Jump to content

Mushon_11

משתמשים רשומים
    122
  • Last visited

Everything posted by Mushon_11

1. אתה צריך להפסיק להאמין לכל דבר שכותבים בווטסאפ
  2. אני מתייחס? הוא בכלל לא מעניין אותי, בסך הכל הראתי דוגמא מה התדמית שהארגון מקבל אצל הקהל הרחב, אני אישית יודע שזה לא נכון
  3. עם כמה שהמחאה צודקת והכל, ככה הארגון בחיים לא יזכה לתמיכת הקהל הרחב, לא רק שאין הסברה, יש כאן פיגוע הסברה
  4. שני טמבלים אולי בגלל הגיל הצעיר(19,20) השופט ירחם עליהם קצת אבל אפשר להגיד ז״ל על הקריירה
  5. בקיצור משחקי משא ומתן כשלמכבי יש יותר מה להפסיד, יסתיים בחוזה של 2.25 מיליון 25 כרטיסי vip וחדרון שירותים פרטי לתחת של חולדאי
  6. להגלות ביחד עם הדוד אחמד
  7. מקור דף(Ctrl+U) חיפוש(Ctrl+F) לחפש "free" ואז זה מראה כמה נשאר בכל יציע
  8. במקרה נכנסתי למייל אז גם נתקלתי בהודעה, אוהב את השיווק הזה שמפיצים בניוזלטר, יכול להעיר את האוהדי כורסא במשחקים חשובים
  9. מאמין שימצאו איזה קומבינה למאמי הלאומית, יש דיווחים על ״מאמצים לרגיעה״, אז יתפשרו בטח על משחק ללא קהל
  10. ממש לא, הבוקיז העריכו מפגש שקול עם עדיפות קטנטנה לקרואטים, 55-45
  11. משחק מעניין פאוק-באזל, פאוק עלו ל2-0 דקה 80, אחרי דקה באזל צימקו עם שער חוץ יקר, יאללה שיתנו עוד אחד רק שלא נפגוש אותם בטעות בפלייאוף של האירופית
  12. לא פתחו את כל היציעים, אז אפשר לבחור כל מקום
  13. כוסעמק פרשיץ׳ עוד שנייה באמת הם קאמינג הום
  14. אחי הצפוני שלהם מכיל 8 אלף מקומות די והותר בשביל כיסאות לא מסומנים, וזה בלי להזכיר גם את הדרומי הלא מסומן שנמכרו אליו מנויים בשנתיים הראשונות ואז נסגר פשוט בגלל חוסר ביקוש.. ההודעה שלי התייחסה גם לעניין המחירים העממיים, שיש לזה תרומה גדולה בכמות המנויים של חיפה, 10,000 מתוך ה15,000 מנויים שלהם זה מנויים בקטגוריות הזולות של 700/800 שקלים
  15. דווקא יכול להיות שכן יסמנו כהצדקה לעליית מחירים קטנה(השוואה ל8), הרי שער 11 המשופץ עם 4,700 מקומות יכיל את אותה כמות של 11+7 בעבר, ככה שאף מנוי כביכול לא יפגע מהשינוי.. אבל באופן אישי אני לא חושב שזה יהיה צעד נכון, עדיף שיהיו כמה שיותר יציעים במחירים עממיים מאשר שנהפוך לנוקיהו 2 בחיפה זה עובד מצוין כל עונה מוכרים +15 אלף מנויים, שיחסית למצבם הכושל בליגה זו הצלחה מסחררת..
  16. מסתמן כמו גמר מרגש אנגליה-ברזיל
  17. לפי המפה המזרחי סולד אאוט חוץ מיציע E, בשאר האצטדיון נותרו כ1000 מנויים. מה שאומר שבאמת חידשו באזור של ה10,000
  18. עברו להילוך שני אחרי הגול השני של הזאר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.