Jump to content

שמשון ת"א

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by שמשון ת"א

1. אתם הזויים. זה היה "איך זה לקבל 3" לא אלירן שודד זקנות.
  2. אל תשאל,אני אחד המשתמשים הפעילים פה! 2 הודעות בשנתיים! נכנס לפה רק כדי להסתלבט עליכם. לילה טוב,נפגש בגמר.
  3. אל תשאל,אני אחד המשתמשים הפעילים פה! 2 הודעות בשנתיים! נכנס לפה רק כדי להסתלבט עליכם. לילה טוב,נפגש בגמר.
  4. טוב אחי מועדון אחד לפני כולם! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  5. על אותו משקל שנה שעברה עשיתם תיקו 3-3 נגד חברים של אחי הקטן. בכל אופן אחרי כמעט 4 שנים בלי ניצחון בדרבי,לא רק שלא היתי יוצא מהבית.לא היתי יוצא מהחדר. אתם חוגגים עליה לליגת האירופית.משהו שאצלנו הוא מובן מאיליו. מי יתן וניפגש מתישהו באירופה.ניצחון קליל
  6. אחרי ניצחון אחד מתוך 14 דרבים,לא היתי מתבאס שאי אפשר לקבל את הפועל. אפילו אחרי 2-0 ו10 שחקנים של הפועל לא הצלחתם לנצח. בכל מקרה,הלוואי שניפגש בגמר זה יהיה קליל.
  7. כמו בגביע הטוטו שנה שעברה,שעלינו עם חברים של אחי הקטן בהרכב? ואתם בהרכב הראשון.
  8. ממש מבאס. אחרי 3 וחצי שנים (כמעט 4) של נצחונות עליכם,יכל להיות לנו 6 נקודות קלילות.
  9. ומה עוד? 300 ואני בא אוסף אותך מהבית ללאן לקחת את הכרטיס.בכל מקרה אתה צריך מנוי של הפועל.
  10. מי שקנה כרטיס לשער 5 ורוצה לספסר אני מעוניין לקנות.
  11. אז אני אומר לך שזה לא אוהדי חיפה. הליצנים האלה לא קשורים לעסק הזה.
  12. זאת אשליה אופטית. מכבי בכלל ניצחו 4-2.
  13. מצב טוב מאוד. 300 שקל שניהם.
  14. שיבואו לשחק נגדנו. הם לא יוצאים חיים מכרם התימנים. רק שמשון.
  15. כבר חשבתי בראש על תגובה,אבל אז ראיתי את החתימה שלך וויתרתי. אגב תבדוק את התוצאות שזלצבורג עשו בליגה האירופית. תודה ושב"ש.
  16. מצבים נייחים,איך לא חשבת על זה לפני. יכלת להציל את הדרבי אם גם את זה הית שולח בהודעה. יש להפועל את הנוגחים הטובים בליגה.
  17. יש לי הפניה לשם איך מגיעים הכי מהר מת"א תודה
  18. אם כל אחד היה עושה את האבט"ש שלו כמו בן אדם החיים שלנו היו הרבה יותר קלים ויפים צבא של זונות
  19. הוא שיוציא 100 גימלים מצדי הבעייה היא איתי מישהו אמר לי שגימל אחד לא מספיק,כי יוצאים יום למחרת. הוא טען שצריך מינימום 3 זין אני יוצא לאבט"ש הזה.יש טדי שבוע הבא =]
  20. אחד מהבסיס שלי צריך לצאת יום שני לאבט"ש,ואני המחליף שלו. זה די ברור שהוא הולך להוציא גימלים כמה גימלים צריך כדי לא לצאת?
  21. כנס ליד2 תראה מחירים יש כאלו שימכרו לך ב500 ויש כאלה שימכרו גם ב1000 700 זה סבבה לגמרי ביחס למצב של המכשיר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.