Jump to content

אריה8

משתמשים רשומים
    16
  • Last visited

Everything posted by אריה8

1. חלוץ ובלם חלוץ ובלם חלוץ ובלם חלוץ ובלם חלוץ ובלם חלוץ ובלם חלוץ ובלם חלוץ ובלם חלוץ ובלם חלוץ ובלם חלוץ ובלם חלוץ ובלם לא מבין למה מחכים ואיך לא רואים את זה?! עם כל הכבוד ל-1-1
  2. לגמרי מביך... הגיע מהפועל ב"ש לא מהפועל תל אביב. ואם נדבר על מקצועית, לא מגן מושלם אבל בהחלט בין הטובים בארץ. בטח ובטח כישראלי. שיהיה בהצלחה
  3. מזה משנה?! תבטל עכשיו וזהו. אני ביטלתי לפני חודשיים
  4. מאמין שנחזור לשחק בלי קהל עוד חודש+-. עם זאת לא חושב שיש ערך ספורטיבי למשחקים ללא קהל לאחר שהשחקנים 3 חודשים לא שיחקו כדורגל.
  5. שחקן טוב. לא מתאים לדעתי למכבי. אם כבר אז רז שטיין מפוצץ כישרון וסקורר בטירוף
  6. תוסיף לזה שקבוצות אחרות שהדליקו אבוקות וגם יותר מפעם אחת לא נענשו
  7. חוץ מזה שאנחנו יכולים לנקום בהם על הקישקושידה שהם עשו לנו ביציע במה זה לטובתנו?!
  8. אגב היה כתוב בכתבה שחיפה הקצתה למכבי 3000 כרטיסים
  9. אל תיתבלבל. במשחקים בשבת יש יותר אוהדים מאשר משחקים במוצ"ש/אמצע שבוע
  10. לפי הבנתי זה היה ההסכם בין הקבוצות
  11. יסמניקים זה המטומטמים באדם. היו חייבים לנקום על זה שקיבלו בתחת בדרבי. מאמין שתורם של אוהדי הפועל יהיה שבוע הבא... עצוב מאוד.. נדבר תיהיה חזק
  12. מזה שילמת הרבה יותר?! אם מדובר על השורות הראשונות אז ברור שזה מקום מסומן. על שער 13 למעלה לא ניתן יהיה לשבת ע"פ מקום מסומן
  13. אני יודע שהסיכוי קלוש, אבל אם מישהו מוותר על הכרטיס שלו אני פה.. לא משנה לאיזה שער
  14. ובכל זאת למרר לנו את החיים בשער ולהוציא אוהדים וכו הם תמיד יכולים שהם מוכנים לזה.
  15. חושב שהנושא הזה צריך להיות נעול לצפייה לאורחים. כי שאנשים יקנו ליציעים אחרים זה סתם יעבור מהר מידי להנהלת הפועל שתעשה לנו כאב ראש. מי שמתכוון לקנות ליציעים של הפועל צריך לפתוח קבוצת וואטס אפ ולקבוע ביציע, לא פה בפורום
  16. אני כבר הזמנתי כרטיס אשראי חדש שאני יוכל להזמין כרטיסים לשערים של הפועל שלא יהיה היסטוריה של מכבי.
  17. קשה לא לגעת בכדור על כך הרבה זמן. עדיין לדעתי הוא טוב מהיווני
  18. יונתן מצויין בטוח ובטח יותר מבלקמן. הוא עושה מלא עבודה שחורה וכל התקפה עולה ויורד ושורף את הקו. נכון שהוא יכול לתת יותר, אבל להשוות לבלקמן?! נו באמת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.