Jump to content

dushko

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by dushko

1. בדרך למשרד מפנטז ששרים מלודי הערב ביציע.
  2. אשכרה צ׳יבוטה מוריד אותו בלי כדור.
  3. בוא אני אספר לך משהו על הפורמט של הליגה, העליונות נמדדת בנק. כל השאר זה בילבולי ביצים.
  4. פקה פקה פקה. קודם שמכבי ינצחו את פאקינג נס ציונה. אחרי זה הפרצוף להגיד כמה היריבות בינוניות עם מזל.
  5. אגב. אוסקר היה היום חלש רצח, יש מה להגיד בעניין חוצמזה שהוא בן 18 וצריך לאכול את זה שיכול להיות לו משחק חלש בטרנר. בשביל מה יש גיאגון.
  6. ערן זהבי לא ״זקוק לפגרה״ יותר ממה שכל מכבי ״זקוקה לפגרה״. מה נסגר עם אנשים, אין לכם עיניים? יש פה שחקנים אש וזה עדיין לא מחובר. תאמינו ותפסיקו ללצטט את כל הזבל שרץ מסביב.
  7. סבבה. אחלה ערן וכל מה שהוא נותן ברכה.
  8. כל זה ועם האינפנטליות של הכרוז הזה לא עשו כלום? מדהים.
  9. היה נחמד לעקוב עד עכשיו. 70 דק של כדורגל זבל כמו שאנחנו אוהבים.
  10. יש להם 4 זרים בהגנה. 4! אנחנו לא הצלחנו להביא 2. והבלם שהבאנו הוא תעלומת מסתורין לא בטוח שהוא קיים. איך אפשר לזלזל אני לא מבין בחיי.
  11. לא נראה לי שאחד שכותב פה שמח בשבילם. אפשר להודות שזה וואחד איקס על החגורה.
  12. חד משמעית. לא משנה כמה יובה זבל שבזבלים שאני מקווה שהאוהדים שלהם מנצרת שבאו לעודד אותם ירקו עליהם בעליה לאוטובוס.
  13. המשחק הזה גרם לי להבין דבר אחד חשוב. אם אוסקר גלוך עוזב את מכבי בשביל קבוצה פחות מהפרופיל של יובנטוס הסוכן שלו צריך לשבת בבית סוהר.
  14. לא לא, לא מה ש״עשה״ לי. יותר פרגמנטים שנחרטים. וכן ברור ששי סידי זה אסון וזה למה ביחד עם הבובה הזו זה היה מחזה סוריאליסטי. חשבתי שברור ש״בשולי הדברים״ מתכוון לארועי קאלט קומיים.
  15. אני אתחיל. לא *רק* שלושת אלה ולאו דווקא בסדר הזה. *שי סידי צורח פיצה פרגו בזמן שהבובה פיצה הדבע הזה רץ על הדשא כאילו יש לו קקי בתחתון. *האח שהסתובב לשער חמש במחצית ואז לקח את בטלוויזיה מראה לשער חמש שדי אי אפשר להמציא אותם כבר. *רנשרייבר רץ לבדוק בואר אם היה נבדל בגול השלישי ואז מסתבר בכלל שהוא שרק לסיום ורץ לבכות. לא ראיתי דבר כזה בחיים.
  16. אין שמונה שנים ואין חמש אפס ואין כלום. לזכור ולא לשכוח את כל השנים שסבלנו מהנבלות. לא לרחם, לבוא כאילו זה הדרבי האחרון!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.