Jump to content

MaYuKa

משתמשים רשומים
    28
  • Last visited

Everything posted by MaYuKa

1. גם בתקופות הרעות של 08/07, כמעט ירדנו ליגה פעם ראשונה היינו ביזיון מוחלט, 4 שנים לא ניצחנו דרבי! אפילו אז הקהל היה מעודד ובדגש על הארגון היו מעודדים 90 דקות. אז סבבה הקבוצה לא נראת טוב, אבל עדיין לדפוק מחאות,לא לעודד, יאאלה בחייאת עברנו דברים קשים יותר ונשכנו שפתיים בשביל הקבוצה. יאאלה מכבי
  2. אזזזזז אמרתי בוא ננסה לעליון אחרי שכבר קניתי לתחתון פתאום נפתח לי לשער 205 וכוסעמקק הצלחתי אני לא מאמיןןן
  3. יש כרטיסים אינעל הצבא מתגייס יום לפני צלסיי
  4. מאמין שבסוף לכולם יהיה כרטיסים.. קצת תמוהה לפי דעתי שלא היה כרטיסים לעליון.
  5. ראיתי בפריצות למשחק את מכבי אוכלים 4 מעכו כי לא היה שידור נורמלי, על הספה מול טלויזיה שחורה ושמנה. כאשר אבא מקפל כביסה. למה אני זוכר את זה.
  6. אין על הדרבי הזה יא ראבק. איך העיפו אותנו משער 8 ועדיין הצלחנו לקמבן כרטיסים ולחזור ולעודד כמו משוגעים.. המשחק שהכי נהנתי בו בחיים
  7. אינעל ראבקום משו לאיפון ??!!
  8. זההה לאאא עובדד ליייי אניי בגדנעע המזדיינת הזאתת תעזרוו ליי
  9. מעניין איפה הציטוט שלי שאמרתי שפוגשים אותם ואז את פאוק.. (כן אני יודע שלא נפגוש את פאוק אל תהיו מעצבנים)
  10. למי שיש לו אייפון פרוץ שיוריד את התוכנה הזאת של הכסף וייראה בחינם
  11. יש לי כרטיס ל7 מחליף ל11. זה דחוף כפרה עליכם תעזרו אנחנו 3 באים מאילת ורוצים לשבת ביחד 0505944909
  12. סעמק יש כרטיס ל7 מחליף ל11, דחוף רצח תהיו אנושיים.
  13. אנחנו נלחמים על כרטיס ל11 אינעלראבקץ אם מישו מנסה לקנות את כרטיס שורה 12 שיפרוש הוא שמור לנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.