Jump to content

yosi_1985

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by yosi_1985

1. מכל המשחק הזה אני לוקח את הרצון לפרק. אהבתי שרצו לתת את הרביעי ולא העבירו את הזמן
  2. בדיוק באתי לרשום שדוידה היחידי שהגיע איכשהו היום
  3. לא שאני משווה, אבל גם לנימני לא היה ימין
  4. הולכים לפרק אותנו מרכז שדה לדעתי. אנחנו רכים מדי שם. תעלה את יוריב עם קארצב כבר
  5. הולכים לפרק אותנו מרכז שדה לדעתי. אנחנו רכים מדי שם. תעלה את יוריב עם קארצב כבר
  6. אין סיבה באמת מוצדקת לבכר להגיע לכאן. אם אתנ מאמן שלוקח 7 אליפויות פה ב3 קבוצות מיצית איפשהו ואתה מחפש אתגר אחר- אולי נבחרת. הוא לא יבוא בקיצור. ובטח אם יחליט כבר להגיע לא ייקח כלום כי אנחנו מנחוסים רצח
  7. לדעתי עיקר הבעיה שלנו היא הגנה. אם כבר הלכת אחורה ואתה רוצה להעביר ולשרוף תשעון,לא הגיוני דירושלים כל התקפה זה חצי מצב לגול. קבוצה אחרת שמה פה תשוויון ואנחנו שורפים את ק.שלום. ההגנה שלנו פשוט גרועה. עם גל האהבה לואן אובריין הוא לא יכול לבד מאחורה להחזיק. גם הבלמים שלך זה לא בלמים. מבאס
  8. רביבו הצהוב מכוון(לכאורה)
  9. למרות שחלק פה אמרו עליו שהוא לא מתאים ובלי קשר להצגה שלו היום בפנדלים...אני חי איתו בשלום, הוא מספיק לליגה שלנו. אחלה משפתי
  10. טוב שלא חתם. אפילו מעולה. עכשיו אפשר להביא שחקנים אמיתיים ולא שחקן שאף אחד לא שמע או ראה אותו משחק.
  11. עם כל הכבוד לשועה הוא לא צריך לנחות פה ולא להיות פה. אתה צריך שחקן שישים את הקבוצה לפניו ושלא כל שני וחמישי שיישב על הספסל או יוחף יעשה לך פרצופים כאילו הוא מסי או רונאלדו. שועה בעייתי, תמיד יהיה. אם הראש שלו היה נטו בכדורגל הוא מזמן לא בליגת פח שלנו
  12. זה כבר נהיה נראלי קרב של אגו. בחיפה אגב ישתלב יותר טוב מאצלנו. אם כבר אתה משכיב 1.1 צפונה. לא תשים אותו על מישהו אחר מוכח שייתן לנו משהו? ילד בן 18 זה מה שצריך?
  13. מסכים עם כל מה שאומרים על המאמן לפחות בחלק מהדברים אבל בואו היה צריך להיגמר פה 5 קל.
  14. איזה צהוב הזייה. ונימני זה בדם עוד אומר שזה נכון. איזה פח אשפה
  15. סתם לידע הכללי. איך זה לא אדום? בגלל שאי אפשר לשרוק גם פנדל וגם אדום? או שהשופט אדיוט פשוט?
  16. אז כשהחל איסור לא להכניס בקבוקים זה היה בסדר? ועכשיו שתייה בשקיות זה סבבה? מקלות עם דגלים שהיה מותר ועכשיו אסור? מעכשיו כל פעם קבוצה לא תעלה כי לא מתאים לה או כי לא מסתדר לה. שהפועל רגל החליטו לא להיכנס לא שמעתי שההנהלה אמרה לשחקנים לא להעלות. לא משנה מה לא לוקחים את החוק לידיים. מסכים שיש הרבה מה לעשות אבל הפמפום באתרים שזה תקין זאת הבעיה וכולם יודעים שאם זאת הייתה ביתר כולם פה היו מדברים אחרת ועל ענישה אחרת ולא נותנים גב להנהלה שפתאום לא באלה אז לא עולה לשחק
  17. אין קשר. מה שהיה פעם לא מתאים להיום אחי. אם פעם היית הולך להצגה כפולה היום אחן סיכויי שזה יקרה. פעם היית הולך ומביא איתך דגל היום אסור. דברים השתנו וגם האלימות של האוהדים כלפי אחד השני. אם צריך להמתין בשביל שאני והבן שלי נראה משחק בלי שאבוקה תידלק לי והילד לא ינשום נחכה גם 3 שעות.
  18. אז נמתין.נציג תעודה וניכנס. כדי שאוכל לראות משחק בלי שידחפו לי אבוקה מתחת לכסא ע'י מטומטם במהלך המשחק
  19. כשמביאים ת.ז יש גם תמונה. לא מאמין שאשכרה מחכים דיקרה פה משהו ואז יגידו איפה המשטרה. תן ת.ז וכנס מה הסיפור? כולם אומרים שהיה מידע שהמורחקים מהפועל רגל מתכננים להגיע ולפגוע באוהדים או שוטרים ואז מה? הייתם מקללים אותם ואומרים שאפשר לסגר פה תספורט. כל הזמן בוכים על התרבות פה אבל כשבסוף מנסים למנוע אסון זה גם לא טוב.
  20. ביום שאחד המדליקים יצטרך לשלם את הקנס נראה אותכם אומרים את זה בכזאת קלות
  21. לדעתי החלטה טובה עם כל הצער. לא היה דרבי אחד בשנים האחרונות שלא זרקו אבוקות ופירו. תודה אבל לא תודה. לא באלי עוד רדיוס ובטח לא הורדת נקודות בטח ובטח אחרי מה שעשו לחיפה רק מחכים לנו בסבוב. הבעיה שהקהל שלנו הוא מטומטם ומשחק אחרי יזרוק בכוונה אבוקות כדאי להראות שהם השולטים, עד כדי כך מטומטם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.