Jump to content

Ronaldo De Lima

משתמשים רשומים
  • Content Count

31
  • Last visited

Everything posted by Ronaldo De Lima

1. טננבאום סבוריט ייני טיבי קנדיל גלזר גולסה ביטון אלמוג/טבח יונתן שכטר זה ה-11 שלי רץ איתם כל מסגרת עד שמישהו מת אין ברירה כל עוד אין רכש
  2. חושב שזו אבידה מקצועית גדולה מאד. המון בהצלחה והלוואי שלא ילבש חולצה של אף קבוצה ישראלית אחרת.
  3. מישהו יודע בוודאות האם ניתן להזמין בהוט את הצפייה במשחק הערב (ספורט1) ותו לא? ז"א, אין לי את חבילת צרלטון, האם אני יכול להזמין רק את המשחק או אפילו את הערוץ ליום אחד וזהו? *צפייה דרך האינטרנט או הזמנת החבילה החודשית וביטולה מחר, מה שיוביל לתשלום יחסי, לא רלוונטיות. תודה!
  4. חתימה או הרחקה, אין באמצע.
  5. איך אף אחד לא התייחס לביסלי שהוא בולס בנונשלנט במשך עשרים שניות תמימות בהתחלה.
  6. בלי משחקים. טננבאום סבוריט אמאדור טיבי גרלדש גלזר פרץ גולסה איילון יהונתן שכטר
  7. לטעמי מבחינת יכולת הוא השלישי בטיבו במצבת קשרי האמצע שלנו: גולסה, גלזר, פרץ, ברסקי.
  8. אני לא זוכר משחק אחד שבו שיחקנו עם 5 שחקני הגנה ולא הרגשתי סוג של סבל.
  9. הכי שלם ואיכותי בליגה, רק שיאריך חוזה ויהיה בריא.
  10. פליאוף עם לו"ז רצחני, 12 הפרש, מחזור נשרף כשאנחנו שיחקנו בטדי נגד קבוצה שבאה כחיה פצועה בזמן שהסגנית שיחקה נגד הקבוצה החלשה בפליאוף העליון, הכל ממש בסדר בעיני.
  11. ואז הסיכוי שהוא יעורר עניין אמיתי בליגות טובות יותר ויעזוב יגדל בצורה משמעותית. לא תודה, מסתדרים גם בלי השערים שלו, רק שישאר.
  12. א. אין זכות מוחלטת, גם לא חופש העיסוק. כמו שלעובד יש זכות לעבוד היכן שירצה, וזכות לא לעבוד היכן שלא ירצה, כך גם קיימת זכותו של המעסיק שקניינו (קרי, עסקו) לא יפגע. בחוזה בין קבוצה לשחקן סוכם, כי השחקן ישחק עד 31.5,. מישהו תיאר לעצמו שבפברואר,מרץ ואפריל לא תהיה אפשרות לקיים משחקים? ברור שלא. האם בהכרח החודשים האבודים "נשרפים" כלא היו? האם לכך שהשחקן קיבל תגמול, ולו חלקי, מהמועדון בעבור חודשים אלו, אין כל משמעות? אני כלל לא בטוח. ב. בממשק בין בתי המשפט המקומיים לטריבונאליים הבינלאומיים המיוחדים (כגון ה- CAS) אין ספק שידם של הראשונים על העליונה אבל עדיין, יש כבוד ר
  13. ככל ופיפא תוציא הוראה גורפת לפיה כל הליגות חוזרות לפעילות לאחר תום המשבר, היא יכולה להוציא הוראה נלווית (שתגובה על ידי בה"ד הבינלאומי לסכסוכים בספורט) לפיה כל החוזים (של שחקנים, מאמנים וכו') שהסתיימו בתקופת המשבר יחודשו באופן אוטומטי עד לסיום העונה שתחודש, כאשר השכר בגין כל חודש עבודה יהיה זהה לשכר אותו קיבל העובד במהלך העונה "הסדירה". למען הסר ספק, יקבע, כי אותו עובד לא רשאי לחתום ולעבור למועדון אחר בתקופה זו, ומועדון אחר לא רשאי להחתים את אותו עובד. פשוט. כאשר זו תהיה קביעה גורפת שחלה הן על שחקן רעננה והן על שחקן מילאן, אף אחד לא יעז להתמרמר בריש גלי.
  14. האהבה של אנשים למכבי ותחרות האגו על מי הצטלם עם אלפרד ברכה בדרך למשחק האליפות בב"ש ב- 95 ומי לא, גרמה לרובכם לפספס את המהות בכל הסיפור. מבחינתנו האוהדים, הלכה למעשה, העונה הזו הסתיימה. אז ישחקו מחזור-שניים במתכונת של 2000 אוהדים ולאחר מכן תהיה הוראה למשחקים ללא קהל, אין מנוס מכך ובהתאם ליתר הליגות- כך יהיה. ככל שתכניסו לראשכם (99% מכם) שאת מכבי תראו במקרה הטוב באוגוסט, כך ייטב. השאלות עליהן צריך לשים את הדגש הן: א. האם בכלל ישחקו את כל עשרת המשחקים ויסיימו את הליגה או לא. ב. במידה ולא, מה התקנון קובע לעניין מיקומים.
  15. מדוע רשמת שגלזר יעדר? למיטב ידיעתי הוא לא פצוע וההיעדרות שלו מהמשחק נגד הפועל חיפה נבעה מצהובים.
  16. אני כל כך שונא את ארד, מנסה בכוח להיות דקל קינן הבא.
  17. בית"ר התחילו ללכת אחורה, הגול של חיפה באוויר.
  18. נו באמת. הבן אדם לא ראה דשא המון זמן, האגו נפגע, נחת ישירות ל-11 (בזכות הפציעה של גרסיה) למפגש חם נגד קהל שעושה לו את המוות, אם היום הוא לא ירוץ בטירוף אז מתי כן? אחלה אלירן, יתן שם 6 שערים עד סוף העונה אבל די, הוא הרבה אחרי השיא וכשהוא מתחרה עם איילון על פירורי דקות מבחינתי אין שאלה בכלל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.