Jump to content

טוני

משתמשים רשומים
 • Content Count

  550
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by טוני

 1. זה עניין של חודשים ספורים עד שהאלבום יוצא. אני חושב שהקורונה עשתה להם בלאגן עם השחרור של האלבום קצת קשה לעשות סיבוב הופעות עם אלבום חדש כשאין פסטיבלים. לדעתי הם יחכו לתחילת השנה הלועזית כדי לשחרר את האלבום.
 2. צודק לא שמתי לב, אני לא ממש פעיל מאז שאני בלי מחשב בקיצור, מקרה המוות המצער ביותר בתרבות ההיפהופ שאני זוכר לפחות בעשור האחרון. כמה פוטנציאל, זה פשוט לא נורמלי. אחד מצ'אנלים שאני יותר מעריך בנוגע להיפהופ. יש לו המון דוקו מעניין שהוא עורך וזה אחד מהם.
 3. אף אחד לא מדבר על Pop Smoke? היה דבר יותר מסקרן ויותר חבל מאשר הבחור הזה?
 4. מהמרים כמה זמן עד שגליין מקסוול מתאבדת בכלא?
 5. לא, כי הם ברובם אנשים מיושנים. המכשיר (וופוריזר) שתמיר שם למעלה הוא מבוסס אדים, והוא צורת צריכה בריאה (בעיקר לחולי **** ריאות). אולי אם תמצא פסוק שאומר באופן חד משמעי שפעם בשנה מותר להם לצרוך קנאביס כחלק מריטואל דתי (כמו נגיד שתית אלכוהול בפורים) הם ישמחו לאשר דבר כזה. באופן כללי, צריכה קבועה של קנאביס כן תשחית את הצעירים המלומדים, אני לא רוצה להכניס להם דברים לפה או לקבוע להם דעה אבל זה פותח צוהר לדברים מקובלים פחות בחברה החרדית. ועדיין, מכיר לא מעט שכן צורכים קנאביס - נחמנים, דתיים לאומיים וגם חרדים מבני ברק שהם חברים טובים שלי. ובגלל זה בדיוק הם נעדרו מההצבעה, לא רוצים שיכריחו אותם להביע דע
 6. בנוגע לחרדים - הם קיבלו בחודשים האחרונים המון דברים שהם ממש היו לחוצים לגביהם. עישון באופן כללי הוא לא בריא לגוף, ולכן ההמלצה של הרבנים היא לא לעשן. עישון הוא לא חטא, ולכן זו מטרה מיותרת מבחינתם להילחם נגדה. זה לא רכבת בשבת, גיוס חובה או שאר הדברים שפוגעים באמונה או בחיי היומיום שלהם. אז בגלל שעישון הוא לא בריא הם מעדרו מההצבעה, לא מביעים דעה, יש להם נושאים חשובים יותר שבהם הם יכולים להרגיז את הציבור.
 7. זה נכון, יש לה את כל החבילה.
 8. הפסיפיק לא נופלת מאחים לנשק, הבעיה בסיפור שהוא קצת פחות מרגש והשחקן הראשי (הילד הלבן ברח לי השם שלו) הוא ליהוק לא ממש להיט. אחים לנשק זו פשוט מיני-סדרה נראה לי הכי טובה שנוצרה אי פעם. דור מזוין לא מתקרבת בכלל ל2 אלה.
 9. לא. תחום מסורבל עדיין. עוד מנסים להבין מה יד ימין רוצה מיד שמאל.
 10. 2022 בערך ועד 4 שנים במתכונת רחבה. כמו בכל דבר בישראל תהיה הגבלה כמעט על כל חומר פעיל היום כבר ידוע שTHC לבדו לא יגרום ל"סטלה" כמו שהיה כתוב בספרות עד כה. יש אפקט בשם אפקט הפמליה ולכן THC ללא CBN (לדוגמה) לא ישפיע באותה מידה. בשביל כיסוי התחת, הם יגבילו תפרחות קנאביס נגיד ללא יותר מ18% THC, זה לא אומר שבהכרח תפרחת עם 22% תשפיע עליך יותר.
 11. אתה לא יודע מה מתחולל מאחורי הקלעים, לכן אתה צוחק. הקרקע מוכנה להשתלטות ארגונית וכרגע מריצים אותה.
 12. כי הם הוציאו משם את כל מה שחשוב.
 13. כן, ייקח איזה שנה-שנה וחצי. אבל זה הולך לשם
 14. הסיכוי שהוא התאבד בכלא הוא כמעט 0.
 15. אגב, לא הבנתי איפה שמעתם שהוא יוצא עליה? הוא הסביר לה שהוא מוצא מה לעשות בנוגע למצב שם תוך כדי תנועה ויש סיכוי שהוא יכל לעשות יותר אבל במקום לתקוף, היא יכולה לדבר על מה לעשות, איך לתרום ואולי ללמד גם אותו איך לפעול. אגב, היא התעצבנה שכל הראפרים לא מדברים על המצב (שזאת חרטא אבל בסדר), ואז שג'יי קול (שהיה גם בצעדות והלך עם המוחים) הגיב לה היא התעצבנה שהוא מגיב כי כאז הריב שלהם נהפך לנושא המרכזי ולוקח את אור הזרקורים מהמחאות. 1. תוקפת ראפרים (לוקחת את המיקוד מהמחאות) 2. ראפר טופ3 בארה"ב מגיב לדברים שלה בחמלה 3. מתעצבנת שהראפר לוקח את המיקוד ומעז להגיב לה במק
 16. שונא ישראל גדול, אבל זה אחד הקטעים הכי אגדיים שמישהו נתן אי פעם
 17. אני חושב שדייב שאפל הוא בטופ 10 האנשים הכי חשובים שחיים כיום בכדור הארץ. אין ולא יהיה קאמבק כמו של הבן אדם הזה. משוגע בעיניי איך המוח שלו עובד ואיך הוא מצליח להרכיב ולחבר כ"כ המון נושאים שלא קשורים אחד לשני בצורה ישירה, אל תוך סיפור אחד שגם מעביר מסר חד, גם משעשע וגם משאיר אותך המום. האיש בספרינט של החיים שלו. אני אומר לכם, תישארו בפוקוס בכל מה שנוגע אליו, זה בן אדם מיוחד מאוד.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.