Jump to content

AZIKIT

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by AZIKIT

1. חחח לאדע כבר אחי לא מגיב פה בקושי היו ימים בפורום של השחקן עונת 2012/13 עונה מרגשת מבחינתי טירוף ביציע ובפורום היו ימים... כוס אומו תקופת מבחנים כוס אומו החיים
  2. לאדע אם רשמו על זה שהתחילה המכירה של הטבעונים אבל מסתבר שהתחילה וחבר טוב שאוהד תקקות קנה ב680 לשער 5
  3. בלי חרטות לקח לי שעה בהלוך יצאתי ב17 מתא ושעה בחזור אפילו פחות ונסעתי דרך 443 והיו עבודות בכביש לעניין שלנו פשוט בושה קהל שבע מאוד לפני שנתיים שלוש משחק ליגה היה מושך יותר קהל בבלומפילד פשוט מאכזב אותי באופן אישי כי ציפיתי יותר מהקהל שלנו
  4. יוצא מאזור יד אליהו יש לי 2 מקומות! בליקשר חברים שאלה דחופה..הם בודקים אכיפה של תעודות סטודנט/חייל? אשאל יותר פשוט,אם חבר שבא איתי הזמין מוזל והוא לא סטודנט יעשו לו בעיות? *הדפסה ביתית
  5. עוד מבצע סטייל חומת מגן הם יפחדו לצאת מהבית לקנות מים אבל בשביל מבצע כזה צריך מנהיג חזק כמו אריאל שרון דאז. מה שעשינו להם אז היכה בהם כמו הלם הלוואי שישחזרו רבע מזה..הערים הערביות נראו כמו לגו סיטי לקח להם שנים להשתקם.
  6. מדהים איך כוח ההרתעה של צהל נעלם מחבל עולה לעמדה חייל בשוק נותן בו אבן ובורח. לא שופט את החייל חלילה אבל זה פשוט מרגיז כזה דבר חייב להגמר בירי על מנת ולהתראות. בכל אופן ביבי חלש ביטחון חלש הכל פה חלש עושים מאיתנו צחוק והורגים את מיטב חיילנו ואזרחינו כאילו אנחנו כבשים. ולא לשאול אותי מה אני מציע אני סהכ לוחם לשעבר ובהווה במילואים יש מחט בנימין יש מאוג יש אלוף יש רמטכל ויש שר ביטחון הם מקבלים כסף על למצוא פתרונות לפיגועים האלו.
  7. הנרצח בפיגוע המתועב אמש בבנימין. לא ייאמן איך ילד בן 17 הורס חיים שלמים למשפחה לתינוקות לאישה צעירה באמת בלתי נתפס ה' יקום דמו.
  8. אוטוטו בן 24 נעים מאוד אפשר שנדבר בפרטי אם באלך לנהל שיחה אחי לגבי משיח ושי תתפלא אני לא מהאולטראס מאז ומתמיד הייתי יושב עם השחקן היו לי חברים בשחקן ישבתי איתם חצי עונה ב13 ולאחכ מכן ב8. אבל ואבל גדול אני יודע שהם תרמו רבות לעזיבת לוני את מכבי. ושוב לא נכנס לפוליטיקות הישנות (יחסי שחקן אולטראס זה באמת כל כך ישן ומאחורינו בטח שהפאנטיקס זה ארגון מאוחד וחזק היום תודה לאל)
  9. הפגנה שקטה יפה ומסודרת לא הייתי קורא לזה גם הפגנה או מחאה סהכ הבעת דעה ותמיכה. גם זה אסור לנו? אוי ואבוי מה יהיה פה עוד 10 שנים. תפסיקו להיות יפי נפש. זכותם ובצדק לאהוב את טל ולחשוב שמגיע לו יותר כבוד בשחרור הזה. אגב אורי משיח וכל החברה שהרבה אוהדים פה בפורום היו בכיתה ב נלחמו בלוני בדמם. אז תפסיקו עם ההשמצות מביך שמביך זכותם וזהו. ולהיות מוצצים של ההנהלה ולשחק משחקים עם מכביניו מחוץ לנתניה עם דוגמניות שלובשות חולצות ורודות וסמל של מכבי זה לא מביך..חלאס
  10. זה או שהוא יהיה במנוי או שיבואו 2000 אוהדים בשביל משחק מול נגרים מליגה ב באיסלנד שיהיו מוכנים גם לשלם 50 שקל וגם לנסוע לנתניה
  11. לא אוהב להעביר ביקורת על ההנהלה אבל זה חלק מדפוס ניהול כזה לשחרר הודעה יפה באתר כאילו הכל מושלם ורוד ואנחנו עבדים ולא אוהדים במפעל בלי רגשות ובלי אהבה אני את טל בן חיים אישית מאוד אוהב ויצא לי גם לדבר איתו כמה פעמים הוא מכביסט ענק מסוג השחקנים שגדלתי עליהם שהייתי בן 10-11 זוכר אותו עם המדים של בזק תודה על הכל טל
  12. סמל שלא רצה לעזוב ולפי דעתי יפרוש לא אשכח לו שלא רצה לעבור להפועל וגם לא לביתר מאוד מאכזב הדרך הזאת שמשחררים שחקן כזה יכלו להשאיר עוד עונה שאולי תגמר עם תואר בואו נדבר מקצועית הוא אחלה בלם מהספסל לליגה ואין אחד פה שחושב אחרת.
  13. יודע שזה נקבע מלפני שנים, אבל זה שהגמר בטדי וביתר עם 20 אלף אוהדים שבמקרה ביציעים שלהם והפועל חיפה בדרומי הדבר הכי לא ספורטיבי שראיתי בכדורגל שלנו מזה הרבה זמן
  14. אחלה עומר שבעולם מוכיח שאפשר לבנות עליו כמה שערים ישלו ובכמה משחקים מישהו יודע? בליגה*
  15. מספיק עם החרטות חיימוב שוער ענק וישראלי והיינו רוצים אותו שקט בשער לשנים. אלחמיד אחלה בלם גם מהספסל ראיתי כמה משחקים שלו הוא מהיר פיזי עם אחלה משחק ראש קהת נפילה בחיפה יעבור לקבןצה אחרת יכבב כי יש לו כישרון. וזו לא הנקודה הנקודה היא שחייבים להפסיק לוותר על הצעירים שלנו.
  16. מצחיק ששחקנים כמו חאתם אלחמיד גיא חיימוב רועי קהת היו אצלנו בידיים והיום היינו מתים שיהיו אצלנו עוד כמה שנים זה יקרה עם חלק מאלו שאנחנו מוותרים עליהם עכשיו בשביל בטויקים ופח אשפה אחרים.
  17. להוריד מחירי מנויים בבקשה כולנו יודעים שנשאר בסרטן הזה עוד!! המעט שההנהלה האטומה הזאת יכןלה לעשות חוץ מלהביא דוגמניות לחלק סוכריות לפני משחקים זה להוריד מחירים קיבינימט שעה וחצי נסיעה היום בהלוך
  18. לחץ על רכבת ישראל לרכבות אחרי משחקים שאטלים נורמלים לאצטדיון הסעות מתא מרוכזות לאצטדיון מסובסדות ועוד שלל פיתרונות יצירתיים אני לא חבר הנהלה מותק. ואם נלך רחוק..לנסות לשחק במושבה. אתה קולט שילד בן 15 בלי אבא עם רכב לא יכול לנסוע למשחק? אלא אם כן הוא ממש נחוש וזה לא גיל של הרבהכסף
  19. לא יעזור מה יגידו לי בש בפור ענק עלינו כי לה יש את טרנר נקודה. ובלי קשר לביתי לא ביתי ההנהלה הבת שרמוטה הזאת יכלה להקל עלינו ולחסוך לנו שנתיים של כאבי ראש ועוד שנה בדרך..נשבע לכם כל משחק שעה וחצי ואם למישהו פחות שישלח לי בפרטי תדרך שהוא נוסע בה
  20. המשחק אליפות מול רמהש ? כמות הבאנרים הדגלים התופים הצעיפים הכי גדולה שהבאנו או כל קבוצה בעצם
  21. אגב זה נושא אחר אבל מישהו פה הזכיר מחירים אז ההנהלה לא הורידה שקל ממחיר המנויים מה שהיה מתבקש בגלל המעבר לנתניה..אבל זה באמת כבר נושא אחר
  22. אצטדיון ביתי שווה נקודות אין מה לעשות. ב15/16 הפסדת אליפות על הקשקש והיית מפחיד בבית הייתה הרתעה שנעלמה שזה כבר סיפור אחר ובאמת אפחד לא אשם שבלומפילד בשיפוצים. אבל להגיד שבלומפילד לא שווה נק? בעיקר בעונה של סוזה היה אפשר לראות איך קבוצות באות לבלומפילד ומפסידות בחדר הלבשה כבר בלומפילד כרגע לא יחזור.אז אם כבר עברנו אז למה לא להקל על האוהדים? ואני מדבר מלכתחילה לא היום שיש 3 קבוצות שם. אתה קולט שאני צריך לצאת בשעה 17 כדי להגיע חצי שעה לפני ולמצוא חניה טובה(במרחק 15 דק הליכה)? ולמה מעצבן? כי ההנהלה מתעסקת בחרא במשחקי ילדים מטופשים במחצית וחידונים עם דוגמניות של שקל מחוץ למגרש בזמן שגרעין גדול שמלווה את הקבוצה שנים סובל
  23. מסכים חתול אך את ה3 עונות שלבש היה את טרנר ולנו כלום שומדבר לא יתקן כי הפסדת אליפויות נטו בגלל עירייה זבל ראש עיר זבל והנהלה טיפה מנותקת. שוב לא בטוח שהיית לוקח אליפות במושבה אבל ואבל גדול טובת האוהדים לפני הכל והאוהדים אוכלים קש כבר שנתיים.
  24. ומה עם רמת גן באמת? סעמקק נמאס מתניה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.