Jump to content

המכבייה

משתמשים רשומים
  • Content Count

23
  • Last visited

• Days Won

24

Everything posted by המכבייה

1. כנראה שליגה אירופית שווה לגביע הטוטו עבור חלקנו.
  2. סביר שזאת החלטה כלכלית. הזדמנות להריץ את אלמוג ברבע כסף.
  3. אני רק כתבתי לך שאני מאד רוצה לעלות מהבית הזה ומבחינתי המשחקים באירופית, לא פחות חשובים עבורי מהליגה ולדעתי, גם עם רמת קושי גבוהה ומאתגרת יותר. המועדון והקבוצה צריכים להתקדם לרמה הזאת. אני לא יודע איזה רוטציות דוניס יעשה, אני מקווה שביום חמישי יעלה ההרכב הכי חזק בהתאם לנסיבות. אני לא נבהל מהפרש כזה או אחר בליגה- יש כאן שישה משחקים, כל נקודה חשובה ועבדנו קשה כדי להיות שם. אני רוצה לתת את כל מה שיש כדי שיהיה לי סיכוי.
  4. הכוונה שלי היא אחרת. בעיני לפחות, זה לא אליפות או ים(משמע לזרוק את העונה לפח). לא בגלל הסיכוי התאורטי לזכות אלא כי יש עוד דברים בעונה של קבוצה מעבר לאליפות(השתלבות של רכש, צעירים שמתפתחים, עוד מפעלים, מטרות נוספות, סגנון משחק ופיתוח זהות מקצועית, יצירת תשתית לעונות הבאות). אם זאת רק אליפות או כלום, כל אוהדי הכדורגל נועדו להרבה יותר סבל מאושר(חוץ ממכבי סל).
  5. אם המצב הוא- אליפות או ים, אז אולי. אם כך, הלכנו לים בערך כפול 4 פעמים מאשר לא. אבל זה אף פעם לא באמת המצב.
  6. מי שצריך לדעת מה מצבם של הזרים מבחינת כשירות, יודע. צריך לנסות בכל הכח לעלות מהבית.
  7. אני חושב שאין תאוריה שאף אחד מהם לא יפתח.
  8. למה טיבי ושרן נעדרים מרוב ההרכבים כאן? מה אני מפספס?
  9. שישחק ההרכב הכי חזק בעיני דוניס. משחק סופר חשוב והראשון בסדרה. קריטי לפתוח טוב.
  10. הלוואי. לא מעניין אותי מוריניו(לא שונא אותו בכלל). כל אחת רק לא ההם.
  11. שולחן הוא חפץ דומם שמעולם לא לי נתן השראה. יכולתי גם לכתוב מאפרה במקום(:
  12. אני מבין את הקושי אבל הוא בא עם הטריטוריה.
  13. חוץ מחיפה, לכל ארבעת היריבות האחרות יש לוז דומה לשלנו. הלוואי והשתתפות בכמה מפעלים, תמיד תיהיה הבעיה שלנו.
  14. טוב ששיקול הדעת של השופט לא קיים כי זה יגרום לחוסר אחידות ולהרבה יותר טעויות וטענות. חוק הנבדל הוא ברור כרגע, אין לו פרשנויות. מה שכן, להתמקד בקריטריונים סבירים יותר כמו רק רגליים. זה נבדל מגוחך, אין בכלל ספק.
  15. כמה חודשים בבני יהודה הפכו את שועה לקאנטונה הישראלי. יש לו כריזמה של שולחן וחוסר רצון בולט להתאמן. עדיין, תיהיה ליגה קשוחה השנה. בכל שלושת הקבוצות האחרות יש לא מעט גולים בפוטנציה ואנחנו לא ניהיה המפלצת הגנתית שהיינו. נתמודד.
  16. כן, אבל כרישי צודק. לא היו מאשרים לו כל סכום לחברה שלא פעילה כאן. גם גובה הסכם החסות הזה עבר בדיקה אצל אופא.
  17. אני כמובן מקווה שאתה צודק. יש לי חשש גדול שלא. אין לי מושג איך שני שחקני הרכב משמעותיים יהיו. לאף אחד אין. לא ראינו את ההרכב המלא הזה, אף פעם. ושאלת דוניס. בשנים האחרונות גם מיטש מזרים כסף דרך הפינגווין(לא באותם היקפים אני חושב).
  18. עונה סופר סופר מאתגרת. אני רק מציין שדוניס לא אימן את כל הסגל שלו, כבר מעל לחודש. מכבי בשלב זה היא אניגמה מוחלטת.
  19. למי הוא השתווה עעשיו?השווה שיא או לא?
  20. לא, אבל לא רואה השנה כלום כמובן מאליו. גם מקום 4 לא מוביל בהכרח לאירופה.
  21. אין לי מושג מה נקבל ממכבי ואין לאף אחד מושג מה נקבל מאחרות. אני מאמין שמכבי שווה צמרת גבוהה, אולי אליפות. אני פשוט לא יודע.
  22. אין כאן הגזמה, אתה חי את האתמול ולא יודע מה תקבל ממכבי השנה. מקווה שזאת הגזמה. אני חושש מאופוריה לא סבירה. בוא נראה אותם משחקים...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.