Jump to content

רוגו

משתמשים רשומים
    1,193
  • Last visited

Everything posted by רוגו

1. יש זונות קהל שימצצו להקהך של הקבוצה שהם משחקים ופתאום עוברים לקבוצה הכי מרה ויעשו אותו דבר. אין מה לעשות זה התרבות כדורגל היום, כמעט ואין סמלים באמת. אבל הוא אשכרה אוהד הפועל שאשכרה משחק במכבי. איך העובדה הזאת לא משגעת לכם את המוח. שינצל שלא יתנצל זה לא מעניין, הבנאדם אוהד הפועל וזה לא יישתנה. אף אחד לא זוכר עונה שעברה איך הוא קיצץ לשחקנים שלנו את הרגליים? הוא חתיכת בן זונה מנייאק אפילו קצת כבוד עצמי אין לכם?
  2. אני לא מקלל שחקנים, אני מקסימום לא מעודד אותו במקרה הרע. אני גם לא חושב שאני מאמן יותר טוב מסוזה או אנאערף ולא חושב שמקום הקהל הוא לקבוע את הסגל, אני גם לא אוהב את כל האקס הפועל שיש לנו במכבי אבל בחייאת איך אתם יכולים להבליג על הזין הזה? יש גבול. צריך לשמור על הזהות, או מה שנשאר ממנה. יש הבדל (זה לא עושה את זה טוב) בין אם שחקן היה בהפועל ניצח ושר עם כל הקבוצה 'כל מכבי על הזין' מאשר שחקן(!) שבזמנו הפנוי הוא רושם את הזבל הזה בפייסבוק. היו לי חברים בפייסבוק שכל הסטאטוסים שלהם זה מכבי זונה ושטויות כאלה אז מחקתי אותם כי אני לא רוצה לראות זבל כזה מול העיניים, אז אני צריך לראות חרא כזה משחק לי בקבוצה? זה אהדה לקבוצה, לפעמים אתה פנאט יותר לפעמים אתה פנאט פחות. אבל אהדה זה משהו קבוע אחרי שעברת את גיל 10. אז תגידו הוא התבגר, הוא לא אותו ילד אולטראס- הוא אוהד הפועל! אוהד הפועל שמשחק במכבי! צריך לשרוף אותו. חוצפן מנייאק.
  3. יא שורקי בוז לסוזה מה יש לכם 2 פרקים האחרונים השתנתי מצחוק
  4. הלחן האהוב עליי הפועל לקחו אני לא מאמין ירוק תמיד בלב שיר שתמיד אהבתי להגיד תאמת
  5. יש לו בעיטה אדירה בימין לא יודע מה אתם מדברים. הוא לא בועט כי הוא משחק רק בצד ימין וככה הוא לא יכול לחתוך לאמצע ולבעוט (רגל שמאל עדיין אין לו) אבל בכל מקרה, הילד ענק
  6. לשיר כל שיר רק 3-2 דקות זה טעות ודווקא כל הכבוד לפנאטיקס שעושה בדיוק ההפך (אהההאהההוו מ-כ-ב-י שמושכים אותו 4-5 דקות וספידי גונזלס שמושכים אותו גם מדיי פעם זה אדיר כל הכבוד תמשיכו ככה) שער 11 בכל מה שקשור לעוצמה הולך וגדל
  7. לאוסקר היה קבוצה מאומנת. מכונה מפחידה. אומנם פחות גיוון בהרכב, שזה עד לפני סוזה הייתם אומרים שזה מקובע, אבל עדיין קבוצה אחושילינג השנה כל שיטת המשחק (שרובה היא טיבי וגארסיה מעיפים לפריצה, דבר שמזכיר לי ימים אפורים מאוד) לא מוצאת חן בעיני. מזל שיש סגל שחקנים הכי טוב והכי כשרוני בפער ותוסיפו לזה שהליגה הישראלית זה זבל אחד גדול
  8. התכוונתי שזה ביזיון שהוא אמר להפסיק לשיר
  9. כאחד שלא שר אין ערבים אין פיגועים, זה ביזיון שלא היה
  10. דאבור יותר טוב ממנו. לא מבין מאיפה הקרדיט הזה שסוזה מביא מה שכן משחק ראשון וסוףסוף הוא נזכר להלחם על כדורים
  11. אני גם שמעתי שאחד מהאחים של לוזון סוחר ברכבי הונדה בארץ ומי היבואן של הונדה? ניחשתם נכון. יד רוחצת יד
  12. אני עושה מנוי חייל אבל משתחרר במהלך העונה אז השאלה אם יעשו לי בעיות כי אני אהיה מבוגר למרות שעשיתי את המנוי כחייל?
  13. לשיר טועמה מחבל ושראדי יעלב זה כמו לנהום לאבוקסיס ושאניימה יעלב. לעומת לשיר שער 5 הם מוסלמים זה לא מתאים
  14. אחד מהדברים שידעתי שייקרו אבל לא האמנתי שבאמת יגיע הרגע יום עצוב
  15. ענקיים כבר שנים אני מחכה שזה ייקרה. תותחים שימו גם שירי שחקנים ושירים וישנים ?ברע בטוב? ?מילדותי אני אוהב איתך מכבי? וכו
  16. לראות את שורה חוגג על הדשא בכל הכוח עם כל הלב, גורם לך להבין שמכבי זה הרבה יותר קבוצת כדורגל, הרבה יותר ממועדון, זה משהו אחר. מיוחד. ואנשים כמו שורה עושים אותו מיוחד. דוגמא למופת כבנאדם, כשחקן, כמכביסט. שישאר לנצח במערכת. 20
  17. בעונת הכמעט ירידה לקראת הסוף היינו חייבים לנצח את מכבי הרצליה וכמובן שהפסדנו והייתי בטוח שנרד ליגה. הפעם היחידה שבכיתי בגלל מכבי. ומשהו שהשאיר לי צלקת בלב לתמיד זה ההפסד לבייתר שמשון רק אלוהים יודע איך לקבוצה הזאת נשארו אוהדים אחרי עשור ככ שחור
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.