Jump to content

Yellowald

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by Yellowald

1. קמתי היום בבוקר שמח אבל אז מסתר שבכלל הפסדנו. איזה דכאון.
  2. זו בדיוק המטרה של הפרסום. לא מאמין שאתם קונים את זה. זה נשמע לכם כמו מיטש? לגשש אצל מאמן בזמן שיש לו אחד, ועוד אחד שדי מצליח?
  3. חותם על זה שלא תהיה לו קריירה מוצלחת יותר משל יונתן כהן.
  4. זוכר את זה קצת במעורפל, אבל הוא היה המלפפון הכי לוהט בליגה והיה קרב בינינו לבין בית"ר. הוא כבר היה סגור אצלנו ואז הלך להתייעץ עם הרב רנטגן (?) שאמר לו ללכת לבית"ר. יהי זכרו ברוך!
  5. פורום שדים נחלש בדיוק כמו הקבוצה המחורבנת שלו.
  6. שמעו אני מבין שזה דופק אותנו ממש ואני עדיין לא מסוגל שלא להתרגש בשבילו (אם המעבר אכן יקרה).
  7. יש ביניהם הבדל של 4 שנים בגיל. בזמן שבגיל 23 ראייקו עבר ממכבי לריימס, פרץ באותו גיל אולי יעשה מעבר ממכבי לבאיירן מינכן. אז מי בדיוק עשה יותר ממי?
  8. מהטובים שהיו כאן. באסה שככה נגמר כל כך מהר וגם נראה שהרווח שעשינו עליו קטן ביחס לציפיות (בהינתן שאכן הסכום הוא 2.7)
  9. באמת הארטס טובים? מבחינתי כל קבוצה סקוטית שהיא לא סלטיק היא פח אשפה טהור.
  10. השילוב של פריצה, רודריגו וקרלוס בסרטון זה צמרמורת!
  11. המידע המרעיש היחיד עד עכשיו ממסיבת העיתונאים הזו היא שרובי קין הוא בן דוד של מוריסי.
  12. ממש רחמים. מי יכול היה לראות את זה מגיע?!
  13. בשעה טובה. קצת חבל לי ברמה האישית שזה הגיע למצב הזה- אני אף פעם לא אוהב לראות דמויות שהיו אהובות בקהל הופכות לאויב ואני מקווה שבאמת נזכור רק את הדברים הטובים, אבל באמת שאין מה לעשות, הוא דרדר את הקבוצה בשלוש השנים האחרונות לתהום.
  14. בן חיים בדרך הנכונה להיות אלון מזרחי של היום. שחצן, לא מפסיק להתפאר בעברו (כולל הגזמות פראיות) ובעיקר מסתכסך עם כולם כל הזמן. לא תודה.
  15. ריקן עשה את זה בפנדל על סאבוריט ב-3:1 בעונה שעברה.
  16. לא אוהב את העקיצה הזו לגלזר. גלזר היה אחלה קפטן ומזכיר לכם את המרדף שלו אחרי השופט על מגרש שלם בסמי עופר שאך ורק בזכותו קיבלנו פנדל. זה שהוא התקופה פחות טובה מקצועית זה עניין אחר.
  17. תקופה לא טובה אבל עדיין השחקן הכי טוב בקבוצה (יחד עם זהבי). אוהב אותו, הוא עוד יחזור לכושר.
  18. כלל מספר 1 בתקשורת הספורט בישראל: ברגע שיש מועמד, תמצא את המכנה המשותף של השחקן\קבוצה\מדינה ותמציא סיפור סביב זה. אוסקר גלוך חותם באוסטריה? ציטוטים של רוטנשטיינר והרצוג (אני מניאק אם הם יודעים מי הוא) קמארה מועמד למכבי? ציטוטים מומצאים של ליידנר (איזה קטע שניהם באולימפיאקוס!) ואן אובריים מועמד? אה זה כי הוא דיבר עם זהבי. אילייה בדרך? אה הוא שיחק בתחילת השנה מול מכבי אז הוא בטח בא כי הוא התרשם. יש לי עוד מלא דוגמאות אבל אין לי כח עכשיו להכל. אני בהלם שאנשים עדיין צורכים את הבדיונות האלה.
  19. "שליטה בכדור"...לא ייאמן. לא יודע אם זה פיגור או מאפיה.
  20. ג'ורדי עושה למכבי לייקים גם על תחרויות של פיצה פרגו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.