Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
  • Content Count

30
  • Last visited

• Days Won

3

Everything posted by הילד בן 30

1. מעניין לדעת מתי עשו לדן את הבדיקה לפני המשחק, בה הוא יצא שלילי, ומה היה העומס הנגיפי בבדיקה החיובית (אפשר להעריך לפי הסייקל בבדיקת הpcr). יש סיכוי לא רע שהוא לא היה מאוד מדבק בשעת החיבוקים אחרי המשחק
  2. שעה מנסה להבין אם התכוונת שלהביא חלוץ של 20+ זה לא בשמיים (כלומר בהחלט אפשרי) או שהסיכוי לכך לא גבוה
  3. החששות הגיעו ששחקני מכבי נראו מתרצים משהו לשופט. בפלייאוף יש ואר?
  4. בעיקרון מסכים. זו לא רק העונה האחרונה אלא גם העונות שהיו לנו שוערים באמת טובים כמו ראייקו ואניימה בהן לא הרגשת שהיית צריך שוער ש"יציל אותך" ומנגד לקחו פה אליפויות משכנעות עם גורש חיימוב וחואן פאבלו. אבל, וזה אבל באמת גדול- כל האליפויות האלה הגיעו דרך מאמנים שנתנו דגש הגנתי משמעותי והשוערים לא היו פקטור משמעותי. אם משחק ההגנה שלנו הולך להיראות כמו הטיילת מול מכבי פתח תקווה, בהחלט הייתי שם כסף על שוער. בקיצור- עם איביץ דניאל יותר ממספיק, עם דוניס (ובוס, למשל) לא ממש יודע
  5. פרנצווארוש או מולדה יהיו בצ'מפיונס. אם מולדה יעפילו זא תהיה הפעם הראשונה פרנצווארוש היו שם פעם אחרונה ב95/96 מסלול האלופות אמנם מצמצם את מספר הקבוצות שיעפילו מהמוקדמות אבל נותן נציגות יפה מליגות ללא מסורת בצמפיונס שנה אחר שנה
  6. מה הכוונה? העליה לאירופית דרך מוקדמות האירופית מניבה פחות כספים.(מקבלים יותר כסף על שלבי המוקדמות של הצמפיונס) כל קבוצה שמגיעה לאירופית לא משנה מאיפה מקבלת כמעט 3 מיליון יורו רק על זה. זה פלוס סכומי ההעפלה על שלבי המוקדמות זה מה שבעצם הבטחנו. אין למעשה פרס על לעוף מהפלייאוף צמפיונס (מהאירופית יש) כי משמעותו קבלת הפרס של מעפילי הליגה האירופית. בקיצור להבנתי מה שהרווחנו עד עכשיו זה: 280 על הסיבוב הראשון 380 על הסיבוב השני 480 על אתמול סה"כ קצת יותר מ4 מיליון יורו
  7. הוא שחקן מעולה שמשחק בקבוצה טובה שלקחה את שתי האליפויות הכי משכנעות בעשורים האחרונים אחת אחרי השניה.
  8. המערך שעלינו בו אתמול מבליט מאוד את החוזקות של שחקני ההגנה ומקשה מאוד על שחקני הקישור שלנו. סאבוריט* היה אל ונהנה מהחופש לצאת קדימה במערך כזה. שרן הפעיל יפה מאוד את קנדיל שהמערך הזה מאפשר לו להבליט את היכולת הטובה שלו לתמוך בהתקפה. לעומתם גולסה מאוד התקשה למצוא את עצמו, דן ביטון מצא את עצמו לא מעט פעמים "קדמי מדי" ובעצם לא הצליח להשתמש בקלף החזק שלו שהוא יכולת המסירה וגם גלזר נראה קצת אבוד במחצית הראשונה (למרות שלא ממש ברור לי למה). אם דוניס רוצה להמשיך במערך הזה חייב למצוא שחקן מתאים יותר מדוידזאדה (איביץ היה עולה עם חוזז ואפילו עם יוני, אבל היה לו את גראלדש הסולידי יותר
  9. זה שהמשחק הראשון בשלישי והשני ברביעי עושה את זה יחסית נוח. כבר קרה לנו משחק ברביעי->ליגה\טוטו\שקר בשבת->גומלין בשלישי זה באמת רצח
  10. מדהים איף אוהבים להגזים בפורום. קבוצה שהעיפה גם את אסטנה וגם את סראייבו לא יכולה להיות מאוד חלשה. מכבי עמדה היטב ופשוט ביטלה אותם. זה מאוד פגע במשחק ההתקפי של מכבי (שגם ככה סובל מניצול מצבים נמוך), אבל בסוף השער הגיע ואני מניח שזו בערך היתה תוכנית המשחק.
  11. אני אשכרה קולט את ההתדרדרות בדירוג של הליגה הישראלית. מכבי, אלופת ישראל צריכה להתחיל מסיבוב 1 במוקדמות. אלופת הליגה האוסטרית מתחילה בפלייאוף
  12. היה לנו תאום (קצת פחות אל) בצד ימין
  13. לך תבאס בנושא אחר. פה זה ישששששששששששש
  14. בלי קשר לגיחה שלו עכשיו הוא ממש אל במשחק הזה. סאבוריט לב לב
  15. נגזר גורלנו. אחרי ההחמצה הזאת אני יודע שעפנו
  16. אני לא נושם כמו נגד באזל. למה זה מגיע לי?
  17. טעות להכניס את בלקמן. פחות שחקן במשחק כזה
  18. אני חושב שמפריע לערן שהוא לא מספיק מוערך בארץ. שנתיים של פגז בכימיקלים ויזכרו אותו אחרת.
  19. אין לנו שחקן שישים גול. אין שחקן שיצטרף לרחבה. יוני במקום דן ביטון (או דור פרץ(
  20. אחרי צפייה בראיון אין סיכוי שהוא בא למכבי. חו"ל וההרגשה של הקסקט לא עוזבת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.