Jump to content

עומר חקק

משתמשים רשומים
    942
  • Last visited

Everything posted by עומר חקק

1. דייי ליובשש דיייי
  2. 12 שעות של שעמום ושריטה נפשית פשוט לשבת 12 שעות ולא לעשות כלום מדי פעם לענות לטלפון זה הכל
  3. חברה שלי מבצית באוגדת עזה יציאות 9-5 ..מצב נפשי קשה .....
  4. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  5. מול אותו חלון ישן פותח את הבוקר מחפש סיבה להישאר אל אותו סיפור קטן נטול תקווה ואושר אם אני עוזב אני לא חוזר מחפש אותך בפנים את כבר לא זאת שהכרתי לא צריך לדבר על השתיקות אני רוצה לפחד לבד לעצמי מספיק שיקרתי כל כך עצוב שכבר לא חשוב לבכות אל תפני לי מקום לצידך תתמודדי אני הולך תחייכי את יודעת אל תשמרי לי מקום חם לחזור כשהייה שיכור תוותרי את שומעת מחכה שהיום ירד תרגעי ואז תביני שלא מצאתי סיבה להישאר סתם סיפור עצוב של סתיו יום יבוא ותסלחי לי את אותו החלון ישן סוגר אל תפני לי מקום לצידך תתמודדי אני הולך תחייכי את יודעת אל תשמרי לי מקום חם לחזור כשהייה שיכור תוותרי את שומעת
  6. כמה זמן עבר נשאר ממך רק שקט עד לאן את יכולה להתרחק מה את מרגישה האם את עוד צוחקת כשאני חולם אותך ומתפרק הולך על הקצה קורא לך ורוצה שתבואי עד אליי עד שאגע בך מקרוב ואולי ניקח את הזמן לאהוב כמו אז שהיתה בנו תמימות לא פחדנו לאבד אותה הכל חוזר אליי עכשיו דרך ארוכה הרבה ימים של יחד ועכשיו געגועים ודאגה קר לי בנשמה הלב כואב מפחד מסתובב לבד בעיר כמו משוגע הולך על הקצה קורא לך ורוצה שתבואי עד אליי עד שאגע בך מקרוב ואולי ניקח את הזמן לאהוב כמו אז שהיתה בנו תמימות לא פחדנו לאבד אותה הכל חוזר אליי עכשיו
  7. את מחייכת כמו מלאך ועושה לי סמנים שואלת איך היה היום ומה העניינים ורק אני יודע מה שאת שואלת באמת וזה מה שאני רוצה מה שאני רוצה לתת לך תגידי לי מה נהיה תגידי לי מה נהיה יפהפיה איך אנחנו בחיים יפהפיה מה אומרים המבטים יפהפיה איך אנחנו בבתים שלושה ימים בבית הספר ועוד אין לי פתרון וכשכולם עומדים בתוך אני האחרון ראיתי את המכונית שלך עומדת ברחוב אנ'לא יודע מה קורה אני רק מקווה שטוב לך תגידי לי מה נהיה תגידי לי מה נהיה יפהפיה איך אנחנו בחיים יפהפיה מה אומרים המבטים יפהפיה איך אנחנו בבתים
  8. עוד לא הבנתי כלום עוד לא הבנתי מאום עוד לא הבנתי כלום עוד לא הבנתי מאום מהמקום שבו אני נמצא אני אדם על אדמה נדהם מנפלאות עולם נדהם מנפלאות בריאה את התשובה לשאלה שמאז ומעולם ישנה מי מנענע את העריסה ואיך שנתי כה עריבה מי... מתוך כל הבלבול בתחתית הבור הלא חסום מגיעה בסוף המתנה שמימי בריאה ישנה כל אדם ועולמו ולכל אדם כל העולם ופה נגמר אני אתה מתחילה ההבנה מי... כי הרי דבר ידוע שבאהבה נברא עולם שום דבר אינו קבוע והנצח לא נמדד בזמן
  9. אני בחיים שלי לא יבין מה טעים במצה
  10. אז אם תלכי מפה מחר, תשאירי לי פרח, אני אשים אותו באגרטל כחול ועד שהוא יבול אני אחכה לך ובזמן,שאת לא כאן , הפרח יהיה לי הסימן, ואם תחליטי לא לחזור הרי שום דבר לא יעזור, אני אקבור ת'פרח שנבל, ואנפץ ת'אגרטל. ובזמן, שאת לא כאן, הפרח יהיה לי הסימן, ובזמן שאת לא כאן, הפרח יהיה לי הקורבן. שני אנשים גרים ביחד, כמעט שלוש שנים שותים קפה, שוברים צלחת יושבים ומעשנים, עושים בלילה אהבה, הולכים לראות סרטים קוטפים ביער פטריות וסתם מסתלבטים. אז אם תלכי מפה מחר, תשאירי לי פרח,
  11. הסיפור שלי הוא קצת מוזר בחורה שלא מזמן הכרתי ואותה אני פוגש בבאר כל לילה והיא הייתה יפה קצת משונה וגם הכוכבים דולקים על אש קטנה אז יצאנו יחד לבלות ללונה פארק גלגל ענק לא די לה למיטה הספקנו לעלות בלילה והיא הייתה יפה קצת משונה וגם הכוכבים דולקים על אש קטנה הסיפור שלי הוא קצת מוזר בחורה שלא מזמן הכרתי ואותה אני פוגש בבאר כל לילה והיא הייתה מזן מוזר מזן כי את הכסף היא דרשה במזומן והיא הייתה יפה קצת משונה וגם הכוכבים דולקים על אש קטנה והיא הייתה היא לא הייתה תלונה וגם הכוכבים דולקים על אש קטנה וגם הכוכבים דולקים על אש קטנה וגם הכוכבים דולקים על אש קטנה
  12. מול אותו חלון ישן פותח את הבוקר מחפש סיבה להישאר אל אותו סיפור קטן נטול תקווה ואושר אם אני עוזב אני לא חוזר מחפש אותך בפנים את כבר לא זאת שהכרתי לא צריך לדבר על השתיקות אני רוצה לפחד לבד לעצמי מספיק שיקרתי כל כך עצוב שכבר לא חשוב לבכות אל תפני לי מקום לצידך תתמודדי אני הולך תחייכי את יודעת אל תשמרי לי מקום חם לחזור כשאהיה שיכור תוותרי את שומעת מחכה שהיום יירד תרגעי ואז תביני שלא מצאתי סיבה להישאר סתם סיפור עצוב של סתיו יום יבוא ותסלחי לי את אותו החלון ישן סוגר אל תפני לי מקום לצידך תתמודדי אני הולך תחייכי את יודעת אל תשמרי לי מקום חם לחזור כשאהיה שיכור תוותרי את שומעת
  13. אז מה קרה לך? אני בן אדם בסך הכל תמיד,מנסה לחיות סבבה, תני לי למה, כמה כמה, כי אני צריך ת'ריגושים שאת עושה לי שמה. אני ככה שקוע במין חלום שיא הרגש תביאי לי קצת אהבה, כי אני רק אדם באמצע החיים, בדרך לשמיים. ואת האישה שמשתוללת אצלי בדם שיווה לינגה,עיצרי בשבילי ת'עולם. כי אני בפיצוץ עצמי אש יוקדת אוחזת בי מפעם לפעם, שבי פה ותקבלי פינוק מושלם, טוב לך? כן, גם אני חם מנשיקות שפתייך הרכות אני משתגע, אני מתנועע שותה ובולע מאמי, את רכה שלי מתוקה שלי,אני נוגע בגן עדן... שמן מטפטף עלי, אני מריח ריחות שעושים לי עוד אני טמון בך חמה ומשגעת, אש על כל גופך שורפת ונוגהת, כמה שזה טוב , לא יכוללחשוב, אני שט לי הלוך ושוב, מכושף בכיוון שלך.. מכושף בכיוון שלך.. מכושף בכיוון שלך.. מאמי, את רכה שלי מתוקה שלי אני נוגע בגן עדן...
  14. את מחייכת כמו מלאך ועושה לי סמנים שואלת איך היה היום ומה העניינים ורק אני יודע מה שאת שואלת באמת וזה מה שאני רוצה מה שאני רוצה לתת לך תגידי לי מה נהיה תגידי לי מה נהיה יפהפיה איך אנחנו בחיים יפהפיה מה אומרים המבטים יפהפיה איך אנחנו בבתים שלושה ימים בבית הספר ועוד אין לי פתרון וכשכולם עומדים בתור אני האחרון ראיתי את המכונית שלך עומדת ברחוב אנ'לא יודע מה קורה אני רק מקווה שטוב לך תגידי לי מה נהיה תגידי לי מה נהיה יפהפיה איך אנחנו בחיים יפהפיה מה אומרים המבטים יפהפיה איך אנחנו בבתים
  15. עוד לא הבנתי כלום עוד לא הבנתי מאום עוד לא הבנתי כלום עוד לא הבנתי מאום מהמקום שבו אני נמצא אני אדם על אדמה נדהם מנפלאות עולם נדהם מנפלאות בריאה את התשובה לשאלה שמאז ומעולם ישנה מי מנענע את העריסה ואיך שנתי כה עריבה מי... מתוך כל הבלבול בתחתית הבור הלא חסום מגיעה בסוף המתנה שמימי בריאה ישנה כל אדם ועולמו ולכל אדם כל העולם ופה נגמר אני אתה מתחילה ההבנה מי... כי הרי דבר ידוע שבאהבה נברא עולם שום דבר אינו קבוע והנצח לא נמדד בזמן
  16. יוווווווו אני יושבבב פהה עם דמעותת הויי הוייייייייייייייייייי
  17. לא יכול להוריד ממך את העיניים מעינייך הנראות כתגליות לא יכול להוריד ממך את העיניים משפתייך המפיקות מרגליות באמת אחרי כל כך הרבה שנים אפילו מהבוקר עוד לפני שתרחצי פנים וביושבך ממלמלת למראה משתנה כל שניה כל תנועה לא יכול להוריד ממך את העיניים רק יותר ויותר מתמגנט לא יכול להוריד ממך את העיניים רק יותר ויותר מתהפנט וכשכבר נדמה לי שאני עולה על השביל שאלי גנך הסודי אותי יוביל דוקא אז את מכה אותי בסנוורים בקסמי הפשטות של הדברים ארגוני נשים מתנפלים עלי בתוכחה שאני זורק עליך את עול הבית והמשפחה מה שנכון אבל מה אעשה אין לי פנאי, לא אין לי פנאי לא יכול להוריד ממך את עיני וכשאת תופסת מרחק את לא כאן בכלל אז אני כמו החתן המרחץ מהציור של מרק שגל זה לך אות: כל מקום בו תלכי תדרכי תעמדי ופתאום תחייכי לא יכול להוריד ממך את העיניים יפתי יפתי יפתי לא לא לא לא לא אוריד ממך את העיניים יפתי יפתי יפתי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.