Jump to content

Daniel17

משתמשים רשומים
    96
  • Last visited

Everything posted by Daniel17

1. לא רוצה להשמע בכיין, אבל אני סופר מוטרד, כמה שלא יבלבלו במוח יש לנו מתוך 3 משחקי פלייאוף 4 נקודות ש3 מהם בדקה 90 נגד סכנין בבית. אם חיפה מתאפסים על עצמם לפנינו אנחנו נשלשל את האליפות הזאת.
  2. די לבלבל במוח. אם תהיה אליפות מה שאתה תזכור זה שהיינו בשמינית והבאנו צלחת. אם לא ניקח אליפות זה יהיה אסון אני פסימי לצערי
  3. דלפ- להפתיע עם דור פרץ בלם ליד סבוריט שחר גבי יוריד בקישור
  4. אנחנו פשוט משחקים זוועה, הבעיה היא לא הספיגה אלא חוסר היכולת להגיע למצבים, כדורגל שבלוני שקוף וקל להתגוננות
  5. לא ראינו אותו משחק. אצל איביץ רצינו 0% להבקיע שער ואתמול רצינו 20% זה היינו הך.
  6. חיפה 3 רמות מתחת לחיפה של בכר
  7. דל"פ כנראה. לא רוצה לקחת אליפות עם כוכבית לא היו צריכים להוריד לחיפה נקודות ו"טוב" שהורידו לנו נקודה ומכאן והלאה שלא יורידו לאף אחד אלא אם רוצחים איזה מישהו חלאס עם השטויות האלה.
  8. עתידות: חיפה מנחיתה עד סוף החלון זר שובר שוויון, מכבי לא
  9. דור פרץ יוריס וגבי דחוף לנוח חייבים אותם פרשים לליגה אפשר בשקט לשחק עם קארצב שחר קיקו
  10. קארצב בחיפה, יחזקאל בבש, מינוס בין נקודה ל3 מבית הדין- הלאה אפשר להתקדם ולהתפלל לאלוהי המילסון שיציל את העונה
  11. בתאוריה גם פרץ 6 אבל בזבוז מבחינה התקפית גבי שיחק 6 כמה פעמים בצורה טובה עידו שחר יכול לשחק שם וגולסה כמובן אם כשיר.. יוריס כמה רמות מעל כל אלה בעמדה הזו כמובן.
  12. גם אמרו שציבוטה זה טעות ענקית, סומך על מנספורד ב100% כל עוד הוא לא נתן לי סיבה שלא לסמוך עליו.
  13. כל הפעולות של מכבי נובעות מההנחה שסבוריט יאוזרח עוד חודש גג מקווה שהם יודעים מה הם עושים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.