Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
  • Content Count

30
  • Last visited

• Days Won

3

Everything posted by הילד בן 30

1. מכבי האמיתית עוד רפרנס לתקופה הרעה הזאת
  2. הלוואי ומעבר לחיפוי יתעסקו גם עם גימורים של האצטדיון. די נדפקנו מזה שפתחו אותו בחופזה...
  3. עכשיו מחפש מכשיר לאשה. היא מתלבטת בין redmi note 8 pro לgalaxy a70. המפרטים וחוות נדעת די דומים. מה אומרים?
  4. יש פה שאלה מהותית יותר בהקשר הספציפי של הפורום הזה מהדיון שנערך פה (חברי המשותפת שותפים לגיטימיים או לא) והיא האם ראוי ששחקן יביע עמדה פוליטית והאם ראוי שהמועדון ימנע מהם להביע אותה. אני בהחלט חושב שראוי ששחקני כדורגל יביעו עמדה וזו טעות של מכבי שהתערבה. בסוף, שחקני כדורגל הם אנשים פרטיים שהייתי שמח לדעת מה הם חושבים מעבר לפרגונים באינסטוש. מעבר לכך שזה יתיר מסרים חיוביים בקונצנזוס (כמו בעד משפחה להטבית) אך לא מסרים שמחוץ לקונצנזוס.
  5. שמח שלא משחקים. לא חושב שצריך לקבל החלטות כרגע, צריך 6-7 שבועות לסיים את הליגה כדאי להמתין לראות מה יהיה המצב עוד כמה שבועות ומה יהיה גורל היורו
  6. זו ההחלטה הנכונה. בלי קהל ועם סיכון גדול שלא יסיימו את הפלייאוף עדיף לקפל בינתיים. לגבי ההחלטות מה לעשות אני מניח שרגיל יעתיקו פה משאר העולם
  7. אני לא לגמרי משוכנע שהפגיעה משמעותית. לגבי כרטיסים\מנויים- מכבי מכרה די הרבה מנויים שהיא כנראה לא תחזיר להם את הכסף כך שלפחות שני שליש מהצופים כל משחק זה אנשים שכבר שילמו. כן יש אובדן הכנסה ממכירת כרטיסים לאוהדי חוץ ועוד איזה כמה אלפים במקרה הטוב לאוהדי מכבי, אבל זה נראה לי די מתקזז עם תשלומי האבטחה. לגבי זכויות שידור- אין לי מושג אם התשלום הוא פר משחק, אבל משחקים ללא קהל רק יגדילו את מספר הצופים בבית. יהיה מיתון, ימכרו פחות מרצ'נדייז, בסדר. לא מספרים גדולים מאוד לדעתי.
  8. הליגה לא תיגמר השנה. זו עובדה מוגמרת (סטגדיש). אפשר לנסות למרוח, לשחק בלי קהל וכל מיני שטויות. אמנם זה לא כיף, וגם קצת לא ספורטיבי, אבל אפשר וצריך להחליט לדחות את הליגה עכשיו (ולקבל החלטה סופית עוד חודש). כל ניסיון להנשים את זה מלאכותית יסבך את המצב עוד יותר. שוחקו 26 מחזורים מכובד ביותר והקבוצה במקום הראשון צריכה לזכות באליפות.
  9. צריך לדחות את המשך הליגה *לפני תחילת הפלייאוף* ולבטל אותה אם צריך. זו החלטה כל כך קלה ביחס לאחרות שאני לא מבין מה ההתלבטות. הסיכוי שיסיימו פה את הפלייאוף קלוש. לכן, כל משחק פלייאוף שישוחק כרגע רק יחמיר את המצב. כרגע אנחנו במצב שכל קבוצות הליגה שיחקו אחת נגד השניה פעמיים. אין זמן טוב יותר לסיים את הליגה מאשר בסוף העונה מה שכנראה לא יקרה. בקיצור- לדחות את הפתיחה עד אחרי מה שתוכנן להיות פגרת נבחרות. אם עד אז המצב לא משתפר משמעותית- לקפל.
  10. יש גם שוני גדול בין מדינות את מי ומתי בודקים.
  11. כל מי שמתייג את ג'ורדי על כשלונות ראוי שיקרא את הנושא הזה. ממושא ללעג לקבוצה הטובה בליגה בחודשים ספורים
  12. אתה באמת לא מבין וזה בסדר, לכן לאמירה שלך "זה מרגיש חרטא" אין הרבה משמעות.
  13. קשה לדעת. כרגע יודעים שהיא מדבקת מאוד והורגת כ2% מהנדבקים (לדעתי פחות בגלל תת אבחון, אבל קשה לומר בוודאות). עכשיו נניח יתפרץ פה אירוע הדבקה שתדביק רק 100,000 אנשים. זה כבר 2,000 מתים למחלה שאין איך להתמודד איתה. תוסיף לזה את העובדה שוירוסים עוברים מוטציות מאוד מהר ויכול להיות שתקבל וירוס עם מקדם הדבקה גבוה יותר או קטלני יותר. בקיצור, עדיף להיזהר מלזלזל. חזרה לבחור מהפיראט האדום- עד למקרה שלו הכל היה בשליטה וכל ההדבקות לא נעשו בארץ. למעשה אם תהיה אפידמיה בהחלט תהיה סיבה לבוא אליו בטענות. בד"כ patient zero הוא סתם אדם חסר מזל, במקרה שלו זה קצת יותר מזה.
  14. רק מי שהיה קרוב למי שאובחן צריך להיכנס לבידוד. אם תרחיב ככה את המעגל כל המדינה בבידוד.
  15. אם אני לא טועה ההנחיות הן פחות משני מטר למשך 15 דקות אז נראה לי שאתה לא עונה להגדרה של בידוד (לא יודע אם זה מרגיע)
  16. מעניין מה לגבי שער 7 תכלס יש הרבה שטח משותף
  17. אם זה לא דוחה לך את תחילת הלימודים לא יכול להזיק. בחלק מהפקולטות יש פשוט קורסי הכנה בתשלום (לא ממש מכינה)
  18. למישהו יש נסיון עם רכישת מכשיר פלוס אחריות מדינמיקה סלולר? שוקל לקנות מהם את הs20 כי הם קצת יותר זולים מהאחרים. חושש מזה שהם נותנים את האחריות
  19. גול מדהים. כיף לדעת שיש לנו פינישר כמוהו. אם להיות אמיתיים היה לו קשה במחצית השניה, לא רק מבחינת כושר גופני, אלא גם לרוץ למקום הנכון כשהכדור אצלינו והקבוצה השניה מנסה ללחוץ, לדעת מתי ללחוץ ומתי לא וכו'.
  20. אני באמת לא מבין איך אפשר לדבר על שחרור של שחקן שמעורב בשער כל 100 דקות בערך
  21. לגבי האין צהוב של גלזר, הייתי די משוכנע שליאני הוציא צהוב לגלזר ולא לגולסה כמו שסידי הכריז. יש מצב?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.