Jump to content

Moryo

משתמשים רשומים
  • Content Count

357
  • Last visited

• Days Won

149

Everything posted by Moryo

1. ככה נראית קבוצה בלי ניהול, לא מספיק לה סרבי גריאטרי אחד, היא מביאה לו גם חבר.
  2. הניצחון של ב"ש מזכיר קצת את הניצחון של הפועל על בנפיקה, היריבה ישבה עליהם ואכלה 3 עקיצות. וואלה שאפו להם ולזין על הקווים שלהם שמראה שהוא המאמן הישראלי מס' 1 היום.
  3. אני עם סטינג (ממיר שלהם בסלון, שיאומי בחדר השינה) ועובד לי חלק בשני החדרים.
  4. מגדיל טווח זה אחלה פתרון, שלא תעז להזיז את הראוטר לממד כי אז אתה מזיין את הווייפיי בכל הבית.
  5. יא אללה, איך הם לא הקשיבו לאבי מפורום השחקן...
  6. Moryo

Fifa 20

וואלה אין בזה כלום, מילא הייתי מביא איזה רונאלדיניו, כולה קיבלתי בלם עם 99 פנדלים. גם ככה התחלתי לשחק פוט רק שבוע שעבר אחרי ששנים אני שוקל להיכנס לזה ולא רוצה להתמכר, עד עכשיו הייתי רק בסיזנס, אבל המשחק בפוט הרבה יותר זורם.
  7. אם אתה הולך להריץ תוכנות אדובי, אתה צריך מחשב עם כרטיס מסך טוב, תכוון יותר למחשבי גיימרים. במצב כזה, עדיף לקנות מאמזון, אני יודע שבמחשבי גיימרים יש פערים די גבוהים מהמחיר בארץ.
  8. ההתקנה של סלקום חאפרית לאללה. כשאני הצטרפתי לסיבים, עשיתי התקנה של אנלימיטד והם באמת עשו לי התקנה יפה, חבר שהתקין סלקום אמר גם שעשו לו התקנה ערבית.
  9. Moryo

Fifa 20

קיבלתי היום קומאן אייקון (חבילה שקיבלתי מסקוואד באטלס), מתלבט אם למכור או לנסות להשאיר ולדחוף לקבוצה שלי.
  10. יש לפעמים התקנות שמחייבות את זה, כבר ראיתי מקרים שהשחילו סיבים דרך מרפסות. בתכלס? אם זו דירה שכורה ובעל השירה מסכים (+הטכנאי לא מתקין בצורה ערבית), לא אמור להפריע לך יותר מדי.
  11. איזה ויכוח מ' זה. אין להם מה לנסות לשכנע אותנו, אני זוכר את יציע ג' שר באמוק "מכבי זונה".
  12. מבאס שאין אפילו אופציה לחרם מנויים, שלא יחשבו בכלל להביא את נאתכו לפה.
  13. Moryo

Fifa 20

בינתיים מסתמן כאחלה פיפא, השיפורים קטנים אבל תורמים המון. השיפור לדריבל מצויין, כנל ה-ai והתנועות של השחקנים השונים. אחלה אקורד סיום לפיפא האחרון של סוני 4.
  14. ברסקי לא שחקן למכבי, המקסימום שלו זה קבוצות ברמת נתניה, הפועל חיפה וכו'. הבן אדם עוד שנייה בן 30 ואנשים עדיין מסתכלים עליו כמו על ילד, עדיף שקארצב יקבל את הדקות שלו.
  15. אני מתכנת על לפטופ 14 לצד מסך 27 שסובבתי על הצד וזה ממש אחלה.
  16. מחזק את גיל, אני עובד עם המסך הזה: https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1055959 ומבחינת עבודה הוא מושלם, במיוחד האופציה לסובב אותו ושרשור המסכים של דל שמאפשר לחבר עוד מסך בקלות.
  17. כן, יש מצב שאולי משנים משהו בהגדרות האחסון, אבל לא מעבר לזה
  18. אוקיי, אז גולדהאר סמרטוט. אמנם הוא בנה מועדון מטורף, אבל הוא לא חסין מביקורת ובמקרה הזה הוא טעה טעות חמורה. מותר לו, "פעם בעשור" וזה...
  19. יש לנו מועדון של סמרטוטים, היה ברור מלכתחילה שזה מה שיקרה אבל העדפנו להפקיר שניים משלנו.
  20. כונן חיצוני פותר הכל, במיוחד כשהמחירים שלהם בדיחה
  21. אני מתנצל בפני האוהדים שיושבים ביציע אבי רן על כך שאשכרה יש לנו ניקוד אירופי שעוזר בהגרלות ולא עפנו מול כל מיני נומה קליו למיניהן
  22. לא קורא את דסקל, אבל היום ראיתי שחוגג אמר שהוא הולך להביא משקיע ששווה 20 מיליארד דולר. לפי פורבס, גם האדם העשיר באמירויות לא מתקרב למספרים האלה.
  23. יש לשיאומי מטען אלחוטי מהיר מאוד, עובד כמעט באותה מהירות של קוויק צארג'
  24. מצאתי דיווחים על הדיסמאס הזה מלפני יומיים, אבל זה לא נראה לי רציני, הוא קשר אמצע ולא נראה לרמה שלנו. אפילו סרטון הביצועים שלו נראה זבל:
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.