Jump to content

La-Guardia-Imperial

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by La-Guardia-Imperial

1. שאלה קצת כללית בנושא הזה. התחלתי לשמור מבחינת תזונה, ירדתי 8 קילו בחודש וחצי. שוקל כרגע 80 קילו על 1.86. עדיין מורגשת בטן קטנה (כרס). השאלה היא - איך אני מתחיל אימוני כוח ועדיין שומר על תפריט תקין כמו שהמליצה לי דיאטנית? מה משתנה בתפריט הקבוע? (6 ארוחות - בוקר, ביניים, צהריים, ביניים, ערב, לילה) ואיך משלבים בו תזונה של לפני/אחרי אימון? תודה
  2. נכון. אבל לדעתי, שוער זר אחר אתה תביא באחת משתי האפשרויות הבאות: השוער כבר עבר את הגיל או בונים הגנה חדשה מאפס - טיבי וגרסיה עוזבים. יש ביניהם תיאום עיוור, שאין באף קבוצה בארץ. ועל זה שווה להחתים אותו לשנה נוספת
  3. אנשים שוכחים את אדם וזר שוכחים את הבירטוזים של שטראובר ואת ההתחלה של שורה. וגם את הפאדיחות של אניימה נגד רמת השרון שוער זה תפקיד כפוי טובה ובארץ אין שוער ברמה שלו
  4. שוער יכול לתפוס יום. ההגנה יכולה להיות טובה מאוד ולסייע לו. יש הרבה דברים שאנחנו "פשוטי העם" לא מבינים בתפקיד השוער מיקום, יציאה לכדורי גובה, שליטה ברחבה, משחק רגל, הוצאת כדורים להתקפות זה לא רק זינוק וירטואוזי
  5. אההה, אז למה לא אמרת. עכשיו זה בסדר. נו באמת
  6. איך ניקח אותך ברצינות אם אתה רושם דבר כזה? ראית שוער משחק אחד, והחלטת שהוא טוב יותר...
  7. אפשר את המנוי שלכם? חבל לבוא אם העונה הלכה.
  8. חליפות, עונה חמישית, יש תכנון?
  9. פיצות ב-20 שקלים ומטה לעולם לא יהיו פיצות איכותיות באמת. או שמדובר בתחליפי גבינה, ברוטב עגבניות תעשייתי ושאר הוזלות. פשוט אי אפשר להיות רווחי במחירים נמוכים כאלו כשמדובר בפיצה איכותית. היא יכולה להיות טעימה, אבל לא בטוח שהיא איכותית ותכלס, הפיצה של דומינוס פצצה, עם הבצק חריף
  10. "מחלקת הנוער של מכבי מתפרקת" = > 4 שחקנים נכנסו להסגר. אין שחקן הרכב אחד בנוער הנוכחי של מכבי שייכנס להסגר כדי לעזוב. ומי שיעזוב, כנראה לא מספיק טוב.
  11. אם אני לא טועה ראיתי אותו ליד הכותל המערבי עם מפוחית שר שירי חג כאלה נשבע!
  12. וואו הקפיצה של השופט אחרי הבעיטה בראש לשוהם הזוי אבל בסך הכל אנושי לגמרי
  13. קאלה של העונה במכבי, לא פוגע במכבי של השנה. צריך שוער ספציפי לסגנון המשחק של מכבי. קאלה לא היה מתאים לזה.
  14. יש לי בערך כחודש. קראתי שאפשר להתחיל עם ריצה במקטעים, 60 שניות ריצה 90 שניות הליכה, ככה במשך חצי שעה.
  15. היי חברים, שאלה... אני צריך לעבור מבחן כשירות בר אור... איך אני מתאמן לקראת ריצת 2000, שכיבות סמיכה וכפיפות בטן? בהנחה שלא רצתי כמה שנים, איך מתחילים חזרה לשגרת ריצה? מה מומלץ לעשות? לשפר בטן וידיים זה רק באמצעות תרגול חזרות ?
  16. אני הגעתי לנפאל מחר לפני 5 שנים טיול שהוא סוג של הגשמת חלום. בגדול כל הטרק לקח 12 יום, כולל עצירה במנאנג כדי להתאקלם לגבהים, ככה ממליצים לפחות. המסלול מתחיל בכפר שנקרא בסיסהאר, משם אתה לוקח אוטובוס מעפן לבולבולה. ישנו שם בלילה הראשון כי הגענו מאוחר ולמחרת התחלנו במסלול שעובר בין כפרים מדהימים עם נופים משגעים. עצרנו בכל מיני מקומות, הלכנו בקצב שלנו - עצרנו בנגדי (Nagdi ), צ'אמה, טל, בגרצ'אפ, דהרפני, פיסאנג, מנאנאג (יומיים) יאק קראקה, פדי ואז בהיי קאמפ שם מתארגנים ליציאה לפס. יוצאים מוקדם מוקדם בבוקר (3-4 לפנות בוקר כדי להגיע לפס בזריחה. המראות מרהיבים עוצרי נשימה. אחרי הפס הולכים כשש שעות עד מוקטינאת ומשם אפשר להמשיך ברגל או בג'יפ לג'ומסום. הדרך ברובה סלולה אז זה מוריד מהיופי של המסלול. מג'ומסום לקחנו כבר טיסה חזרה לפוקרה. כמו שאמרתי זה לוקח בערך 12-13 יום תלוי בקצב ההליכה שלך. אני לא עשיתי את האגמים הקפואים בגלל תנאי מזג האוויר. שאלות ספציפיות נוספות אענה בכיף, גם לגבי המסלול וגם לגבי נפאל בכללי
  17. אין בעיה, לא חובה בפרטי חשבתי שיהיה לו יותר נוח לשאול ולקבל תשובות בצורה מסודרת בפרטי. אבל בכיף, אני בטוח לא היחיד כאן בפורום שעשה את המסלול. בגדול פורטר לא חובה. תלוי בעיקר בך, בכושר שלך ובכמות הדברים שלוקחים בתיק. אני לקחתי פורטר כי הערכתי את הכושר שלי ככזה שלא יהיה מספיק טוב בשביל לטייל עם תיק על הגב ולהתרכז בנוף ולא במשקל שאני סוחב. לקחנו פורטר אחד על שני אנשים עם הדברים היותר כבדים ותיק גב עם הדברים שרלוונטיים לדרך - שתייה למהלך היום, נשנושים, מצלמה, וכו' ובתיק של הפורטר את הדברים הנוספים - ביגוד, כלי רחצה, מגבת וכל זה. אני יודע שבטיול הבא לא אקח פורטר כי אארוז חצי מהדברים שלקחתי בטיול. לא חייבים 10 זוגות תחתונים אפשר להסתפק בשלושה ולכבס במהלך המסלול למשל
  18. בחיי שניסיתי לחשב כמה "שעות חיים" בזבזתי על סדרות
  19. נראה כמו צילום מסך של תעופה בחקירה
  20. חבר אתה מוזמן לדבר איתי בפרטי אענה לך על כל שאלה . עשיתי את המסלול וטיילתי כחודש בנפאל.
  21. אני חושב שקרלוס מפסיד את באר שבע, לא קריית שמונה. כי הצהוב אמור לתפוס על המשחק הבא אחרי עשרה ימים או משהו כזה, ובאר שבע עוד שבועיים.
  22. הבורר זה קומדיה משפחתית. אפילו אם רואים רק את הכתוביות בסוף גומורה ואז רואים את הבורר, רואים את ההבדל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.