Jump to content

yuval11

משתמשים רשומים
  • Content Count

15
  • Last visited

• Days Won

2

Everything posted by yuval11

1. חד משמעית לוותר, שהמועדון יעשה עם הכסף מה שהוא רואה לנכון.
  2. גלזר לא היה במשחק, פרץ נתן משחק טוב, קנדיל וסבוריט מעולים, שכטר היה חלש מאוד. כל עוד לא מביאים איזה חלוץ רציני לאמצע מעדיף שישחק עם אלמוג בשפיץ מאשר שכטר/בלקמן.
  3. גם העורכים יודעים שמכבי זה בתל אביב ומתבלבלים...
  4. תקשיב אחי, התנשאת פה על אנשים כאילו רק אתה מכיר את המציאות בשטח ומסתבר מדבריך שאין לך מושג. "פעילי השמאל האלימים" שמוצגים בתקשורת ותקפו אותי לא פעם בבילעין, בחברון ובמחסומים בשטחים, רובם אירופאים (רוב התוקפים, זורקי האבנים והיורקים), בגלל חזותם האשכנזית מקוטלגים כפעילי שמאל. לא אומר שאין אלימות בשמאל, חוויתי אותה, אבל האנשים האלה לא מגיעים להפגנות. יש הרבה אנשים שמאמינים בדעות שמאליות קיצוניות (דגל אש"ף כדוגמא) אבל לא הפעילים הקיצוניים והאלימים, ולא מארגנים אמבושים על מפגינים מהצד השני, זו פשוט עובדה.
  5. לא רק שמכיר את בילעין נעלין, גם פיקדתי על הגזרה חצי שנה. אתה מבלבל תמוח, 99 אחוז מהישראלים (רוב מפגיני השמאל הקיצוני האלים שם זרים) שבאים להפגנות האלה לא יגיעו להפגנות בהם יש דגל ישראל. אכן יש שמאל קיצוני ואלים, הוא לא בא לידי ביטוי בהפגנות, ולא תוקף פעילי ימין (היו ליכודניקים באמצע ההפגנות שהטרילו ויצאו בלי פגע).
  6. חחחח מי שמנסה למצוא סימטריה לאלימות בין הצדדים הזוי-עיוור-מוסת.
  7. שום אוהדי הפועל, מפגינים שארבו להם והרביצו להם על פארש. וגם אם יש שם אנשים מהפנאטיקס זה לא סיבה להכתים ארגון שלפ אם כמה בודדים ממנו החליטו לשחק אותה שומרי הארץ.
  8. עופרי ארד שחקם ההגנה הגרוע בליגה, מוכיח את זה פעם אחר פעם.
  9. אישור התובענה הייצוגית מצריכה את התובע (בין היתר) להוכיח כי הוא מייצג קבוצת ניזוקים גדולה שבשל עלות ההליך ופיזור הניזוקים אינם תובעים בעצמם. רשימה שמית של אלפי מנויים המוותרים על הפיצוי יכולה: א. במקרה המאוד מאוד טוב (והלא סביר בעיניי) להוציא את מכבי תל אביב מהתביעה ולקבוע כי התובע לא מייתג את קבוצת הניזוקים. ב. במקרה היותר סביר להוות קלף של מכבי בהגעה לפשרה ולפיצוי נמוך בהרבה. מהלך מאורגן של רישום שכזה יכול לעשות פלאים ואף להוקיר סוף סוף תודה לבעלים היקר שלנו שרבים מאיתנו לא מסוגלים להעביר לו את מידת הערכתנו.
  10. ברהנו טגניה הוא בושה, הוא היה באירוע עוד ביוחננוף, ידע בדיוק שלא נחסם כביש, לא נזרק בקבוק ולא כלום עד שעשרות שוטרים החליטו שהדלקת אבוקה מצדיקה 10 פרשים ועשרות יסמניקים (אם לא יותר) שירביצו לכל מי שנמצא באיזור. במקום להציג את הצד השני והתגלגלות האירועים בחרו ב"התנגשויות בין אוהדי מכבי למשטרה". הם ישבו בניידות ושעמם להם, אין לי הסבר אחר למה שקרה שם, יצרו בלאגן יש מאין, פשוט אפסים. אגב, אבוקה לא הרגה מעולם מישהו, שוטרים דווקא כן, והרבה.
  11. עד שהם החליטו להכנס בכל דבר שזז לא היה בלאגן ולא כלום, על אבוקה מעאפנה הם פיצצו את כל העסק. זבלים, רק חיכו לבלאגן, כשהוא לא הגיע החליטו ליצור אותו בעצמם.
  12. בא לי לראות משחק עם יוני כ9 ואילון וחוזז באגפים. יכול להיות מעניין
  13. הוא עיתונאי שפירסם סקופ, מה שמעצבן זו ההתחסדות שלו והניסיון לנקות את המצפון. אלמוג אתה עשית לנערות נזק גדול בהרבה מכל יתר המעורבים בפרשה. הן בדכאון ולא אוכלות כי כל המדינה מדברת עליהן, לא זכור לי שהיו בדיכאון אחרי האירוע. מקווה שקשה לך לישון בלילה על הפגיעה שלך בילדות האלה, כמובן גם בשחקנים שלנו אבל עם זה אני מניח שאין לך בעיה.
  14. ואללה לא מבין מי שחושב שהשחקנים צריכים להיענש בצורה כזו או אחרת אם התיק הפלילי ייסגר ויתברר שהם הוטעו (גם אם ידעו שאחת מהבנות קטינה בת 17.5). על מה ולמה? מי שם אתכם לקציני מוסר? אתם מחרימים גם את עומר אדם שנכנס לזוגיות עם קטינה?
  15. לכל העוקבים, מה עם האחים של גלזר? ראיתי שחדרה מתעניינת, אין שם פוטנציאל להגנה?
  16. אבא של אחת הילדות דיבר עכשיו ב13. שיחה מאוד מאוד תוקפנית כנגד מכבי תל אביב כמועדון בעיקר, נשמע יותר כמו אוהד חיפה מתוסכל מאבא של ילדה במשבר מטורף. אם חלילה הייתי במקומו בטוח שהייתי שם את הדגש על דברים אחרים, מוזר.
  17. לא היה דיבור על רפורמה בבקרה אחרי סיפור כבירי והציורים? איך היא חתמה על חוזי עתק עם 10-15 שחקנים לשנים קדימה ועכשיו עוזבת עם "תרומה" של 5 מליון. אין ערבות בעלים ישירה לחוזים האלה? משהו פה לא מסתדר לי, זה כאילו שהיא שולחת אותם לפירוק.
  18. יש לשחקני הכדורגל בישראל יועצי אחיטופל, הם לא מבינים כנראה את המצב הכלכלי במדינה, המצב המשפטי שלהם כמועסקים והעתיד הלא וורוד שיש בכדורגל שתלוי בהזרמות מבעלים. החל בשחקני הפועל אתמול וכיום עם ב"ש, מקווה שהשחקנים שלנו יהיה חכמים יותר.
  19. היה פה פוטנציאל לפליאוף היסטורי. חבל
  20. מקווה שמכבי תפעיל לחץ לדחיית המשחק.
  21. פאדיחה? מה עובר על אנשים פה. בחלומות הכי וורודים לא הייתי מאמין שיגיעו מספרים כמו 16 אלף ביום ראשון מול ק"ש או 20 אלף כמי שיגיעו בשבת מול הפועל חיפה. מה נראה לכם אנחנו דורטמונד? זה מספרים פסיכיים ואפשר להפסיק להתבאס
  22. נראה לי שגם אם יזכו באליפות, באירופה הם לא ישחקו.
  23. צחוק בצד, אחלה החלטה של ההנהלה של חיפה לדעתי, כאוהד הייתי מבסוט. אצלנו לסמי נגד בית"ר הגיעו 15 אלף מתוכם לפחות 3-4 לא מנויים, הם כנראה העריכו שאצלם המספרים יהיו דומים/נמוכים יותר וצדקו.
  24. היום מי שהוביל את הרפיון הקבוצתי זה שני השחקנים הכי טובים שלנו העונה(יסלח לי טיבי), גלזר וגולסה. הם עייפים מאוד ויש גם משחקים כאלה, צריכים לקחת בפרופורציה. שמח מאוד על הנצחון, נקווה שיבואו רעננים למשחק הבא.
  25. אחלה עידוד, אווירה טובה, ארגון אדיר. הפועל התחילו לעודד אחרי השני במופע אוננות עצמית השנתית שלהם. באמת שרק רמקול יכול לעזור לשמור את כל היציע בקצב אבל לא מאמין שזה ייקרה בקרוב/בכלל. אם כל אחד שמבקר את הקהל של מכבי היה מעודד 90 דק ביציע היינו הקהל של בוקה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.