Jump to content

סגול

משתמשים רשומים
 • Posts

  175
 • Joined

Everything posted by סגול

 1. אם אתה לא צריך את היוזר יותר אשמח לקבל את הסיסמה בפרטי
 2. צ'יבוטה, היית מוכר בובות תוצרת בית מקש ובוץ אם לא מכבי מביאים אותך לישראל ונותנים לך קריירה, אתה כל כך דפ"ר שאפילו בוקו חראם לא היו מגייסים אותך. פעם ראשונה שאכלת עם סכין ומזלג זה היה במכבי יא כפוי טובה שהיה מלקט חיפושיות לארוחת ערב, מי אתה שתלכלך ככה על המועדון שבלעדיו ע"פ הסטטיסטיקה בקונגו היית מת בגיל 10 מאיידס ואם בגבורות בגיל 13 כי זאת התוחלת חיים שם. אפס מאופס. זאת ההודעה האחרונה שלי והיא תוקדש לך כי אתה חלאה שמנסה לפגוע במכבי ולהמציא סיפורים על גזענות וחוסר מקצועיות במקום להפנים שאתה שגיב יחזקאל שזוף והוא לפחות יודע לקשור שרוכים לעצמו לך יש נעלים עם סקוטש יא בן של מלריה.
 3. קל לאיפה ג'ק נעלם? מגיע לו מגש פיצה ובירה עליי
 4. אזהרת ספורט 1 כמובן אבל הם טוענים ששכרו הוכפל אשר גולדברג 07/05/19 לספורט1 נודע שמיץ' גולדהאר החליט לפתוח את הכיס על מנת להשאיר את המאמן, לו הוא ישלם לא פחות מ-650 אלף יורו בעונה הבאה. אם מכבי ת"א תעפיל לליגת האלופות, יזכה הסרבי לבונוס על סך 600 אלף יורו לספורט1 נודע שאיביץ' ירוויח בעונה הבאה 650 יורו לא כולל מענקים על זכייה בתארים, כמעט כפול מהשכר אותו הרוויח במהלך העונה הנוכחית (370 אלף יורו). אם תעפיל מכבי תל אביב לשלב הבתים של ליגת האלופות, המאמן הסרבי יכניס לכיסו בונוס שמן על סך לא פחות מ-600 אלף יורו נוספים. https://sport1.co.il/israeli-soccer/Ligat-Haal/Article-815901
 5. אמת, פרייארים לא מתים הם רק מתחלפים.
 6. אללה ירחמו, חבל ג'רפי יכול היה להיות שוער ליגה טוב. לא נורא אולי עוד כמה שנים הוא יצליח לשקם את הקריירה.
 7. חייב להודות שנראה טוב מרחוק, רק שלא יהיה רחוק מלהראות טוב
 8. דיברנו על זה (יורם) ופספסתי? כי זה קורע רצח, עוד סיכה בבלונה של אלונה
 9. לא קשור אבל קורע, הפסל של רונאלדו עובד שעות נוספת
 10. כן צחי הנגבי ומירי רגב הבהירו לנו את זה היטב.
 11. שוער זר וחלוץ זר יגיעו די בוודאות, סבוריט אמור להשאר בע"ה אם לא יגיעו הצעות מפתיעות עליו, יש בנוסף אליהם את אופואדו+אמאדור+ניקוליץ' כך שגם אם פרץ עוזב ורוצים להביא קשר זה חייב להיות על חשבון ניקוליץ\אמאדור\אופואדו, כאשר קשה להאמין שישחררו בלם בשביל להביא קשר, ההיגיון אומר שיגרעו אחד מהקשרים הזרים כדי להביא קשר במקום דור פרץ, מה ששם את אופואדו וניקוליץ' על הכוונת , לאור מה שקרה עם ניקוליץ' מרגיש לי שהוא יהיה זה שיחתך במצב כזה. *ספקולציה שלי כמובן*
 12. אין לי בעיה עם חנייה בתשלום, מסכים גם עם הדברים שאמרת זה ליגיטימי לגמרי. בכללי העדיפות שלי היא לבוא ברכבת ישירה מסילבר לוולפסון ואז ללכת קצת ברגל זה תענוג, גם לא מתעייף בנהיגה, גם לא נתקע בפקקים וזה גם יוצא לי הרבה יותר זול. הבעיה היא שאין תחבורה ציבורית בשבת, אז אצטרך לבוא עם הרכב מאשקלון ויש לי 105 קילומטרים בסה"כ של הלוך+חזור ברכב שעושה 1-7 בבינעירוני (וגם זה ביום טוב) זה משהו כמו 90-95 ש"ח על דלק, ועוד סכום מסויים על חניון בתשלום, זה סבבה. אני לא מצפה מעיריית תל אביב לסבסד לי,שאני אפילו לא תושב, חנייה שם בשביל שאראה משחק כדורגל. אבל מעצבן שאין תחבורה ציבורית בשבת שהייתה הרבה יותר נוחה וזולה מבחינתי להשתמש בה בגלל עניין דתי שחלק מהציבור כופה על שאר הציבור להשבית את התחבורה הציבורית יום בשבוע. אגב מעניין אם בכלל יהיו חניונים בתשלום זמינים בזמן משחקים? העדפה שלי היא לחנות בוולפסון לצורך העניין ולבוא ברגל משם אבל אני לא יודע כמה זה ריאלי שישארו מקומות. לא יודע לרכוב על אופניים ולא לשחות
 13. גם אני בדעה שיותר מתאים היה סביבות 300 (מכבי הציעו לו ע"פ הפרסומים 240-250 * שנתיים), אבל לפחות זה לשנה אחת ולא לשתיים (הגיל משחק תפקיד), ואני מניח שגם מכבי עשו את החושבים שלהם והעדיפו לשלם עוד איזה 100 אלף דולר מאשר מה שהיו רוצים לשלם (הרי אם הציעו לו 250 לשנתיים, היו מוכנים לספוג גם 300 בחוזה לשנה בסבירות גבוהה) ולא לקחת את הסיכון שהוא יעבור לב"ש או בית"ר (בפרט כשאתה שומע שב"ש רוצה שחקנים כמו קהת ורמזי ספורי, המצב שם כנראה קשה אז הם היו הולכים עליו חזק) * ובכוכבית נגיד שמבחינתו דווקא הוא צודק, נתן עונה יפה של 21 שערים בכל המסגרות אז למה שיחתוך את השכר ב100-150 אלף פחות?
 14. כן כי מומשה עליו האופציה, לפי הפרסומים
 15. מה האלטרנטיבה שהמדינה מציעה לי כדי לצאת מקופסת הפח שאני נמצא בה? נכון לעכשיו האפשרויות שעומדות בפניי: 3 דקות נסיעה קלילה ברכב, בלי פקקים, חנייה בלי בעיה ולמרות שהרכב שלי שתיין מהגדולים שיש, יוצא לי גרושים כי הנסיעות מאוד קצרות. מגיע רענן, מהר ובזול לעבודה, לפעמים אפילו מחכה עוד איזה דקה או שתיים באוטו כדי לסיים לשמוע שיר שהתחלתי לשמוע כשנכנסתי לאוטו 17 דקות הליכה, שזה לא נורא אבל בשיא הקיץ כשאני עם תיק עמוס וכבד לעבודה ואז להגיע גם מזיע כולי לעבודה, לא בדיוק להיט. המתנה משמעותית להגעה של אוטובוס + 20 דקות נסיעה באוטובוס +עושה מלא סיבובים + בחילות + עמוס + מסריח + יש מצב שהמחיר אפילו גבוה יותר (אין לי מושג כמה עולה חופשי חודשי, אבל כאמור יוצא לי גרושים דלק) + מגיע עצבני ומזיע לעבודה באמת אפשר להאשים אדם בסיטואציה הזאת שבוחר באוטו?
 16. 27/05/2019 כ״ב באייר,תשע״ט יום ב' לכבוד: מנהלת הליגות בכדורגל א.ג.ט.נ הנדון: דרכי גישה לא ראויים לאיצטדיון טוטו-טרנר, ב"ש ברצוני להביא לידיעתכם נושא שפוגם בצורה ממשית בחווית הלקוח שלי כאוהד כדורגל שמגיע למשחקי ליגת העל באיצטדיון ע"ש טוטו טרנר בבאר שבע, על מנת להגיע לאיצטדיון אני נאלץ לעבור "מסע כומתה" של ממש בדרך עפר, ארוכה, מלאת סלעים ופסולת (לדוגמה: ברגים, זכוכיות וכו') אשר הופכת את ההגעה לאיצטדיון לחוויה קשה. לא פעם נאלצתי לעצור בצד מאחר והאנשים שאיתי סבלו מבחילות בגלל הדרך המשובשת ויתרה מכך, מעל 3 פעמים כבר נאלצתי להחליף צמיג מאחר והפסולת והסלעים שבדרך גרמנו לתקרים. חשוב לציין שמדובר באזור חשוך והדרך הזאת מהווה סכנה של ממש. האם ראוי שהגישה לאיצטדיון כדורגל חדיש ומרכזי בליגת העל בישראל תהיה כל כך גרועה בצורה שגורמת לחולי ולנזקים של ממש ברכב במקרה הרע או לכלוך מסיבי של הרכב במקרה הטוב? ידוע לי שהאיצטדיון נמצא בשטחה המוניציפלי של עיריית ב"ש וכך גם דרכי הגישה אליו, אך אני האוהד הקטן, יניב קטן הקטן, לא אוכל להביא את הנושא לידעת הגורמים אשר באמת יוכלו לטפל בו, ולכן אני פונה אליכם, שכן זה גם האינטרס של המנהלת שחווית האוהד תהיה טובה יותר בהגיעו למשחקי כדורגל בישראל ואשמח אם תוכלו לסייע ולנסות להביא את העניין לידיעתם הגורמים הרלוונטיים בעיריית ב"ש. חשוב לציין שלא מדובר בבעיה אישית שלי, האזרח אליהו באסון, אלא בעיה גורפת שפוגמת בחוויה של כלל האוהדים שמגיעים לאיצטדיון טוטו-טרנר. אודה על עזרתכם, בברכה, אליהו באסון.
 17. אני עוד אכול סרטים על אביב אברהם ואביב בריהון, אחד בנתניה אחד בבית"ר ומפה אני לא מצליח לעקוב.
 18. פיקנטריה: אני חייב לו תודה על רגע עצום בחיים שלי, על היום הראשון בעבודה שלי בפלאפון שלחו אותי לקרית שלום למסור 2 מכשירי בלאקברי+אקטיבציה+סנכרון, אמרו רק שזה לקוחות VIP, מי זה היה? שעיה ובושינסקי כי שניידר בדיוק עזב וניתק להם את המכשירים הקיימים (יש עוד פריט עסיסי אבל אצטרך לשמור לעצמי חח), בין לבין גם נמני נכנס לצריף הזה של אבנר טוויטו שהתעצבן שנתנו לו נוקיה E71 כאשר המקשים קטנים ויש לו אצבעות ענק. אני זוכר שחשבתי "אשכרה משלמים לי על זה?" וגם זה בזכות הפורום הטוב בעולם לגילו כי מי שסידרה לי את העבודה הזאת הייתה ליגל מהפורום. איפה היא באמת?
 19. אתה מתכנן לחבר את המחשב הנייד למקרן דרך כבל HDMI? אם כן אתה יכול להשאיל ממישהו סטרימר XIAOMI MI BOX ולחבר אותו למקרן במקום מחשב ואז להתקין עליו סלקום טי.וי/סטינג ולהפעיל דרכו את המשחק
 20. קינדה נראה לי התחזה לאח שלו בשביל לקבל משהו ונתפס ואז רצו לזרוק אותו מהקבוצה. שזה מצחיק כי הוא מתחזה לשחקן כדורגל כבר שנים ולאף אחד לא איכפת.
 21. איך זה עובד באמת? המפלגות (ליכוד\עבודה) יעשו פריימריז מחדש? או שימשיכו עם הרשימות הקיימות גם לבחירות האלו?
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.