Jump to content

קמחי

משתמשים רשומים
    24
Everything posted by קמחי

1. לא שאני מגיע לזלזל, אבל הדבר הכי טוב שקרה העונה לקבוצה זה מגרשים ריקים.
  2. שחקן אגף שיכול לשחק גם בימין, גם בשמאל וגם מתחת לחלוץ. טכני בצורה יוצאת דופן, רואה היטב את המגרש ומניע את הכדור בצורה מהירה בשליש האחרון.
  3. ליגת האלופות וריאל זה משהו לא נתפס
  4. טל בן חיים אחד הווינגרים הכי טובים ששיחקו בתולדות הקבוצה הזו.
  5. למה אתה נכשל בבחירת מאמנים? למה אתה נכשל בבחירת שחקנים זרים? נראה לי שאתה יכול לענות בעצמך.
  6. כבד קצת הבחור. אבל הוא דוגמא מצויינת מה שכר של 100 אלף אירו משיג אם יש לך עין טובה בסקאוטינג.
  7. אתה רוצה למות משיעמום, חנק או שריפה?
  8. סאמביניה כתבתי, אתה מתייחס לליוביסאלייביץ'?(אלוהים לקח לי נצח לכתוב את השם הזה)
  9. אם ריאל תעבור היא פשוט תהיה ריאל. אנחנו חוזים בעונה היסטורית. פשוט תענוג.
  10. מנספורד עם שנת בלהות. בוא נתחיל שהפעם ייפגעו ב-2 זרים ו-2 ישראלים.
  11. מבחינתי לנצח מגול עצמי בדקה 97. כדורגל טוב או הצגות כבר לא ננפק העונה.
  12. אם נניח שויטור לא ריאלי, חילו מאיימבו וסאמביניה הם כנראה הבולטים. חשוב יותר להדגיש שבסכומים שמכבי משלמים לבלמים, אפשר להנחית פה גם בזמן מלחמה שחקנים נהדרים.
  13. אני תמיד מגזים. ולרוב גם צודק. אנריק לא בלם טוב לליגה. זו עובדה מוגמרת. הוא היה תחת מאמן שמבליט לחיוב כל בלם שמשחק תחתיו(איביץ') ובקבוצה שההגנה היא המשימה המרכזית. גם שם, לא היה טוב. העונה תחת מורה לספורט באווירת מתנ"ס הוא נראה אפילו פחות טוב. כאשר אני בוחן את רוב הבלמים הזרים בליגה קשה לי למצוא כאלו שאנריק מתעלה עליהם בתכונות ההגנתיות. מגן כנראה הוא לא יהיה וקשר אחורי זו פנטזיה למאמנים שיודעים ללמד כדורגל מאפס בעמדות חדשות. בטח לא תחת קין. הוא לא טוב כבר שנתיים ויותר. אפשר להפסיק לנסות להחיות את הגופה.
  14. אל תדאג, בשום סיטואציה הוא איכותי מספיק כדי להיות שם גם בלם רביעי. סבוריט רע מאוד העונה. מבין שחקני ההגנה, אולי רק שני לאבישי כהן מבחינת ההשפעה השלילית.
  15. הרכיבו קבוצה טובה יותר עם חומר שחקנים רע בהרבה. יכול גם לא להתייחס אחשלי.
  16. כקבוצה אין בנו כלום. זה לא רק אימון, זה הכימיה וההתאמה בין השחקנים בחוליות ובצימודים. הכישרון אולי יציל אותנו העונה מלחרבן עוד יתרון משמעותי אבל אין שום בסיס לקבוצה הזו.
  17. משחקים מול יריבה שלא מנסה לעשות כלום, לא להגן, לא ללחוץ ולא לתקוף ומדברים על יכולת סבירה. קבוצת פלייאוף תחתון ממוצעת הייתה עושים מטעמים מהגמלים היום.
  18. חומר שחקנים רע בהרבה שהרכיב קבוצה טובה יותר. אין בנו שום מעלה קבוצתית אחת בודדת ראויה לציון. כלום.
  19. זו הקבוצה הכי גרועה תחת מיטש אי פעם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.