Jump to content

Jack The Black

משתמשים רשומים
    756
  • Last visited

Everything posted by Jack The Black

1. תפנה לעמוד של אחים לסמל וינסו לסדר את זה.
  2. הקרנבל של בוקה הגיע לארץ! חולצות מקור של בוקה היישר מבואנוס איירס ארגנטינה, יש גם חולצות בית וגם חוץ, גם בS וגם בXL (בכל הגדלים בקיצור!) 100 לחולצה, מלאי מוגבל, זמין במשחקים הקרובים, הזמנות דרך הוואטסאפ בלבד: 0509056321
  3. איזה גבר אתה שאתה משלם על זה 500₪.לא כל אחד יכול, כל הכבוד על היכולת
  4. עברתי היום, יש התקדמות קטנה. השלד של 11 ממשיך לעלות בגובה, שער 13- השלד נראה ה כבר לקראת הסוף והשער הורחב ממש
  5. מה שהיה בפראג היה טיול שנתי ליד ויאריאל.התייחסו אלינו כמו אסירים בטחוניים
  6. טיסה של טורקיש, יציאה ב10:00 ב13.9 נחיתה בפראג ב18:25 חזרה ב16.9 לא זוכר שעות אבל זה בלילה כדי שיהיה יום שלם בפראג
  7. מחירי הכרטיסי טיסה יורדים לאט לאט, הכרטיס שקניתי ב369$ עולה עכשיו 332$ שווה לחכות עם הרכישה, מאמין שהמחירים ימשיכו לרדת
  8. מכיר משוהם, בן למשפחת אוהדי הפועל. גם הוא כזה.
  9. יציאה לא ממש מהירה, בשני לקח לי חצי שעה לצאת וזה אחרי שיצאתי באיחור בכוונה
  10. תתקשרו ללאן, כבר אתמול בערב הראה לי שאין כרטיסים ובתכלס יש
  11. נשארו עוד בערך 80 כרטיסים, יש גם נוער, הייתי בלאן בבוקר, זה לפי מראית עין יכול להיות שיש להם עוד איזה סטפת כרטיסים שנשארה שם. באתר אין מכירה רק בטלפון או אצלם בדלפק
  12. רואה צללים שומע קול, הם באים מהטלוויזיה ולא מהיציע לא באמת, אבל.. את ההחלטה על הטופס ההזוי אשאיר לסוף, בחרתי לפתוח עם שאר ירקות. ההרגשה שלי כאינדיבדואל היא שיש ניסיון להפוך את הכדורגל לכדורסל, למשוך קהל שיכול לשלם יותר (עליית מחירי המנויים בשנים האחרונות), קהל שיקנה את המרצ'נדייז שמוצע בחנויות מכבי במחירים שאם נודה באמת, עדיף למצוא משהו דומה באלי אקספרס. זה ממשיך בהחלטות הזויות של ההנהלה לא להכניס אביזרי עידוד במספר משחקים (בלומפילד, עדיין לא הגעתי לנתניה אני בפקקים), תארו לכם דגל פריסה מהמזרחי עליון למזרחי תחתון! מטורף רק לחשוב מה זה יעשה לשחקנים. זה לא נגמר בדברים הקטנים האלה, זה ממשיך בכל החרטוטיאדת ימי הולדת במחצית, בחייאת דינאק שחררו לא מעניין אותי שהילד בן 6 הוא "אוהד מושבע", בטח שלא מעניין אותי לשמוע את ה-כרוז חופר כל המשחק וצורח דווקא כשהעידוד בשיא שלו, חכה שנייה או שבצעם חכה לשריקת הסיום. הבדיחה הכי עצובה היא נתניה, למה לעזאזל אני צריך לנסוע כל שבוע למשחק חוץ, הרי בית זה לא, אין לי בית כאוהד מכבי, היה לי אחד כזה והוא יחזור כשיהיו לי נכדים בקצב הזה, אבל כרגע אין לי בית!! מה כבר ביקשנו? משהו במטרופולין ת"א? נניח המושבה? אבל מכבי והשיקולים שלהם הלכו לנתניה אז הלכנו איתם, אז שרפנו שעה וחצי בהלוך ועוד שעה בחזור, אבל רגע..איפה האווירה של הבית? האווירה של הבית תלויה באוהדים, לא, לא באמת בהם, יותר בקבוצה עצמה שצריכה לדאוג לדרכים קלות להגעה של אותם אוהדים, אז היי! בוא נעשה על זה עוד קצת כסף, הרי אם המטומטמים החליטו להגיע לנתניה, בואו ניקח להם עוד כסף על שאטל, הרי הם פראיירים כבר שילמו על מנוי למה שלא יגיעו? אז אני אומר אם כבר, תנו לנו לשמוח! בואו נארח באילת, ככה גם נגיע יותר מהר וגם נעשה קניות לפני המשחק, כי המרכז קניות בנתניה לא מלהיב, הוא גם מושך המון תושבים שתופסים לנו את מקומות החנייה ולעזאזל איפה אני אמור להחנות שעתיים לפני המשחק- אולי אחנה על הכיכר וזהו ככה היציאה תהיה מהירה יותר. אהההה בואו נעשה עליהם עוד קופה- ניקח להם 500₪ לעונה על חנייה בקרבת האיצטדיון ואז רק העשירים יקנו את זה וככה יהיו לכדורגל רק עשירים ואז הקהל יהיה שקט ולא יהיה בלאגן, קללות, גזענות, וכל מה שיכול לפגוע לפי דת, גזע או לאום. הזריקת זין הזאת, אופס קיללתי, מקווה שלא נפגעתם, איזה מזל שלא חתמתי על הטופס, נמשכת מסוף העונה שעברה, כבר אז התחיל הרומן האסור עם נתניה ועם כל הגועל הזה שנמשך יותר מדי. המחאות לצערי לא כל כך משפיעות עליהם, הם מתייחסים ואז זורקים שוב, כאילו זורקים לנו כדור רחוק ועד שנחזיר להם אותו יצוץ משהו חדש. מצטער, די בילבלתי הכל, זה הטופס הזה הוא מוציא אותי מדעתי, אני מחפש מילים אחרות שיחליפו את הקללות אבל אבוי לא נשמע מספיק טוב וגם שתקבל צינון לא נשמע טוב מספיק. זה לא באמת הבעיה כאן, הבעיה הגדולה היא שאני צריך לחתום על זה מרצוני הטוב ולא כופים את זה עליי, הרי אם אני עולה בהגרלה ורוצה להגיע, אופס אתה צריך לחתום על הטופס. צריך זה סוג של אתם מכריחים אותי אז איפה זה מגיע מרצון טוב שלי? אני האחרון שאקרא מחבל סתם ככה למי שהוא לא מחבל, אני משתדל שלא לאחל מחלה לכאלה ואחרים אבל ראבק יש דרבי וזה ההזדמנות הכי טובה להוציא את כל העצבים על כל החרא שאני אוכל במשחקי חוץ בנתניה אז תנו להוציא קצת מה כבר ביקשתי! בברכת הפועל זונה, יאללה מכבי לאנוס, (רק שלא יעצרו אותי) כאן אני עם דבק על הפה כדי שלא אקלל בטעות, מול הטלוויזיה מאחל לכם משחק מלא הגינות
  13. לאנשים כאלה אתה רוצה לסייד את הבית ביום המעשים הטובים..שמעו הבחור יודע לכתוב! אבל זה נראה כמו ניסיון התססה מיותר, חבל שהתקשורת נותנת לזה במה Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  14. רוצה גם לדעת מי עשה מה ואת השמות? לא רלוונטי לשאול כאן את הדברים האלה
  15. המשחק ביום שני ה-01/02 בשעה 21:00, ישודר בערוץ 1 בנוגע לכרטיסים: יש באתר לאן ובחנויות מכבי הרשמיות מחירי הכרטיסים בהזמנה טלפונית/אינטרנט: 54₪ נוער/סטודנט 104₪ מבוגר ברכישה בחנויות/קופת לאן: 49.5₪ נוער/סטודנט 99₪ מבוגר וכמילות השיר: מי שלא בא לטדי שגם לא יבוא לדרבי, מי שלא בא לטדי בנ****
  16. סעמק בטורקיה כלום לא עובד Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  17. חוץ מזה שזה רשום בכניסה ליציעים, האם זה חוק כלשהו שמוכר במדינה המושחתת שלנו? או שאפשר לעשות עם זה משהו? Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  18. מכבייי איך שתיתי מלא, איך עישנתי הרבה, איך שתיתי מלא, איך עישנתי הרבה, אלי זיזוב עולהההה ועין שמאללל
  19. בגלל החתונה של בר באותו סופ"ש יש תחבורה
  20. ברור שיהיו כרטיסים אוהדי הצלחות כבר היו בבלומפילד כשזה קרה, איכס!
  21. לכל מי שדאג מזה שלא יהיה לא כרטיס, עכשיו כשהמשחק לא רלוונטי הרבה אנשים לא מגיעים ומוכרים, חושף את כל האוהדי צלחות שלנו, שירקבו בבית גם בשבוע הבא אמן!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.