Jump to content

הצבר

משתמשים רשומים
    68
  • Last visited

Everything posted by הצבר

1. בוטקה של אשדוד חתם השבוע בנתניה או שהוא עוזר לנתניה בהתנדבות ?
  2. במשחק הכי חשוב ( שהוא לא שלנו ) אשדוד מתעקשת לשחק לאט, מאוד מאוד לאט וזהיר כנ' לא מבינים שם שאו שהם יתחילו לנצח או שהם ירדו ליגה. בנתיים 0-0 לטובת הפועל
  3. מסתבר שהטילים הכורדים יותר יעילים מהטילים האירנים אבל עם הכבוד לטיל של ריקן, 200% גול של זובאס
  4. יאללללה בואו ננצל את ההפסקה ונתפנק קצת על הפורום של הפועל , במשחק אולי הכי חשוב שלהם בשנים האחרונות ניצחון הם כנ' נשארים ליגה, הפסד ונזכה לראות כדור שלג מתגלגל בלי שליטה *רקע : הפועל - מול הפועל פ"ת הקבוצה הגרוע בליגה, מצד אחד פ"ת בעשרה שחקנים מצד שני הפעול עם 7.5 משחקים בלי גול פתיחה אופטימית לנושא משחק אמונה שלמה למעשה אפשר לפתוח לאירנים תת פורום שם או מינימום אשכול לקחת את הקונספירציה צעד אחד קדימה ואת האמון בסניור צעד אחד אחורה האמונה בסנדיור נדבקת גם לאייבינדר דיון מגוון על איך אפשר להבקיע גול ועומר סניור עולה עומר סניור עולה עומר סניורררר משריקת הפתיחה היאוש הפך להיות יותר נוח
  5. אין להם כלום בלכאורה סגור, פעם ניסיתי להכניס שם קצת כדורגל, מתתתתתתתתתתתתתת שם
  6. עם כל הכבוד הרב למילסון וגם לדוידה, הם לא שווים יותר מאלה שעזבו גם ובעיקר כי לא הביאו להם תחליף הבור בעמדת השוער לקח לא פחות נקודות ממה שמילסון הביא אין מגן ימני, אין בלמים בקישור : אוסקר גלוך חצי עונה, פרפה גויאגון וגם את גלזר במשחקים שצריך קשיחות ומרכז שדה חזק ( נתן תמיד משחקים גדולים נגד חיפה). בהתקפה את יובנוביץ ובמקום כל אלה התחזקנו במילסון ( מעולה ) ואושר דוידה ... לדעתי קבוצה הרבה פחות חזקה ( ובטח פחות מאוזנת )
  7. אני לא מקושר כמוך, ממה שאני יודע בנתיים נשאר אבל גם אם הוא לא נשאר, זה דיון מיותר כי הדיון פה היה רובי קין או מאמן אחר(בכר) והאחר כבר לא רלוונטי ותסכים איתי, שבזמן מלחמה עדיף רובי קין אחד ביד על אוסקר גרסיה על העץ ( או יותר נכון על המטוס הביתה בטיל הראשון ).
  8. חסר לי הקטע שהכי מבאס את החיפאים , הם בטירוף שם על החזירים שמתרוצצים חופשי בעיר זה היה שם הלהיט של הבחירות, יותר חשוב ממערכת החינוך :-) מחלות בכל העיר מזוהם שם האוויר ורק שלא ידרוס אותך חזיר ( רק, תתפלל, תזהר אפשר לשים הרבה דברים אבל חייבים להזכיר את החזירים :-) )
  9. קודם כל הגנה זה קבוצה שלמה. דבר שני הכי חשוב בהגנה זה שוער, אצלנו מככב השוער המחליף של חיפה משנה שעברה דבר שלישי, סבבה "להחליף את כולם" אבל תחליף במי ? הרי לפני 3 שנים הראשון ברשימה היה נחמיאס והשני היה אורי דהן שחתם בחיפה. כדורגל זה לא שחמט לא כל מי שנתן עונה טובה בק"ש יצליח גם במכבי ואם שחקן באמת כשרון נדיר אז ימכרו אותו לחו"ל ולא למכבי. ברור שצריך שיפור, אבל צריך גם להפנים שיש מגבלות של היצע שחקנים ( וגם מצב הזרים שיהיו מוכנים לבוא לפה לא גדול ).
  10. לנעול 111 דפים 2000 תגובות מאות אלפי מילים כל הדיון הזה הפך מיותר השבוע. בכר סיכם בחיפה, בן שמעון בנבחרת, ברדה בב"ש ואת דגו ( אם מישהו מחשיב אותו בכיר) לא ניקח הטוב ביותר שאפשר להחתים פה זה את מימר/לוי שאולי גם הם יותר טובים מקין אבל כמו שאתם יודעים מאמן זה הרבה גם עניין של סמכות. סביר להניח שרובי קין + אליפות מקרין יותר סמכות משרון מימר יתרון נוסף של רובי קין זה ההשפעה שלו על הבאת זרים בייחוד בזמן של מלחמה/אחרי מלחמה שכולם מפחדים שפיגורה כמו קין מדבר עם שחקן ואומר לו אני פה בארץ והייתי פה כל המלחמה זה בהחלט יתרון. וכשהדיון מתדרדר לרמה של האם להחתים את רובי קין שיזכה פה באליפות או את שרון מימר זה הזמן לסגור אותו נקודה חשובה למחשבה: רובי קין ומכבי עם 78% הצלחה עד עכשיו שזה יותר ממה שבכר הוציא באליפויות שלו שעמדו על 76 74 ו 72 אחוז
  11. האנשים שאומרים זובאס אני מאוד מקווה שלא ראו יותר משלושה משחקים של הפועל השנה בחיאת אפילו האדומים חסרי היומרות אומרים שצריך להגיד לו תודה ושלום ואין להם שום ציפיות לשוער שובר שיוויון במקומו
  12. דוידה חי על המהירות, הוא צריך שיחליפו לפחות שחקן נוסף באגף שלו כדי לבוא טוב לידיי ביטוי
  13. הביקורת הפעם לא רלוונטית לחלוטין בשביל להתגבר על משחק לחץ אתה חייב שני דברים א. תיאום בעיקר בהגנה/קשרים אחוריים אבל גם עם ההתקפה למסירות ארוכות שישברו את הלחץ ויענישו את היריב ב. מובילי כדור שיודעים לקחת כדור מהגנה להתקפה ובעיקר לנער מגן וליצור יתרון גדול להתקפה זה הרכב שלא שיחק יחד אפילו באימונים כל מובילי הכדור ומשחררי הפקקים שלך בהגנה לא על המגרש * ואכן אנחנו גרועים מול משחק הלחץ, אבל יש שיפור בקבוצה מאז שהתחילו לנסות לשחק מהר
  14. קצת מוגזם לשחק עם הרכב שני על מלא ( קניקובסקי ומילסון מההרכב הראשון ) זה לא גביע הטוטו לפחות היה משאיר את השוער הראשון שיסדר קצת טיפה את ההגנה בכל מקרה גם בהרכב שני שלנו במכבי שולטת במשחק
  15. לא בטוח שאם השופט אותו שופט "סרבי" מדומיין ישרוק להם פנדל זה יעזור
  16. שאני אזכיר לך שאמרתי על גאידמאק שהוא בלוף שבא להלבין כספים כשהוא עוד היה בדיון עם האוצר על הלבנת 7 מילארד דולר ? או שהלכתי לג'ורדי להתחנן שלא יקנה את וורמוט כי להפועל אין כסף למשכורות וכולם צחקו עלי ? בהנחה שבאמת מני וייצמן (ואחרים?) סוגרים בשקט בשחור את כל התביעות של אופא עדיין יש פה 5-10 מיליון שקל שחסרים בקופה, במכבי זה עלות של שחקן בכיר בהפועל זה עשוי להביא למפולת שלג כי אין הסכמה מי צריך לשלם את הגרעון הזה. בנוסף כמובן לגירעון של כמה מיליונים שנוצר השנה. מרוב אי הוודאות שם הדבר היחיד שכן בטוח זה ....... שיהיה מצחיק
  17. פה אתה טועה בענק, המנצברגים לא הבעלים של הפועל תל אביב, הם מחזיקי תיק הניהול בלבד הבעלות/מניות מתחלקים בין הניסנובים והמינצברגים אבל החלק הטוב הוא........ שאף אחד לא יודע באיזה אחוזים ומי מחזיק מה. כשאני אומר "אף אחד, אני לא מתכוון אנחנו הציבור, אני מתכוון אף אחד גם לא הבעלים. בקצב הזה הם מהר מאוד יגיע לבוררות, נכון לעכשיו עמדת הניסנובים חזקה בהרבה !!! מה שכנראה יחייב את הבורר להחליט על שיטת ה במבי המפורסמת ( אמיתי ) ולי רק חסר את הפרצוף המחייך של טביבי מאחרי וילון מספר שלוש "הצבר"
  18. טוב אחרי ההפסד של הנבלות היום, אני חושב שאפשר לסכם ולהגיד שבהחלט היה מחזור חביב
  19. 6 משחקים 18 נקודות נתניה 28 הפועל 26 אשדוד 25 ופ"ת מאחור עם 20 , להפועל יחס שערים משמעותית פחות גרוע מלאחרות הפועל ונתניה שיחקו כבר מול אחת הירושלמיות שהן הקבוצות הטובות יותר ככה שלכאורה יש להן יתרון. בנסף יש גם מומנטום אשדוד יחסית במומנטום טוב פ"ת מגמגמת ונתניה הייתה בנפילה חופשית אבל החליפה למאמן טוב שלדעתי ישאיר אותם בליגה הפועל של אבוקסיס 7 משחקים ללא גול בששת המשחקים הקודמים הם עם ממוצע של בערך בעיטה אחת למסגרת למשחק ( היום היו להם 5 ). משחק המפתח שלהם זה במחזור הבא אם לא ינצחו זה מפולת שלג הקהל כבר לא ישתוק ובנתיים יש להם שבועיים של סיר לחץ :-) * מאחר וכולנו ספורטיבים לא נרצה שהעיקולים שאושרו אתמול סופית, יפגעו שם ביכולת לשלם משכורות לא היינו רוצים שדבר שלא קשור לשדה המגרש ישפיעה על הירידה
  20. טוב בזמן שאני מתפנק על המשחק של הפועל תרשו לי לפנק מהשדים האופטימי חושב שירושלים הבעיה החברים שמחים להסביר את מהות הבעיה הומור קדם משחק של קבוצה שלא הבקיע 6 ( סליחה 7 ) משחקים סיבה לאופטימיות אם כבר הזכירו כדורסל ( לא שבכדורסל הם ניצחו את אתמול... ) הבחור "אל בנדי" מזדהה עם הדמות האלילית בסדרה המקורית ומסכם את ההרגשה הכללית על ההרכב שפורסם " ןאז התחיל המשחק ומשם זה התדרדר במהירות
  21. הנעת הכדור של ריינה בהגנה מדהימה, זה נובע בעיקר מתנועה טובה ובלתי פוסקת של השחקנים למקומות הנכונים
  22. אני לא יודע , עוד לא יצא לי לראות אותו
  23. שידור ביזיון, והפרשן יותר גרוע מהשדר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.