Jump to content

רועי נוריאני

משתמשים רשומים
    99
  • Last visited

Everything posted by רועי נוריאני

1. אנשים שכחו את הסבוטאז שלו לאיווניר
  2. תתקשר לשירות הלקוחות של קרן הפנסיה שלך ותבקש דוחות של פירוט ההפקדות.אני ערכתי השוואה של התלושים שלי מול הדיווחים וההפקדות וגיליתי שהם לא הפרישו עשרות אלפי שקלים לעובדים. זאת בדיקה נורא פשוטה וזריזה. אם תצטרך אני אעזור לך בפרטי
  3. הצעיף מאז שהוא נקנה(6 שנים) נשאר באותו מקום על המדף,ככה שהוא נמצא במצב מצויין. כרגע ההצעה הכי גבוהה עומדת על 50 ש"ח
  4. איפה אתה משרת? אם אתה צריך עזרה בכל מה שקשור לפלוגות צמ"ה דבר איתי אני אשמח לעזור לך.
  5. אתה לא יכול להכניס נשק.יש תחנה ליד הקניון שמול תחנה מרכזית
  6. נוער ל11 50 שקל 90 אחוז שלא משחררים אותי למשחק כתבו פה מי רוצה מחר בלילה תשובה סופית מוכר או לא עדיפות ללוחמים
  7. דגל בלי קרעים נראה חדש, 3*4 - 4 משבצות צהוב כחול http://img836.images...15102010068.jpg 50 שקל
  8. מבחינת בט"ש העבודה שאתם עושים בעזה מטורפת כמה שהיציאות חרא ועבודה קשה וואלה אני מבואס אחושרמוטה שאנחנו כבר לא תופסים קו בעזה.ברדה הזה היה בכלל ברובאית לפי מה שהוא מדבר
  9. יפה ששינו את היציאות בעזה כבר שנים שמדברים על שינוי על שבת ל3... אף אחד בגדודים לא יושב כל היום ומשחק בפלייסטיישן גם אצלנו יש הרבה עבודה גם אם היא לא כל כך מבצעית כמו בעזה
  10. הקפוצון מידה L http://img823.images...15102010067.jpg מי שרוצה שישלח הצעות לפרטי אני מוכר גם דגל בלי קרעים נראה חדש, 3*4 - 4 משבצות צהוב כחול אם מישהו פה יהיה מעוניין שיגיד אני יעלה תמונה
  11. צמ"ה עזה צפון ודרום פעם אחרונה ששמעתי היו עדיין 11/3 וזה שירות קשה שם הרבה קריעת תחת עם יציאות חרא.ממליץ לך לבוא לגדודים ל605 או 603 יש בצמ"ה באמת שאנשים נדירים וגם סגל סבבה ברוב המקומות אתה מעביר את השירות בצחוקים ורואה הרבה בית.אצלי למשל ב603 היציאות שלי סוגר 1 ל6
  12. אני גם מכיר מישהו ששמו אותו באבכ והוא עבר לגדודים רק צריך לעשות בלאגן מההתחלה ומעבירים אותך לגדודים
  13. גם אני הולך להנדסה יום שני הבנתי שאנחנו יוצאים יום שישי וחברים שם אמרו לי הכל אותו חרא אבל עדיף 603
  14. 2 נוער מ13 ל8 מי שרוצה 0545424309
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.