Jump to content

Adir12

משתמשים רשומים
    24
  • Last visited

Everything posted by Adir12

1. יש לי הרגשה שמיץ יעשה לו קטע וישאיר אותו שם עד סוף העונה פספסנו את המועד של הבאת מאמן(פגרת נבחרת). אם תביא עכשיו מאמן הוא לא יוכל לשנות שום דבר בלוז המשחקים הצפוף שיש לנו בזמן הקרוב.
  2. מישהו יודע מה הסיפור עם חנצ'יס? הוא פצוע? מאז שהאריך חוזה הוא לא היה בסגל פעם אחת @Sawyer יודע משהו על זה?
  3. עצוב לומר אבל במצבת הווינגרים הנוכחית, טל בן חיים הוא הווינגר הכי טוב שלנו אחרי קוואס זה אומר יותר על המצב שלנו מאשר על טל בן חיים ההגנה שלנו צריכה לקבל סטירה מצלצלת והקישור שלנו נראה גמור
  4. גם מאמן חדש לא יעזור עם ההגנה הזאת. חייבים בלם זר חדש שיעלה את הרמה של כולם, וחייבים להחזיר את נחמיאס לעניינים ולקוות שהוא יהיה טוב. פריצה כל עוד יכול צריך לסיים 90 דק כל משחק, לא רואה סיבה להוציא אותו.
  5. כן, "לא יקרעו אותו ולא כל שטות אחרת", מיץ' פשוט יגיש לו את פנקס הצ'קים ויגיד לו תכתוב כמה שאתה רוצה בוא נראה מה יהיה בבוררות/בבית משפט. ד"א יש למיכה אחלה עורך דין.
  6. נראה אם הקול שלך יהיה חזק מספיק כדי להשתיק איצטדיון שלם שיקלל אותו וישרוק לו בוז אתה חושב שמאירי פרייאר?יוציאו עליו את כל הרפש של הפרשה, יקרעו אותו בחקירות נגדיות וכל הפרשה תצוף מחדש בתקשורת עם כל מה שלא סיפרו עד היום. אם זה שווה לו את זה אז וולקאם. *סתם בשביל הקטע, אני לא הייתי זורק אותו ואת אצילי. אני גם חושב שהוא צריך לקבל הפרשים מהחוזה המקורי שלו, אבל מפה ועד לתבוע על פגיעה בשמו הטוב?הוא קצת התבלבל
  7. עושה פה טעות חמורה שאני בטוח שיתחרט עליה בהמשך שרף את עצמו לגמרי ובמקום כל העידוד והכפיים שקיבל עד היום הוא הולך לקבל בוז יותר מאצילי מה גם שכל הסיפור הזה יצא החוצה שוב ויעשה עוד פעם כותרות. למיכה אין אופי כמו זהבי או אצילי, הוא יקרוס
  8. סבטקוביץ של אשדוד בלם זר מעולה, הייתי מחתים אותו במקום הרננדז כבר בעונה שעברה הוא היה חלק מחולית הגנה טובה
  9. בשביל שעידו שחר יוכל להראות אם הוא באמת טוב או לא צריך לתת לו 4 משחקים בהרכב, כי ב10 דק פה ושם הוא לא באמת יכול להראות את הרמה שלו
  10. יהיו שחקנים ממשחקי הכס?
  11. רוצה לראות את שחר עולה בקישור ושגבי ימשיך בכנף, ומקווה שיצחקי יחזיר את חנצ'יס לסגל ויתן לו כמה דקות
  12. הפוך. איביץ' מאוד רצה אותו בתקופה שלו במכבי אבל לא היה אפשרי להביא אותו.
  13. איפה יצחקי ואיפה ג'ורדי ג'ורדי היה הפנים של מכבי,היית שומע אותו מדבר והוא היה נותן לך ביטחון שהכל טוב ויהיה טוב גם בעתיד את יצחקי לא שמעתי מדבר מאז שהוא פרש ממשחק, והוא ביינתים מתחבא מאחורי הקלעים
  14. אתה צריך להביא מנהל מקצועי עכשיו כדי שילמד את הליגה ויוכל לתכנן אסטרטגיה לעונה הבאה מבחינת רכש.צעירים ומושאלים. בדיוק כמו שהיה עם מנספורד, הגיע באמצע העונה, ולקראת העונה שאחריה הוא כבר ידע למי הוא מאריך חוזה, את מי הוא משחרר, איזה שחקנים הוא מביא, ואיזה מושאלים הוא מחזיר לסגל הקבוצה.
  15. אם אתה כזה אופטימי (באמת מעריך את זה) - בהנחה ופטריק נשאר, מה המקום שאנחנו נסיים בסוף העונה?
  16. זה הכי מפריע לי לא היה מנהל מקצועי אחד או מנכל אחד במכבי מאז שמיץ' הגיע שלא שמענו אותו מדבר בתקשורת אם זה בראיונות או אם זה במסיבת עיתונאים בתחילת העונה יצחקי היה צריך לשבת ליד פטריק במסיבת עיתונאים ולענות על שאלות כמו שעשו מנספורד וג'ורדי בכלל, מאז שהוא מונה לתפקיד הוא לא הוציא מילה אחת
  17. ככה בדיוק נראה שחקן שהכריחו אותו להישאר...הבן אדם כבר מעונה שעברה אומר שהוא לא רוצה להיות פה פטריק משום מה התעקש עליו כל הקיץ ואפילו היה פרסומים שהעלו לו את השכר כדי שישאר פה כבר עונה שעברה ראינו שהוא לא כזה גדול כמו ז'איר
  18. בול יצחקי זה לא מנספורד או ג'ורדי שיכולים לדפוק למיץ' על השולחן ולומר לו שהם רוצים א' ב' וג'. פטריק עושה העונה את כל הטעויות האפשריות. התעקש על הרננדז אחרי שהוא בכלל לא רצה להיות פה, מייבש את חנצ'יס ואת שחר שהם דור העתיד, ויתר על פארפה שלדעתי טוב מגררו. אנחנו קודם כל צריכים מנהל מקצועי חדש ברמת ג'ורדי או מנספורד ורק אח"כ מאמן שידע מה לעשות עם השחקנים אלא אם יפתיעו עם חזרה של איביץ' שהוא עשה את כל התפקידים במקביל.
  19. חיפה משחקים נגדם שבוע אחרינו מעניין אם אוהדי חיפה יצליחו להוריד את מחירי הכרטיסים כבר עשו חרם נגד חדרה יותר מוקדם העונה והצליחו להוריד את מחירי הכרטיסים
  20. זה לא משנה, כי מנור בגיל 17 כבר שיחק בבוגרים גלוך במקרה הטוב ישחק בבוגרים רק בגיל 21-22
  21. אתה לא מחדש לי פה כלום רק תסביר לי מה פטריק עשה ב"קריירת" האימון המפוארת שלו ובמה הוא מאמן יותר טוב מרוני לוי? זה נבלה וזה טרפה
  22. כל אלה שקוראים לו עוקץ,נפילה או כל מילה אחרים פשוט הזויים הגיע שחקן עם גיליון רפואי נורמלי לחלוטין,בגיל מצויין ועם כושר מעולה אחרי עונה מצויינת הוא אשם שהוא נפצע ככה? היה לו המון המון חוסר מזל וזה סיפור מאוד עצוב איך כנראה נגמרה לו הקריירה
  23. תרצה או לא תרצה רוני לוי הוא מאמן עם יותר קבלות ויותר ניסיון מפטריק אתה תחליט אם זה אומר יותר על פטריק או יותר על רוני לוי
  24. כנראה גררו צריך לקבל כמה כאפות בזמן האחרון התעסק יותר מדי עם קעקועים ועם תלונות עם הידיים שלא מסרו לו אני מאוד מחזיק ממנו אבל הוא צריך להיות גררו של העונה שעברה
  25. רק שפטריק יעלה עם ההרכב מהמשחק הקודם ולא יתחכם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.