Jump to content

כרובי

משתמשים רשומים
    13
  • Last visited

Everything posted by כרובי

1. בזכות גולדהאר עלינו 15 מקומות בדירוג
  2. איך כתב עופר שלח בסופ"ש מה זה משנה בכלל הדירוג הזה, מה יש מונדיאל של צבאות?
  3. כשהמשחק מצולם באיכות HD, אז הוא מתאים לשידור HD ולא לשידור רגיל
  4. אה רגע, נזכרתי איך מפעילים את זה דרך הדימון טולס אבל מצאתי גם NO CD CRACK מה עדיף?
  5. הורדתי קובץ ששלח לי לירן אוהלי היקר אבל איך מסדרים שלא צריך את הדיסק?
  6. אני גם ממש אודה למי שישלח לי לינק שעובד למשחק באנגלית
  7. דניאל טכור היה בעונה שאחרי ארוס (הקיץ שאחרי האליפות). הוא נבחן במשך קיץ שלם ובסוף העיפו אותו. לברזילאי שהיה בבית"ר קוראים רמאליו. ציטיאשוילי אמנם לא לבש את החולצה שלנו במשחק רשמי, אבל בזכותו לא עפנו בשמינית גמר הגביע של 2002 ויארני יבורניק הובא כמחליף לנמני בקיץ 99, אבל נפצע וגמר את העונה באימון הראשון, אחרי שנתיים בערך שיחק בבני יהודה ועם טיחונוב היה איזה קטע שגנבו את הילד שלו יחד עם הג'יפ מתחת לאף של אשתו
  8. שכחת ב-2006 את כריסטיאן גונסאלס, גיאורגי דמיטרזדה, הנרי מקינאווה (ללא ספק הזר הגרוע בתולדות ליגת העל), אלוון בג'ירי ב-2001 מהו קודרו ופרנץ הורבאט ב-2000 אלכסיי (או אלכסנדר?) קסירין
  9. סימפונס חרא, סאות'פארק חרא, פיוצ'רמה חרא רק פמילי גאי
  10. כי לא היה לו מנוי או כי הזמין יותר מדי ולא נתנו לו (לא עמד בתנאים שלאן הציבו), או כי לא בא לקחת את הכרטיס בשלושת הימים האחרונים אם כן תשלחו לי בבקשה הודעה פרטית עם הפרטים שלכם וכו', אני עושה בדיקה בעניין
  11. טוב זה ברור שהמלחמה שהייתה על הכרטיסים היא כלום לעומת מה שיהיה על מקומות ישיבה לידו אני מכריז שוטגאן
  12. לא מבין מה הקטע עכשיו במדינה שכל אידיוט שפותח קבוצה בפייסבוק על כל חרטא הופך לגיבור לאומי ומקבל כותרות ראשיות
  13. מיכאל, מה זאת אומרת שמכבי כבולה ללאן? לכמה זמן החוזה איתם?
  14. טוב בסוף בכלל לא מאשרים לי את השדרוג אז אפשר למחוק את הנושא (: תודה לכולם
  15. כסף חבילות וכו' לא משנה מה היתרונות של בלקברי על האייפון?
  16. תגידו כתוב באיזה מקום, או יותר נכון היה כתוב בזמן מכירת המנויים, שרק מי שיש לו מנוי "משפחתי" יכול לשבת בשער 8 למטה? כי במשחק מול סכנין הסדרנים חסמו בגופם את הירידה למטה גם ממי שיש לו מנוי רגיל (כמוני) וזה נשמע לי ממש דבילי על גבול הבלתי חוקי מצדם - שער 8 הפך השנה להיות לא מסומן, ולא נראה לי שהמנוי משפחה הזה עלה יותר. (זה הפורום הנכון לכתוב את זה בו?)
  17. יש להונגרים דור צעיר ומוכשר באחד מטורנירי המוקדמות האחרונים הם היו די קרובים לעלות לך על זה
  18. סליחה אם זה לא המקום אבל זה טיפה דחוף חבר שלי (קצין) אמור לבוא היום למשחק של הנבחרת מהצבא - הוא צריך להפקיד את הנשק באיזו תחנת משטרה או שמותר להכניס? ואיזו תחנה יש באזור?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.