Jump to content

zion8

משתמשים רשומים
  • Content Count

6
  • Last visited

• Days Won

2

Everything posted by zion8

1. מכבד את הדעה שלך, אבל אני חושב שאם הוא היה חותם פה הטיזינג הזה היה די על הזין שלך. רוצה לומר, יותר מפריע לך שהוא לא חתם פה מאשר השטויות עם אוהדי פנר באינסטגרם. מתי ראית שחקן שכן שמגיב על שמועות? בחיוב או בשלילה? ואולי כן היינו אופציה? אופציה שלישית-רביעית והוא באמת התלבט ולא רצה לפסול. מה גם שאתה נותן יותר מידי מקום וכבוד לשטויות באינסטגרם. כולה סטורי ולייקים. יש מצב שזהבי חרבן בזמן שהוא שיתף את הסטורי הזה.
  2. אני בכלל לא רוצה לקבל שחקן שמגיע אך ורק בגלל 6 משחקים בליגת האלופות. כאילו נניח ויהיה קמפיין מזעזע שהוא לא יצליח להתבלט בו, מה אחרי זה? נשארנו עם שחקן שמרגיש שהוא לא צריך להיות פה בכלל. אני רוצה שחקנים שרוצים להוכיח את עצמם,במחיר הגיוני שמתאים לתקציב "הרגיל" שלנו ולא שמתבסס על עלייה חד פעמית לליגת אלופות,שבאים לפה ורואים בקבוצה עצמה כהזדמנות ולא באיזה קמפיין שמתבסס על יותר מזל משכל.
  3. ואתה סתם קיצוני לצד השני. מה הבעיה להודות שיש שם קבוצה חזקה? אתה בעצמך אומר שיש להם מאמן טוב וחלוץ מעולה (ולא רק). גם אמרת שחסר לנו זרים שלא נראים באופק. בלי אם ואם, כרגע הם קבוצה חזקה שנראית יותר טוב. גם על באר שבע דברו ככה.
  4. נמני כמובן מגזים ואוהב לחזור על כל דבר אלף פעם, אבל בינתיים חיפה באמת נראית לא רע במשחק חוץ לא פשוט.
  5. הנה כבר עולות הכתבות שפגשנו יריבה בינונית. אלוהים לא נמאס להם. נקח אליפויות בלי תחרות ונשבור שיאים- ליגה חלשה. נגיע לליגה האירופאית ופלייאוף האלופות-הגרלה קלה. נוציא תוצאה סבירה מול קבוצת ליגת אלופות שחצי סגל לא משחק- מחדל. איך יוצאים מהלופ הזה?
  6. ייני? דווקא אני זוכר שראיתי את דוידדאזה פשוט נעמד באמצע הרחבה במקום להמשיך בשמירה על השחקן שהבקיע.
  7. מסכים מאוד לגבי קארצב. לא חף מטעויות כמובן אבל שיחק בביטחון, היה אגרסיבי והשתחרר מהלחץ בחוכמה לא מעט פעמים.
  8. בא לי גם. אלמוג חתיכת סוס. קצת לסדר את הראש והוא לא איתנו.
  9. מישהו פה רואה הרכב היום? טוב לא היום ספציפית אבל אם הסגל מלא. דגו וסטרול?
  10. מעניין. אם כבר זורקים זין על איזה מאמן ישראלי הייתם הולכים? לא בהכרח טוב אלה רק לצחוקים והאווירה. חושב על יובל נעים. צריך שיצלמו את התגובה שלו ברגע שהוא מקבל את ההצעה. או את צ'ליימה
  11. צריך לפורום meme של bad luck brian עם הפרצוף של ניקוליץ'. הבעיה שרוב הסיכויים שאף לא יבין את הגאג כי אנחנו לא יודעים איך הוא נראה.
  12. https://www.voetbalprimeur.nl/nieuws/945242/alles-over-eran-zahavi-psv-haalt-nieuwe-eredivisie-attractie-in-huis.html כתבה על זהבי שמתקרב לpsv. אני מתבסס על גוגל טרנסלט אבל מדברים שם על שכר של 2.5 מיליון יורו. זה מטורף. חשבתי שהדיבור שם על 1.5 מיליון. אגב יש שרשור די מצחיק בתגובות למטה. דברו שם על זה שהוא יהודי ומעניין איך זה יסתדר במשחקים מול אייאקס והקריאות של הקהל שלהם. מישהו הגיב לזה שייתנו לו אטמים ממותגים של psv ושימשיך לשחק. גם מישהו כתב בנושא שרוב הישראלים בכלל לא יהודים. הרג אותי. נראה שהם מתלהבים ממנו מקצועית אבל די מופתעים מהשכר הגבוה.
  13. יודע מה דוניס אמר. שורה תחתונה לא הגיע רכש וזה בגלל שלא הציעו מספיק כסף.
  14. אני חושב שזה די הזוי לחשוב על זהבי כאופציה ריאלית. אנחנו בבור כלכלי ולא מסוגלים להחתים שחקנים בדרג נמוך יותר, והוא כמה רמות מעל רמת השכר אצלינו וכנל מבחינה מקצועית. הדבר היחידי שקישר אותו אלינו זה שהוא שיחק פה והוא מבוגר אז חשבנו שהוא יבוא לסיבוב אחרון. הוא כנראה חושב שהוא שווה יותר כרגע (גם לדעתי אבל זה פחות משנה) וזו זכותו. לגבי הטיזינג, הוא מדבר עלינו מהרגע שנחת בסין ולא אמר משהו מיוחד בתקופה האחרונה. זה יותר פנטזיה שלנו מאשר המציאות.
  15. מתי בכר יורד למצב כריעה בתנועת האיש החושב?
  16. המשפט הזה, עם קצת יותר דיוק; פשוט לוקח את הפעולה של לשים את הכדור ברשת ומנמיך אותה באיזה 100 דרגות במדד החשיבות והקושי. לא סתם החמצת ולא סתם נגמר 1-0. זה מה שההרכב שאתמול שיחק היה שווה וזה לא היה מקרי. תאכלס עם יד על הלב, כמה אתה מופתע שדוידזאדה הטיס את הכדור לשמיים? ואחלה דוידזאדה מקצוען אמיתי ואני מעריך אותו, אבל זה מה יש. נ.ב גולסה העלה סטורי שרואים אחרי המשחק שבן ביטון בוכה מהתרגשות וגולסה צועק עליו "אצלינו לא בוכים".
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.