Jump to content

Coolio

משתמשים רשומים
    31
  • Last visited

Everything posted by Coolio

1. אם מישהו מכיר כיוון טוב לציאניד, אני אשמח כי עדיף להתאבד ולא לראות משחק של מכבי שהשניים האלה שופטים אותו
  2. הקהל יעשה את שלו וידחוף את הקבוצה עד הסוף כי הקהל מבין שאין אלטרנטיבה ראויה השנה לאליפות. כל החיצים מכוונים לאליפות ופשוט אין ברירה אחרת רק לקחת אליפות השנה. בכל הקשור ל"מכביזם", סלח לי אבל נושאים כאלה שצצים אחרי הפסדים מזכירים לי תקופות שחורות. מכביזם לא נמדד בשעות הראשונות והאמוציונליות שאחרי תבוסה כואבת, אלא בהכנה המנטלית למשחק שאחרי ובתפקוד במשחק עצמו. את זה נשפוט ביום ראשון והקהל יהיה שם בשביל הקבוצה.
  3. זה לא נכון להשאיר את הכל על השחקנים שהיו על הדשא, כי כדי לנצח 4-1 את אולימפיאקוס דרושה עבודת מאמן מקדימה והמאמן לוקח נתח גדול מהקרדיט ובאותה מידה להפסיד להם 6-1 במיוחד בצורה שבה נראינו אתמול, בשקלול כל ההחלטות שהוא קיבל במהלך המשחק, מראה פשוט על עבודת אימון גרועה. הוא לא קשור ולא מבין והוא ביי פאר המאמן הכי גרוע שהיה כאן בעידן גולדהאר, בטח לאור הציפייה שהייתה מהקריירה שהייתה לו כשחקן פעיל.
  4. לגמרי. תן לפאקינג ריינה לשחק מול אולימפיאקוס של היום עם יתרון 4-1 והיא עולה כמו גדולה אין בנו כלום, חבורה של לוזרים. פחד אלוהים על המשך העונה הזאת
  5. מקבלים את חיפה ברבע ושני המשחקים משוחקים בסרביה במקום בבלומפילד ובסמי
  6. עם כמה שאני מייחל להצלחה שלו, יונתן כהן נראה כמו שבר כלי. זה הרבה יותר מכדורגל רע, מנטלית הוא שבור קארצב במשחק חושך עם מעל 5 מסירות לשום מקום והפקרות במרכז השדה אבישי כהן אכזבה גדולה מזל שיש את ערן
  7. כדורגל קשה מאוד לצפייה, שיטת משחק של תעיפו כדורים למילסון שמתחילה במסירות בין ההגנה לשוער שמזמינות לחץ גבוה והתקפות, המעבר הפחדני ל-5 בהגנה שהכוונה היחידה מאחוריה היא לפלל שהדקה ה90 תגיע והשופט ישרוק לסיום… קבוצה מפוזרת, מבולגנת שלא מצליחה לחבר ארבעה פסים בחלק המגרש שלה. אולי ניצחנו אבל התחושה לא משכנעת ואני צופה לנו קושי רב במשחקים הקרובים, בוודאי בפלייאוף
  8. לא מרגיש לי שיכולת כזאת תגרום לנו להיות אלופים בסוף העונה. אנחנו נורא מתקשים נגד קבוצות שמסתגרות (90% מהליגה) ואין לנו בעיטה איכותית מחוץ לרחבה (גבי ניסה היום כמה פעמים). עד ה 1-0, שגם הוא בא אחרי 3 נסיונות לכבוש פנדל, התחושה הייתה כאילו זה יהיה לא אפשרי לכבוש שער שדה. כשהמשחק נפתח אחרי הגול, ונעשו כמה חילופים שהשפיעו על הקצב שמחתי להיווכח אחרת וכן כבשנו אחרי התקפה יפה. בכללי מנסה להישאר אופטימי להמשך אבל מקבל יותר מדי פלאשבקים לעונה הקודמת. העונה, לפחות, נראה שחיפה גם מדשדשים / לא התחברו עדיין.
  9. ההנהלה, באופן גורף, תמיד נתנה תחושה כאילו היה אפשר לעשות עוד אבל העדיפו לצאת ג׳נטלמנים ולוותר. במדינת הקומבינות והעסקנים זו לא הדרך להוציא דברים לפועל. מכבי נפלה למזימה משוגעת שכוללת בית דין ששם פס על המלצת משטרה וסאגת כרטיסים מטורללת שלא נגמרת. אם באמת היו יושבים הקהלים שלנו ושל הפועל אחד ליד השני, המשחק היה מפוצץ עוד לפני שהתחיל, וההשלכות לדבר? אפשר רק לדמיין, והמציאות עולה על כל דמיון. אי משיכת הכרטיסים זה מהלך קיצוני שהמטרה שלו היא להגיד דבר אחד - המועדון אחראי באופן ישיר לקהל האוהדים שלו, ולא נמסור אותם הפקר. מכבי מגלה אומץ ואחריות ודווקא מי שמראה תוקפנות וחוסר הגיון בגלל איזו גאווה מטופשת שלא מלווה בשום הסתכלות מעבר לקופסת מטר-על-מטר שלהם הם הפאנטיקס. אנחנו לא היינו צריכים להגיע למצב הזה מלכלתחילה, ואנחנו יודעים שבהנהלה תמיד היה אפשר לתת יותר גב לאוהדים ולהתאמץ יותר. אבל דווקא עכשיו, האצבע המאשימה צריכה להיות מופנית אל בית הדין והמושחתים בהתאחדות שנותנים לביזיון הבלתי נגמר הזה להתקיים, ולא כלפי ההנהלה.
  10. איך לעזאזל אנשים לא מבינים שבדרבי הקרוב למחבלים משער 5 יש הזדמנות נדירה לחבל לנו במאמץ האליפות. הם הרי רק מחכים לעשות את הפרובוקציה הכי קטנה, אחריה ניגרר לאלימות בין היציעים, אלימות שתהיה מלווה בהפחתת נקודות. אתם רוצים אליפות? לא למשוך כרטיסים. אותי לא מעניין הרצף של הדרבים כמו שמעניינת אותי צלחת צהובה בסוף העונה.
  11. חיובי - יוריס ומילסון רעים - דביטון ויוני. אסור להם לפתוח סימן קריאה - האנרגיות של עידו שחר, הטאץ' הנפלא של רביבו בסימן שאלה - למה דור פרץ מתחילת העונה צריך להיות הרגל המסיימת של מכבי תל אביב?
  12. גם כשחקן וגם כסוכן מגיע לכל אירוע שמוזמן אליו של אוהדי מכבי, נכון הוא אובר אובייטקיבי אבל מפה ועד להגיד "איחולים קשים" רק מראה כמה לאנשים יש זיכרון קצר.
  13. גם הפנאטיקס הוציאו דיסק, אני מדבר ספציפית על מוזיקה בז'אנר הזה
  14. פחות מתחבר לז’אנר, אבל אני תמיד מבסוט כשמשחררים דברים שקשורים לשירי קהל ופורצים דרכים חדשות, לא זכור לי בשום מקום בארץ שעשו דברים כאלה
  15. מה זה הקליקבייט הזה איפה התמונה
  16. לא הבנתי איך סולד אאוט כבר יפתחו את יתר היציעים?
  17. אין לי כוח שיגיע חיפה בית. יש לי תחושה רעה חבל על הזמן על המשחק הזה
  18. נכנסים לפלייאוף בתחושה קשה.
  19. יש ניקוד אם קונים דרך החברת כרטיסים השניה?
  20. יפתחו עוד לדעתכם? הייתי שאנן ולא קניתי בזמן
  21. הבוז היה על חילופים הזויים וניהול משחק מזעזע של המאמן. מוצדק לחלוטין כמו גם הקריאות ליצחקי מעבר לזה, גם בתחילת המשחק כשהיינו בדקות טובות הקהל היה רדום. תחושה קצת מוזרה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.