Jump to content

פנתר הרים

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by פנתר הרים

1. בוא נגזים,כמה כדורי נייר לא הרגו אף אחד,יאללה שלכם תרגעו
  2. מאבטצ שעשה רונדלים בשירותים,נכנס יצא נכנס יצא,ולא הפסיק להסתכל עליי שמתי לב,אבל חדבתי שזה קשור אולי לפירו או למשהו,אבל מדבקותתת???? בזה עוד לא נתקלתי
  3. לא קשור למשחק אלא קצת לפניי,נכנסתי לשירותים לעשות פיפי,והיה לי סטיקר של הפאנטיקס,הוצאתי אותו רק מהכיס וישר קפץ עליי מאבטח ומשך אותי החוצה,תוך כדאי שהוא מתלהב בקשר שהוא תפס מישהוא,כאילו הייתי אל מקדסי מינימום,אני חושב ואומר לא הדבקתי,רק היה לי ביד,מפה לשם,הצמידו אותי לגדר וביקשו מנוי ותעודת זהות,והתחילו להגיד לי שאני לא יראה את המשחק,ואני מנסה להסביר להם שלא הדבקתי ואין שום חוק נגד זה,בסוף הוא שיחרר אותי ואמר לי יש לך מזל שאני נותן לך לראות את המשחק,כי אתה ונדליסט, ואני מעביר את הפרטים שלך למכבי... מאבטחים שרמוטות!!!! אין להם לשום עילה להתנהג אליי ככה,אבל כמובן אם אתה מאבטח אתה יכול לעשות הכול... ויש לי שאלה,מכבי יכולים לעשות לי משהו? או רק נכנסתי לרשימה השחורה שלהם?
  4. דיי עם החרא הזה דיי,השלט הזה לא במקום נקודה!!! לא אכפת לי מי הבן אדם או מי האנשים מאחורי זה,זה נטו לפגוע במכבי,רק תראה את התגובות בפייסבוק הרשמי בא לך לחלק כאפות לכולם,יוצאים נגד ההנהלה ונגד המועדון על ריק!!! אז שיקחו את המחאה שלהם להתאחדות, למנהלת, תשאירו את זה מחוץ לבלומפילד!!!!!
  5. מתי הפסקנו לשנוא אותו מאז ה13.8 הוא שרוף מצידי!!!!
  6. איך דמארי לב לב עדיין על המגרש!! מתכנן לנו משהוא מרגש?
  7. לא אחי,אנחנו אנשי ההר,צפת זה שעה ממני,אני בקזואלס אם אתה מכיר
  8. קרוב ל10 שנים כבר שטויות,אין תנאים לאהבה,וכול אחד תורם את חלקו בנהיגה אז מסתדרים
  9. 5 מנויים מצפון רמת הגולן חודשו,שתיים ל11 ו3 לשער 13,היידההההה בלאגןןן
  10. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2250339708406212&id=100002906158324 לוקח אחריות על התגובה,מצטער על השגיאות כתיב,יש לי התעלמות משגיאות כתיב
  11. יאללה להוציא חולצות שחורות מהארון או הבועידם,מחר שורפים פחים בקרית שלום!!!!
  12. סטרוללל אבי אבי סטרול עולה עולה או עולה-בחוף של פורטוגל
  13. המשחק הכי חשוב העונה!!! נכון לקחנו אליפות,חגגנו,זה הזמן ןנעוץ להם את המסמר האחרון בקבר!
  14. חגיגות אליפות רשמיות של המועדון-גימבורי ושי סידי! חגיגות אליפות של הארגון- טרור,בלאגן,טירוף ומאור קנדיל איש גדר!!!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.