Jump to content

meni asarf

משתמשים רשומים
    33
  • Last visited

Everything posted by meni asarf

1. גבריאל נשארת כבר מהבודדים שמייחסים להם חשיבות הרוב השפוי כבר ממזמן התייאש היחס הזלזול שלהם !פשוט דוחה נגיד ונבין שהם החליטו לא לעודד ויש פה כמה שמבינים אותם! רק בבקשה מישהו יכול להסביר לי בצורה יפה ולא בוטה למה שבאים לשאול אותם למה הם עידוד הם עונים בצורה של תזדיינו לנו מהפרצוף מסתגרים ונותנים לך מבט של מי אתה בכלל מכבי שייכת לנו! דבר נוסף בסטמפורד ברידג( צלסי חוץ) אתה בא לשבת באיזור של הארגון הוא אומר לך בזלזול זדיין מפה מקום שמור
  2. שימו לב שככה זה עובד בכל הקבוצות באנגליה כבר שנים
  3. 50 פאונד( אם תשאל אבל צלסי מוכרים ב35 אני קונה מגוף שני ועושה לך טובה אם תרצה)
  4. חברה מי שצריך כרטיסים לצלסי ליציע של צלסי אני יכול לארגן לו אני כבר נסעתי ללונדון לפני כמה ימים(לא יהיה מכירה לקהל הרחב בצ'לסי) אז אם מישהו נתקע שידבר איתי
  5. אני מעולם לא ראיתי בשום קבוצה בעולם שמי שאין לו מנוי יכול לרכוש כרטיס למשחק בגלל שהוא קנה חבילה עם טיסה זה פשוט בושה
  6. קצת הסבר: לאלו שטסים בטיסות מלונדון בשעות הבוקר המקודמות שימו לב רכבת בלונדון אחרונה 12 בלילה וראשונה 6 בבוקר באמצע הלילה יש חברה אוטובוסים שעושה שירות לשדה התעופה קוראים נשיונאל אקספרס( מחיר עלות 9 פאונד) לגבי טיסות שימו לב כדי ליקנת ליעדים קרובים כמו ציריך גנבה פרנקפורט טורקיה ואז משם לקנות בנפרד ללונדון לגבי מלונות עדיף לכם לקחת דירות פרטיות מאנשים יש אתר קוראים לו Rbnb ממש זול לגבי כרטיסים למשחקי כדורגל ווסטהאם עושה מכירה כללית לאנשים ככה שאפשר לקנות שם כרטיסים מנצ'סטר לפעמים פותחת מכירה כללית גם טוטנהאם עושה מכירה כללית יש ליברפול יום ראשון 20/9 באנפילד שם אפשר להשיג כרטיס במחיר עלות שימו לב מחיר עלות באנגליה הוא מתחיל ב36 פאונד הכי זול (כרטיסים לצ'לסי ארסנל זה קומפליט סולד אאוט לא מומלץ לקנות בלונדון זה נחשב המשחק הכי איכותי ומחירים בשמיים מקווה שעזרתי
  7. לידעתך זה איזור של ערבים פקינג איזור הכי יקר בלונדון ויש מלא ברים לשתות
  8. אלי כדי שתדבר יפה ותדע לכבד אנשים שנותנים בחינם אני מנוי לשער 11 או לפני שנולדת כולם מכירים אותי במקרה יש לי דירה ואני רוצה לתת לאוהדי מכבי להתארח קצת רספקט לא יזיק
  9. אהלן חברים בלעדי ורק לחברי הפורום שיושבים בגוש אפשרי לבוא לישון אצלי יש לי דירה בלונדון אפשר לעשות את החג אצלי (נעשה קרנבל) מדובר על דירה ריקה אני יכול לדאוג לכם להכל כרטיסים לארסנל בשבת ראשון טוטנהאם וכמובן הכל ללא תשלום יש לי מקום לארבעה חמישה חברה רציניים בלבד ( ווצאפ 07476072734)
  10. איפה הכי טוב לקנות כרטיסים לליגה האנגלית וגם לצמפיונס ליג באנגליה האם יש אפשרות לקנות מחוץ לאיצטדין או שרק בהזמה מראש וכאלו
  11. יש פה מישהו שאמרו לו שההזמנה אושרה והוא לא קיבל שום מייל או הוכחה בשביל זה?מה עושים
  12. מישהו יודע איך אפשר לוודא שהמנוי חודש אחרי ששילמתי כבר יש איזה הוכחה משהו שלא יגידו פתאום לא חידשת
  13. מישהו יודע על מספר טלפון שאפשר להתקשר ללאן מחו'ל
  14. מישהו יודע אולי איך מחדשים את המנוי מחו'ל
  15. אני כרגע באוסטרליה ואני אזרח אוסטרלי יש מישהו שמכיר עבודה טובה וחוקית (לא בתחום העגלות) אני אשמח להצעות
  16. מי שרוצה להשכיר דירה בשדרות ירושלים במחיר הוגן (כמובן יותר זול מהרגיל עקב נסיעה לחול)אפשרות לטווח קצר וגם לטווח ארוך
  17. אחי יש לך את mytvil שזה טלוזיה ישראלית איכות טובה אבל עולה כסף
  18. כל מילה בסלע אבל כרגיל לא נפתח טוב כולם נכנסים לפניקה ואז התוצאה ברורה חבל
  19. הכוכב של באזל לא ימריא למשחק מול מכבי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.