Jump to content

ori1

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by ori1

1. אני חושב שאתה טועה טוני. תפוז מר (Citrus aurantium), אשר מכיל את החומר ששיר צדק לקח, אינו מוצר בלתי חוקי בפני עצמו. הוא אסור בכדורגל מקצועני, אך למעשה נמכר בשוק עבור מתאמנים לא מקצועניים. כמו שציינתי מקודם, יש אף תוספים שמוכר גוף מוכר כמו israelbody שמכילים את החומר הזה. מישהו עשה פה הבחנה נכונה- המאמן כושר אינו כפוף לכל החוקים האלו, הוא בסך הכל מאמן בחדר כושר, ללא כשר לכדורגל מקצועני. וגם אם נתן לשיר את החומר (לכאורה) - אי אפשר לעשות לו כלום. המצב יסתבך עבור ב"ש אם אותו מאמן נתן תוספים דומים לשחקנים נוספים או לחילופין מהווה עובד או 'שליח' של המועדון.
  2. אז הכיוון הוא, לכאורה, שורף שומנים שמכיל תפוז מר (cirtus arantium) ? יצא לי לקרוא קצת על תוספים כאלה ואחרים, ואכן השימוש בתפוז מר נפוץ, וניתן לרכוש דרך אתרים כמו Israelbody וכו'. לא כזה הזוי שמאמן כושר, כזה או אחר, שלא מגיע מעסקי הכדורגל, ייתן לצדק מוצר כזה. השאלה המשמעותית יותר- האם המאמן כושר הוא עובד מועדון במובן שמתקיימים קשרי עבודה כלשהם? לדוגמה המועדון מפנה שחקנים לאותו מאמן? או במילים אחרות- צדק שנתיים בחוץ או יותר מזה?
  3. אני יודע שפחות נהוג להציע שירי שחקן בפורם, אבל בכל זאת, יכול להתאים השיר של איגיבור (עכשיו שהוא עזב). אופצייה נוספת זה השיר של צפון אירלנד ביורו האחרון (כמו שהגייט11 שר לסוני וימס, vidar is on fire)
  4. עם מנוי. תשיגו מנוי. כל מנוי 2 כרטיסים... תחשבו על חברים, מכרים, משפחה... תשיגו מנוי ותבואו כמה שיותר
  5. קניתי בטלפון אנחנו מגיעים 6-7 חבר'ה. לא צריך להסתבך, יהיו היום בערך 100-200 בשער 5 שלבושים בצבעים ניטרלים.תזמינו ותצטרפו אלינו
  6. לא נגמרו הכרטיסים, פשוט צריך להיכנס עם שם משתמש באתר... ואם זה לא מסתדר, להזמין מחר בטלפון.. אנחנו מגיעים חמישה לשער 5
  7. יש התארגנות על הסעה מאמסטרדם למשחק וחזרה? אם יש פה יחיד/זוג ששוכרים רכב, אנחנו 3 חבר'ה בני 21 ונשמח להצטרף (רק להגעה למשחק) עם השתתפות וכו'
  8. שמישהו שמבין בזה ירים את הכפפה ויפתח נושא לכאלה שטסים ולא זכו- איך קונים כרטיס ליציע של אלקמאר, כמה עולה, איפה ואם אפשר לעבור...
  9. אוףף לא זכיתי, מה אני עושה? אני עם כרטיסי טיסה כבר. אנחנו שלושה חבר'ה, שניים זכו
  10. לדעתי שני דברים מרכזיים מונעים ממכבי של גולדהאר להתקדם באירופה והם איצטדיון ומגבלת זרים. התקדמנו בנושא הזרים, מקווה שבעתיד יהיה אפשר גם יותר משישה. נותן למכבי הרבה אופציות מעניינות בקיץ ללא סחטנות של ישראלים, שמנצלים את הגבלת הזרים. ואם מכבי תצליח להחתים שחקנים כמו רוקאביצה וצ'יבוטה כישראלים(ושויינפלד?), אז בכלל צפוי קיץ מעניין.
  11. איך הוא רץ להביא את הכדור לאמצע נגד בני יהודה... מכביזם טהור Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  12. גרמתם לי להתלבט אם להגיע למשחק עם הרכב.. מגיע מטבריה, יש עוד אופצייה חוץ מרכב? Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  13. לא יודע איפה לכתוב את זה, יש לי כרטיס נוער/חייל/סטודנט מיותר, מי שצריך במחיר עלות(50) שיכתוב לי הודעה בפרטי. יאללה מכבי Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  14. תפסיקו לקרוא לזה הגרלה. אם יש דבר אחד שאנחנו צריכים ללמוד מבאר שבע, זה לפתור את השחיתות ב"הגרלות" כמו שהם עשו שנה שעברה. Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  15. רק אני שם לב שיש סיכוי סביר למשחק אליפות נגד חיפה? מדובר בהזדמנות היסטורית, כמו הפיספוס ההיסטורי בדרבי עם סוזה Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  16. תקנו אותי אם אני טועה, אבל שער עצמי נהפך לכובש המוביל של הפועל בשנתיים האחרונות Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  17. כן אבל בכל זאת... יהיה מצחיק אם זה יקרה. כשאתה משחק מול קבוצה שכל כך הרבה שחקנים שלה הם תוצרת הנוער שלך, זה לא מובן מאליו. שאלה יותר משמעותית- האם בחוזי ההשאלה של שחקני מכבי ברמלה יש סעיף האוסר עליהם לשחק נגד מכבי? כמו שחקנים שמכבי משאילה לקבוצות אחרות בליגה.. Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  18. אם עוברים את רשלצ, ומקבלים את רמלה ברבע גמר - קורה משהו? אפשרי לשחק מול קבוצת בת? Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  19. למישהו יש נתונים מדוייקים לכל המסגרות? כיבושים, בישולים ומספר משחקים? Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  20. אולי אתה מתכוון שנאסר עליהם למכור עוד כרטיסים , כי אין סיכוי שהם ככה סתם יבטלו כמה מאות אוהדים.. יש לי 6 כרטיסים לשער 8 והם תקפים בוודאות , ללא ביטולים . אגב , כל אלה שהתקשרו אליהם מלאן וביטלו להם את הכרטיסים , רוצים לשמוע קטע ? אחרי בירור העניין כמעט בוודאות , ללאן אין זכות לבטל כרטיס לבנאדם ללא החזרת הכסף לאשראי שלו וללא האישור שלו . אז מה הם עשו ? הם התקשרו לאנשים ואמרו להם שהם יודעים שהם אוהדי מכבי , הכרטיסים יבוטלו והשאלה היא רק אם הם מעוניינים בהחזר כספי. מי שביקש החזר כספי נתן פרטי אשראי וככה ביטלו לו את הכרטיסים , על ידי זיכוי. מי שלא ביקש החזר כספי / לא ענה להם , לא נתן את פרטי האשראי שלו ולכן לא ביטלו לו את הכרטיסים. כי המערכת של לאן לא זוכרת את האשראי של הקונה , ולכן לאן לא יודעים לאן להחזיר את הכסף , וכתוצאה מכך לא יכולים לבטל את הכרטיס. אותי לאן כבר חיפשו מעל 8 פעמים ב3 ימים האחרונים , לא עניתי להם בכלל. הכרטיסים שלי עדיין תקפים ולא מבוטלים. אז אם מחפשים אתכם מלאן פשוט אל תענו , הם לא יבטלו לכם בלי שתענו להם. Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  21. התקשרו אליי ולא עניתי .. אבל כנראה שגם נפלתי ;( Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  22. הרגע התקשרו לחבר שלי מלאן , ביטלו לו את ההזמנה והחזירו את הכסף. בעילה שהוא אוהד מכבי ויש הזמנות קודמות על הכרטיס שלו. אז כנראה שההזמנה שלי גם תבוטל . Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  23. תודה לאל אנשים קצת התעוררו .. תנעצו את זה ונצליח שוב להיות כמה מאות , כמו בכל הדברים האחרונים Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.