Jump to content

yuval11

משתמשים רשומים
    15
  • Last visited

Everything posted by yuval11

1. אין קשר לארגון ולאסטרטגיה שלו, הכל בסוף קשור בקצין המשטרה התורן. באופן קבוע קציני המשטרה של מחוז תל אביב הכי קשוחים מול הקהל (מכבי והפועל)
  2. כמה אפס צריך להיות כדי לא להזדעזע מהשוט בראש שקיבל אוהד הפועל או הדרישה המופרכת של הצגת ת.ז בכניסה. כל תומכי המשטרה פה, אתם גרועים לא פחות מאולטראס הפועל. בעזרת השם תקבלו קנס מנהלי בקרוב על פארש...
  3. הפועל עשו צעד אמיץ והשיגו עבורנו קשב תקשורתי מסויים, זה הזמן למחאה, בלי קשר לאולטראס הפועל. כל מי שעיניו בראשו רואה את המגמה השנה, הפרשים בדרבי רגל, סאגת משיכת הכרטיסים, ת. ז בדרבי סל והשיא (מבחינתי) כניסה לתוקף של קנסות מנהליים.
  4. אין לי כוח להתייחס לכל החארטות שאתה כותב אז רק אאחל לך לקבל קנס מנהלי של 2,000 שקל במשחק הקרוב על חפץ שלא זרקת סתם כי באת לא טוב לשוטר התורן בעין.
  5. מה אתה מזיין תמול תגיד לי? העולם הוא לא שחור ולבן. המגמה בעייתית וההתעמרות של המשטרה באוהדים היא בעיה של כולנו, צהוב ואדום. מי הוא קצין המשטרה שיחליט שבלי ת. ז לא נכנסים? חושבים אנחנו פועלים פלשתינאים בקלנדיה, שילכו להזדיין
  6. מקווה מאוד שלא, ושמח מאוד שארגון האוהדים תפס את הצד הנכון.
  7. אשכרה יש פה אפסים שמצדדים במשטרה. לכו תזדיינו, אתם ומכבי סל השרמוטות האלה, נקודת שפל גדולה היום למועדון מכבי תל אביב (לצערי אנחנו חולקים את אותו הסמל). לגבי הקהל של מכבי סל? אין לי ציפיות. ארגון של כלומניקים
  8. הבחור עם מעורבות ב8 שערים מתחילת העונה. אם הוא היה שחקן זר היו גומרים פה עליו.
  9. יוני נראה לא טוב - אבל אי אפשר להגיד שהוא לא מתאמץ, לשרוק לו בוז/לקלל אותו זו בושה. המאמן יחליט אם מגיע לו לשחק, קהל לא יכול לקלל שחקן שנותן 100%, גם אם הוא משחק רע.
  10. א. לא מבין את הפרגון ליוני, הוא קטסטרופה באגף, מעריך את הרעב שלו אבל זה לא זה. אולי כ-10 במקום דביטון זה יעבוד טוב יותר. ב. מאסון בלי תאכלס?! בישול וגול, מה צריך יותר מזה? ג. חייבים בלם דחוף, מרכז ההגנה זה החלק הכי חלש שלנו. לוקאסן נראה עייף/פצוע ד. מגן ימין דחוף שייתחרה עם מאסון.
  11. הייתי פותח איתו על הקו ואת יוני שם כ-10. ממילא יוני ודן ביטון הם חור הגנתי, אז לפחות שרק אחד מהם יישחק.
  12. צריכים שני שחקני התקפה עם מספרים ובשביל זה הגיע הזמן לפתוח את הכיס. הגיע זמן מיץ'.
  13. למקין בשורה אחת עם תורגמן וכו'. שחקן אדיר
  14. ההוא שרוצה לכפות עלינו משחקים בימי חול? עשית מצווה
  15. הגיע הזמן שאנחנו כקהל נדאג שיצחקי יעוף מפה. הכל תלוי בארגון
  16. צודק 1000 אחוז, נתנו קרדיט יותר מ-99 אחוז מהקהלים בעולם. הגיע הזמן לדאוג שיצחקי יילך הביתה, יחד עם קראנקה הליצן
  17. 100 אחוז על פרץ. מסריח תדשא כבר חודשיים
  18. חאלס כבר יא מביכים. אפשר לעשות מנוי, לבוא לכל משחק ועדיין למחות לפני/אחרי/במגרש האימונים נגד יצחקי הכושל.
  19. מבואס בשבילו? הוא לוקח 550 אלף נטו בעונה. יצא לפנסיה לא רשמית הזין הזה, ספורטאי מביך
  20. אף אחד לא "גומר" את השחקן. הבחור לא ספורטאי, זורק זין על המועדון מהרגע שחזר וזרק זין על הקהל באופן בו שיחק במשחקים האחרונים. לא היה בוז מוצדק מזה
  21. על פריצה על איביץ על אוסקר על יונתן כהן על הכנפיים לך יבן זונה
  22. אחלה שרן, גברי 10/10 קהל של שרמוטות
  23. סתם טוחנים מים ינסחו מכתב מתייפיף ובזה זה יסתיים אשכרה חירבו לנו עונה
  24. נראה שהולכים למקום לא טוב ביציע
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.