Jump to content

itsik

משתמשים רשומים
 • Posts

  83
 • Joined

Everything posted by itsik

 1. אם מעבירים לשם את החצי גמר, ובהנחה שאת הגמר לא יזיזו אם הם יעלו אליו- הם ישלימו 5 מ5 משחקים בגביע העונה בסמי עופר. אם מעבירים לשם ואנחנו שותקים על זה מגיע לנו השפלה שם, מצידי שיעבירו ושנעלה עם הנוער
 2. בואו נחשוב רחוק, אם מכבי זוכה בליגה האזורית (או כל קבוצה אחרת אבל תנו לחלום) וזוכה גם בליגה, כלומר מוקדמות ליגת האלופות - משחקים במוקדמות אלופות והמקום באירופאית מובטח? צריכים לוותר מראש על המקום באירופאית בשביל המוקדמות צמפיונס?
 3. האמת שמתקדמים יותר מהר ממה שחשבתי, נראה שסיימו כבר את שער 2 והם מעל הכבוד כרגע. הייתי מעלה עוד תמונות אבל זה שוקל יותר מדי לא נותן לי -
 4. בזכותך המשכנו להתקשר כמה פעמים (כל פעם אמרו לנו לחכות בסבלנות ושזה לא התפקיד שלהם לקבוע) עד שהגענו לאחת נורמלית שקבעה לנו מהרגע להרגע ליד בלומפילד, עזוב שהיא אמרה שזה ליד 7-8 ובסוף זה בסניף של מכבי בצד השני של האיצטדיון אבל העיקר קבעה. בקיצור מי שצריך בדיקה שלא יפסיק לשגע את המוקד עד שיקבל תור, נראה שהם דיי מעופפים שם.
 5. מישהו יודע איך עובדת הפרוצדורה של בדיקת קורונה בימים האלה? אישתי דחפה לי את כל האלמנט, קצת לא הרגישה טוב התקשרה למוקד של מכבי ואמרו לה ששולחים אותה לבדיקת קורונה ויישלחו לה אסאמאס שידריך אותה, ועד שתקבל את התשובה שתיכנס לבידוד שלא תדביק את שאר הבית. בינתיים כבר עבר יום בלי הודעה ובלי כלום, התקשרנו אמרו שייקח זמן.. היה לי חלום לשלוח את הילד לגן ביום ראשון שכרגע נראה לי נמחק. אז בקיצור - תוך כמה זמן מקבלים היום את הבדיקה עצמה? וכמה זמן מקבלים תשובה עכשיו?
 6. אני חושב שזה לא מעודכן, זה לפני שהזיזו את המחזורים שבוע אחד קדימה
 7. אני מתלבט כרגע אם זה השלב לשדרג את ה LG5 העתיק שלי שמתחיל לעשות טיפה יותר בעיות מהרגיל, מחפש מכשיר שיהיה אמין מבחינת GPS (ה LG גמר אותי מהבחינה הזאת עם הוויז), מצלמה סבירה פלוס - לצילומים של הילד וכאלה לא עכשיו נופים, אבל כן חשוב לי שהתמונות והסרטונים יהיו ברמה נורמלית, סוללה שתחזיק ליום שימוש ממוצע ולא אצטרך לרדוף אחרי מטען אחרי כמה שעות. יש משהו בזולים שעומד בתנאים האלה? לא אכפת לי גם לא משהו מהחדשים.. נגיד תקציב באיזור ה1200-1300 פלוס מינוס
 8. דקה 58, סאן מנחם בעט בגראלדש עלק תוך כדי גלגול ראיתי עכשיו, לדעתי מחייב אדום
 9. האנשים שממש צמודים לזה עשו רעש מוצדק מבחינתם, אמרו שהם יעמדו כל המשחק כי הם לא רואים כלום. באו כל מיני אנשים עם חליפות מתוך היציע כבוד לנסות להרגיע אותם, לא כל כך הלך.. עד שהגיע מישהו מטעם מכבי והבטיח להם לעבור למקומות אחרים וטובים יותר. הלכו איתו מחייכים, חזרו אחרי 10 דקות אמרו ששמו אותם בשער 2 למעלה וביציע העיתונאים וזה נוראי. היו כמה שעמדו כל המשחק אבל לא כל כך הפריע לשאר.. מהכיסא שלי, בערך 6 כיסאות מהמרפסת, יש הפרעה אבל יחסית מזערית. סתם מבאס שזה ככה בלי שאף אחד חשב שם.
 10. @שמש צהובה ידוע לך אם המרפסת בשער 1 איתנו להישאר או הבלאגן הקטן שהיה בשער 13 במשחק הראשון גרם לאנשים לחשוב קצת? יש על זה דיבור בכלל?
 11. הם לא כתבו כלום על החזור, למישהו יצא לשאול אותם כבר איך זה הולך להתנהל? תדירות וכל העסק..
 12. שמש החזירו את המעקה בין 13 ל1? בא לי לבכות מה שיש בתוך שער 1
 13. שמש יש לך דרך לברר מה מתוכנן להיות במקום המעקה שהיה בשער 1? זה שפגע בזווית ראייה של 13
 14. עברתי על כל התמונות ששמש העלה מהימים האחרונים ונראה כבר כמה ימים שאין שם כלום, אני מתכוון למעקה שהיה בתוך הפלטינום הזה. @שמש צהובה תסגור לנו את הפינה יא מלך
 15. אתה רציני? מה הקשר בין התלונות לעירייה למכבי? להפך, טוב למכבי שהנושא יוצף כמה שיותר וכמה שאפשר כדי שלעירייה יהיה אינטרס לטפל בזה וזה לא יהיה מכבי מול האוהדים שלה.
 16. לכל אחר פוראבר (אפשר גם את החינמי)
 17. יש לי 3 מנויים ל13 שאת כולם חידשתי בנתניה, קיבלתי הודעה על מנוי אחד רק. באיזור האישי בלאן לא מופיע לי כלום.. להילחץ ששכחו מהעוד 2 מנויים שלי או אפשר לישון בשקט בלילה?
 18. לא שיש לנו מה לעשות, אבל להגיד שאנשים סתם בהיסטריה זה לא נכון. יכול להעיד על עצמי שאני פלוס מינוס 20 שנה מנוי, ומאז המעבר מרמת גן לבלומפילד יש לי כיסא קבוע ב13 או במערבי בנתניה ככה שבחידושים הקודמים באנת לא היה צריך להיות לחץ, העונה, לפחות לפי השמועות ואין לי מושג אם זה נכון, לא יתנו כיסא ספציפי אלא כל אחד יחדש לשער שהיה בו, ו-וואלה, אני הולך לבחור מקום שככל הנראה ילווה אותי לפחות שנים קדימה ובגלל זה הלחץ לדעת על התהליך. אם מכבי פתאום יודיעו מהיום למחר או למחרתיים על תחילת מכירה יכול להיות שאצטרך לעשות שמיניות באוויר כדי להצליח להיות זמין בדיוק שנפתחת המכירה כדי לתפוס מקום שאני רוצה. ברור שלמנויים שהולכים לחדש ליציעים לא מסומנים זה לא משמעותי מתי תפתח המכירה, ליציעים המסומנים כן..
 19. לא דובר לפני כמה חודשים שמהעונה הבאה משנים את השיטה וההגרלות יהיו רק אחרי שני המשחקים? ואז אין גניבת דירוג כמובן
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.