Jump to content

idan411

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by idan411

1. אני באמסטרדם בלי כרטיס. אם יש למישהו למכור אשמח לקנות ממנו. בפרטי תודה!
  2. מחפש לקנות כרטיס בודד למשחק.. מי שמוכר מוזמן לדבר איתי.. תודה!
  3. מעדיף את ראיקו על חואן פאבלו בכל פרמטר. פלוס פוטנציאל .. אין בכלל שאלה
  4. בקשר להגעה וחזרה מהאיצטדיון - יש בעיות בארץ שגדול על מכבי לפתור וצריך להבין שמכבי צריכה לארח בסמי עופר כדי לעשות קצת כסף (למרות שגם אני הייתי מוכן לשלם טיפה יותר ולארח בבלומפילד). המיקרופון - היו חלקים שזה היה די מביך. בעיקר במחצית הראשונה היה נראה שהאיש עם המיקרופון לא הבין את האחריות שהוטלה עליו והתחיל לצעוק דברים לא קשורים לשירים ו-״אללה״ כל 5 שניות מה שממש קטע את רצף השירה במקום להגביר אותו. צריך להבין שכל האיצטדיון שומע אותו (כולל השחקנים) וזה ממש הפריע בחלקים מסוימים. במחצית השנייה היה נראה שהוא נרגע קצת והשתמש במיקרופון לתחילת השירים (שזה ייעודו). בסוף גם התחיל לצעוק דברים לגבי הקהל שעוזב.. קצת מביך.. כל אחד יעשה מה שבא לו (למרות ששוב - אני מסכים עם כל מילה שלו לגבי מי שעוזב לפני השריקה) - אבל לכל דבר יש זמן ומקום וזה לא היה אף אחד משניהם. דשא? בבלומפילד הדשא הכי טוב בארץ. על הפנים מהבחינה הזאת בסמי עופר. לסיכום - היה הרבה יותר מרגש אם היינו מארחים בבלומפילד. אבל זה המצב וצריך להפיק מזה את המיטב. סורי על החפירה
  5. מוכר עקב נסיעה בלתי מתוכננת לחו״ל. לשלוח הודעה פרטית או להגיב פה... אני יכול להביא את הכרטיסים עד הבית או להיפגש ב״לאן״.. מה שיותר נוח. תודה
  6. עם עובדות אי אפשר להתווכח, אבל אתם באמת מאמינים שהוא עושה בכוונה? לכל קבוצה יש נאחס עם שופט אם קוון כזה או אחר. אנחנו לא הפועל. כל שנה הם טוענים להטיות שיפוט נגדם ומביאים סרטונים עם הוכחות, ולמען האמת זה די פאתט.
  7. יישר כוח! אני מנוי לשער 8 והלוואי שהיה כזה ארגון אצלנו..
  8. במהלך המשחק: אנחנו לא צריכים להפעיל לחץ על השופטים לדעתי (חוץ משריקות בוז לגיטימיות), בסוף הכל מתאזן וחבל להוציא על זה אנרגיה בכלל. העיסוק שלנו צריך להיות בעיקר על עידוד הקבוצה.. לאחר המשחק: הדבר שהכי מפריע לי זה שאף אחד מאתרי/ערוצי הספורט בכלל לא מתייחס לבזבוזי הזמן ההולכים וגוברים של היריבות... לא רק זה, אלא ששגיא כהן אתמול בחדשות הספורט אפילו הצדיק את הבזבוזים הללו בטענה ש״זה בסדר, ככה עושים היום״. נציג של ההנהלה או של האוהדים צריכים לפנות לאיגוד השופטים בטענה להחמיר עם מבזבזי הזמן למיניהם ובעיקר שוערים שיודעים שהם בחיים לא יקבלו צהוב שני על בזבוזי זמן. זה גורם לכך שהם מתחילים לבזבז זמן מתחילת המשחק ומקבלים צהוב רק בדקה 70.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.