Jump to content

muchisimo

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Everything posted by muchisimo

1. יוצא לי לחפש ולבדוק עם חברים וחשבתי ששווה לבדוק גם בפורום ולנצל את הידע של אנשים פה. יש חנויות של מותגים שאתם מכירים בזול? יש את בילו סנטר שיצא לי להיות אחרי הרבה זמן והתבאסתי מהמקום.. סחורה לא משהו ורק בפקטורי 54 היה דברים יפים יחסית (למרות שרובם לקוסט וארמני של סטייל ערבי או שעולים 800 ש"ח). מחפש כרגע יותר נעליים..הייתי קונה פעם בסניקרס בוקס, אמנם המחיר לא היה יותר מידי זול אבל יחסית לחנויות מקוריות של אדידס ונייק הם היו ייחודים ומעט זולים יותר. (היום עברו מקום וממה שראיתי לא היה מגוון בכלל) מכירים מקומות נוספים?
  2. הבעיה שאנשים מעודדים בקצב של פי 2 ממה שצריך ומעייפים אחרי דקה חושב שהבעיה תפחת עם חלוקה יותר נכונה של התופים
  3. גם לי אחי, ב16:30 בקריה האקדמית אונו, כשמגיע השעה 18:00 אני מגיש מה שאני מספיק
  4. הטענה השנתית על זה שיכלו לקחת אליפות
  5. לא שחקן מושלם אבל צריך לטפל בזרים אחרים לפני שנוגעים בו בכלל.. שחקן פיזי, מהיר, יושב ועולה מהספסל בלי פרצופים ובלי חברים בתקשורת. קשה לשים הרבה שערים ועוד גולים מרחוק כמו שמצפים ממנו נגד הבונקרים שרואים נגדינו בליגה
  6. אנשים פה מדברים על 13, שער 11 לא עודד כולו עד דקה 75
  7. מקווה שאיביץ רואה את המשחק ומתכונן לבונקר.. גם נגד ביתר בפלייאוף, גם נגד קבוצות אחרות בפלייאוף ובמיוחד נגד הפועל משחק הבא יימח שמם
  8. מכבי לא יודעת לשחק נגד בונקרים.. הבעיה העיקרית שלה שהיא מחזיקה בכדור רוב הזמן. תן גם לקבוצה השניה להחזיק בכדור ותרד עם כל הקבוצה מתחת לחצי, זה יגרום להם לפתוח את המשחק ולכן המצבים שלך יהיו יותר טובים כי ההגנה שלהם תיהיה פחות מסודרת/ פחות בונקר.
  9. הפנאטיקס אש, השאר פחות (להוציא את הרבע שעה האחרונה)
  10. לפחות 18K. מה שכן הקהל היה רדום.. ישבתי בשער 10 ליד 8 כי נכנסתי דקה לפני הפתיחה והייתי היחידי שעודד למעט פיקים אנשים ביציע מתלוננים ושוכחים איך הקבוצה הייתה נראית לפני עידן גולדהאר
  11. יהיו תופים נגד ק"ש? יש עדכון לגבי זה?
  12. בלבול לא המאמן שיביא לך אליפות כל שנה אבל נותן להם אופי טוב, גם אחרי נצחונות גדולים כמו 5-0 על הפועל אמר שהוא לא מרים את האף וגם לא מתרגש אחרי הפסדים. הוא מדבר כמו מאמני מכבי בשנים האחרונות, אבל צריך להחזיק קצר יותר את הסגל. מדהים שהם לא קולטים שהשחקנים הטובים אצלהם זה חזיזה ורוקביצה
  13. פנדל לחיפה... מדהים איך פרשן מתלהב מעטר אחרי 20 דקות של משחק... מעדיף לקבל את פדידה מכפר סבא לפני שאני מקבל אותו חזרה
  14. מכבי טובה יותר מהקבוצות שהיא משחקת נגדן אבל כל פעם היא מובילה בשער בודד... זה מתכון לאסון. גם נגד ב"ש היו 3-4 מצבים של שער וודאי וגם נגד הפועל חיפה היו כמה מצבים שהיה צריך לנצל אותם יותר
  15. לוארן יש פוטנציאל.. שחקן שמשחק מהר עם הכדור מזכיר לי טיפה את שכטר בחדות ליד השער
  16. ביזיון שמבקשים דבר כזה, עוד יתחילו להביא קופים למשחקי כדורגל. מהפועל, חיפה ביתר מבקשים ת.ז??
  17. חייב להגיד לכם.. המשטרה פשוט ז*ונות אבל לא הם גורמים לקהל להיות מפולג. ההנהלה גם יכולה יותר לנסות ולהיות גשר בין הקהל למשטרה אבל, לצאת נגד אוהדים של שערים 13/8 בגלל שהם מעודדים זה ביזיון.. מי נתן לכם בעלות על בלומפילד? שלא נדבר שעשה את זה, מי שנשאר ב-11 וקילל זה בכלל לא הארגון אלא אוהדים ב-11 מסביב לארגון. הלב שלי היה עם הארגון שנותן את הנשמה ומארגן הכל ובסוף מקבל ברקס מגורם שלישי אבל עדיין הייתי במשחק ועודדתי גם ב11, וגם הייתי בגשם, וגם במשחקי חוץ
  18. גם במשחק נגד ביתר וגם נגד ב"ש, 2 מועדונים גדולים בקנה מידה ישראלי וביתר גם מקום 3 עם עונה לא רעה באות לעשות בונקר נגד מכבי. מטורף.
  19. כיף לראות שחקנים ברמת הפיזיות שלו ושל יונתן בגיל כזה צעיר, מראה ניצוצות ודריבל שחסר למכבי. מלחיץ טיפה שאיביץ מחנך את השחקנים האלה בדגש מסיבי על הגנה, לא יוצא לראות אותם יוצאים קדימה כמו נגד חיפה בגול של יוני או בפריצה של אלמוג נגד בש
  20. גרתי בפלורנטין ועדיין בקבוצת פייסבוק שלהם.. הם מתלוננים גם על חניה שאין להם בימי המשחקים (בכלל בסופשים אין שם יותר מידי חניה), ועל סידי חחח (ויש כאלה גם על העידוד ששומעים מבלומפילד. אין יותר מבאס מחסימת כבישים בארץ הפקוקה שלנו ונפצים בעייתי לאוכלוסיות מסוימות (מה בכלל נותן לאוהד הקול הזה של הבום? בחיים לא הבנתי) מעבר לזה שיפנו לעירייה.
  21. רק כששער 13 הצטרף שמעתי אתה המסה של העידוד עדיין לא פח, הם מעודדים לא רע. העניין של הכמות מצחיק, מיני מנוי למשחק דרבי + ביתר ולהשאיר כסאות ריקים בשער 8+7 במחיר של 70 שקל למשחק... מכבי, חיפה ואפילו ביתר סולד אאוט קל
  22. עשה שינוי אדיר, היה ענק !!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.