Jump to content

amitrty65

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by amitrty65

1. אהלן חברה, אני אוהד מכבי מינקות ומאז שחזרנו מרמת גן לבלומפילד אני מנוי קבוע ומוכר בשער 11. השנה נסעתי לשליחות בחול, כאשר ידוע לי כי לא אהיה בארץ ולכן לא עשיתי מנוי. דברים השתנו ברבות הימים ועכשיו אני חוזר לארץ. אשמח לשלם לכל מי שאוכל לעזור לי להשיג את המנוי למקום הטבעי שלי והוא שער 11. אם אתם מכירים משהו שמעוניין למכור מנוי לשער 11 או אפילו לשער 8, אני מוכן להבטיח ארגז בירות עליי (: אנא צרו עמי קשר במייל amitbrindet@gmail.com או בפלא 0522-554-183. תודה.
  2. מנוי של מכבי תל אביב בכדורגל לשער 11 לבוגר, תקף גם לילד/חייל/אישה. המנוי לשער הכי טוב וכיפי בארץ נמכר בחצי מעלותו (580 במקום 1100) רק דרבי עולה מספסר לפחות 300 ש"ח,כיוון שכידוע זהו שער של מנויים בלבד. נשארו עוד יותר משני סיבובים. כולל 1/2 דרבי בית, 1/2 פעמים בית"ר, חיפה פעם 1, ועוד שמונה משחקים אחרים. כולל הפלייאוף העליון הגורלי שיקבע את גורל האליפות, ואתם תרצו להיות שם כשמכבי תזכה באליפות!!! אני מוכר את המנוי עקב טיסה לחו"ל עדיפות למרבה במחיר. לפרטים: עמית: 0523-678-793 בני: 0522-554-183
  3. מנוי של מכבי תל אביב בכדורגל לשער 11 לבוגר, תקף גם לילד/חייל/אישה. המנוי לשער הכי טוב וכיפי בארץ נמכר בחצי מעלותו (580 במקום 1100) רק דרבי עולה מספסר לפחות 300 ש"ח,כיוון שכידוע זהו שער של מנויים בלבד. נשארו עוד יותר משני סיבובים. כולל 1/2 דרבי בית, 1/2 פעמים בית"ר, חיפה פעם 1, ועוד שמונה משחקים אחרים. כולל הפלייאוף העליון הגורלי שיקבע את גורל האליפות, ואתם תרצו להיות שם כשמכבי תזכה באליפות!!! אני מוכר את המנוי עקב טיסה לחו"ל עדיפות למרבה במחיר. לפרטים: עמית: 0523-678-793 בני: 0522-554-183
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.