Jump to content

Yoav_israel

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by Yoav_israel

1. היום היו מסננת בגלל משחק ההגנה הקבוצתי. מילסון ודור לא עזרו בהגנה והקישור היה רך מידיי. כל התקפה בפס אחד דילגו על כל הקישור. דווקא הרביעייה האחורית הייתה בסדר. מלבד המכירה הקבועה פעם במשחק
  2. מעניין, תמיד דו"ח השופט הוא ראיה מכרעת ומתקבל כעבודה. פתאום זה לא מספיק ראיה. מה גם הדיין כותב שהדוח השופט מתאר בסתמיות ולא ברור כמה אבוקות (דבר שאין לו תקדים בהתייחסות לכמות) ולמה המשחק נעצר. כשבדו"ח כתוב: "כמות רבה של אבוקות שכתוצאה מכך נעצר המשחק" בכל מקרה, אם לא יערער התובע זה ביזיון, כל מה שהוא צריך להביא זה צילום פשוט מהמשחק....
  3. לא יודע, בינתיים נראה שאנחנו רק נחלשים עוד לעומת שנה שעברה. שוער זר, טוב ככל שיהיה, אני לא חושב שיהיה שדרוג רציני לפרץ אם בכלל. ישראלי להתקפה בטוח לא יהיה טוב יותר מיובנוביץ. מילסון, עד שהגיע עוזב לחודש לאליפות אפריקה. ניהיה תלויים בעונות שיא של פרץ, יוני ופראפה
  4. תגידו זה הגיוני שלאן תופרים בעוד 10 שקלים על RESALE של כרטיס מהמנוי? מה זה החוצפה הזאת?! עריכה: דברתי עם מכבי, הם בודקים. זה לא אמור להיות.
  5. כמו שאמרתי, אי אפשר לשחק משחק התקפה מסודר עם 2 חלוצי רחבה שלא מהירים ולא יכולים לעבור שחקן. זה משאיר רק שחקן יצירתי אחד - פארפה (אלא אם הרומני יפתיע) שגם הוא מתופקד באגף. לאיביץ עוד היה את אוסקר. נשאר לו לשחק על כדורים ארוכים - שלא יכול לעבוד נגד הבונקרים ועל חטיפות ממשחק לחץ, שכשיטה יכול לעבוד רק אם הקבוצה עם כושר גופני מטורף ומוטיבציית שיא בכל משחק.
  6. לדעתי אי אפשר לשחק עם זהבי ויובא ביחד. 2 חלוצים, טובים ככל שיהיו, שניהם לא מהירים ולא יכולים לעבור שחקן. זה פחות שחקן יוצר שמקדם את ההתקפות, בגלל זה אנחנו תקועים, בעיקר נגד בונקרים.
  7. אגב, למי שפספס מהכתבה בוואלה (ברנז'ה, באמת? לא מצאו מדור יותר נידח?!): תגובת ערוץ הספורט: "ערוץ הספורט מסקר בהגינות וללא משוא פנים את כלל קבוצות הליגה ובהן גם קבוצת מכבי תל אביב.ֶ אנו בערוץ בודקים כל טענה שמועלת כלפינו. לאחר בדיקת הדברים נמצא כי הטענות שהועלו כנגד הכתב מוטי פשכצקי הסתמכו על תמונה חלקית בלבד וחד צדדית ובכל מקרה דבר מהנטען לא פורסם".
  8. חחח כרטיס צהוב, רק דחף, אבל היה קרוב להדביק לו אחת. אבל לשמוע את פשכצקי צועק עם הקול עורב שלו חוויה לא פשוטה חחח המוסכניק אמר הייתי עדין איתו, מישהו אחר היה מוריד אותו חחח
  9. המשטרה הגיעה, בעל המוסך אומר לא נגעתי בו. פשכצקי מתעקש שיבדקו במצלמות
  10. סתם משתף כי משעמם לי פה, אני פה במוסך בפ"ת, פשכצקי פה רב עם המוסכניק, איזה קללות, צעקות, משהו הזיה, דוחפים אותו פה החוצה. הזמין עכשיו משטרה
  11. מניח שמחכים למיטש שיאשר את ההצרה לתקשורת, שכמו במקרה רייכרט יגידו שהוא היה חשוב לקבוצה, שזה לא מקובל ומצפים שיחזור... גם אם רק למראית עין ולקייס המשפטי
  12. הוא אמר: לא הצלחתי לראות הייתה תקלה בשידור, אראה אותו היום. ולבי שידור המשחק מולנו היה להם בעיות מול הזכיינים, באתר שלהם הם הודו לשרון תמם שניהלה את המשא ומתן ורק כמה שעות לפני המשחק סגרו עם גוף שידור.
  13. איך אומרים, יבואו כמו חיה פצועה חחחח
  14. http://streamers.watch/c/football/europa-conference-league-qualifying/18-08-2022/maccabi-tel-aviv-vs-nice/1/ יש שם כרגע 7 לינקים, מאמין שיהיו עוד לקראת השידור
  15. ניס עם 2 שינויים ממשחק הליגה האחרון. ראמסי פותח במקום גיורי מאחורי החלוץ ומגן ימני אחר
  16. http://streambee.to/c/football/champions-league-qualifying/17-08-2022/maccabi-haifa-vs-crvena-zvezda/7/ שידור ספרדי מרגש
  17. אגב לאירופה אין מגבלת זרים, ניתן לרשום גם יותר מ 6.
  18. לא רק זה, נמני גם אמר 10 פעמים בשידור שלמכי יש מלא כסף להוציא כי הם לא הוציאו שקל העונה על רכישה של שחקן
  19. אמנם אשמח אפ פרץ יחזור, אבל קצת מוריד לי ממנו שהוא יעדיף לחזור למכבי אחרי סה"כ שנה בחו"ל מאשר ללכת לצ'מפיונשיפ
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.