול מול נערים א של גרמניה
  4. אני באמת קצת בהלם, כולנו יודעים שאם המצב היה הפוך היו טוחנים לנו את המוח בשידור שזה לא הגיוני והיו מראים לנו כבר 50 הילוכים חוזרים, זה באמת בלתי נסבל
  5. אל תדאגו, בהתאחדות כבר יצא גיבוי
  6. לא הבנתי, זה מאתיים אחוז נבדל איך זה הגיוני
  7. ישששששש בזבזו עכשיו זמן יא קבוצה דוחה
  8. רביבו עוד כמה שנים בבני יהודה/אשדוד, אין בו כלום
  9. לא רואה שהיתה עבירה, נראה שקניקובסקי נתקע ברגליים שלו
  10. אפשר להבין למה מחקו את דוידזאדה שכרביבו כבר כמה משחקים רצוף (גם בנבחרת אגב) לא נותן כלום?
  11. מוטי איווניר הזכיר את קניקובסקי, אם לא היה מזכיר לא הייתי זוכר שהוא על המגרש
  12. איך מאשימים את סאבוריט? כבר עונה שניה (שלישית?) שברור שהוא לא בלם - מתעקשים שהוא יהיה בלם, אנחנו נמשיך לקבל עליו גולים.
  13. לא נראה כמו פאול, לא רגיל ששופטים מצילים אותנו אבל קל ניקח את זה בשתי ידיים, רק לא לחרבן את המשחק עכשיו
  14. הבנאדם שיחק פוטבול אמריקאי, בא לקחת את הכדור לרוץ לצד שני לתת טאצ'דאון, מאה אחוז פנדל
  15. דן ביטון השחקן שחושב הכי לאט שראיתי - ומה שמתסכל שפעם ביובל הוא דופק משחק מהסרטים ואתה אומר "אולי מדובר בשחקן". אז די. נמאס ממש.
  16. לקרוא ליונתן כהן "חלוד" זו גניבת דעת, אחד השחקנים הכי חלשים שזכורים לי
  17. לבטל לפחות לחצי הרכב את כרטיס הטיסה חזרה לארץ
  18. תוריד את המילה "מהמחליפים" ואני מסכים איתך מאתיים אחוז
  19. חחחח דקה 208 מכניס את בונדוסו ויונתן כהן להציל מולדת? או שזה כמו בכדורסל שמפסידים ומכניסים ספסל?
  20. יאללה נטבע עם הספינה אני ממשיך עם המשחק עם תקווה לא הגיונית
  21. וואו פאול על החילוף שממנו מקבלים גול, החילוף המפסיד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.