Jump to content

מהנילוס עד הפרת

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by מהנילוס עד הפרת

1. מכל הספירות וההזיות שהולכות עם הבנאדם הזה, אסור לשכוח שהוא מוביל העונה על הפועל בתשע גולים בליגה חח
  2. מי שצריך לשכנע את עצמו בהצלחה, אני יודע שהיו כבר קרוב ל-10 חלונות אצל ג'ורדי, ולהוציא את החלון של פריצה וזהבי כל היתר כולם כולל כולם לא מוצלחים במיוחד, ממה בדיוק כולם כל כך מופתעים שלא הצלחנו להביא שחקן ברמה שלו? אתם חושבים שזלאטן מועמד למכבי עכשיו? הוא היה שחקן אדיר תשע אמיתי, ואישיות ובנאדם שכל מילה שרק אוסיף עליה תיגרע ממנו, זאת כמובן בלי קשר לכך שלדעתי ולדעת רבים הוא השחקן הבא בתור אחרי זהבי בשושלת שתרם למכבי, אם לא הבא בתור ממש מעט אחרי זה...
  3. בחיי שכל מי שלא רוצה שהוא יחזור עכשיו, על אחת כמה וכמה אלה שלא רצו שימשיך ועוד בעונות קודמות, אין לכם מושג בכדורגל וברגשות באמת תסלחו לי, אני מקווה שאתם נהנים שבפעמים שמתלבטים על האם לשחק עם חלוץ ולא להתפלל שזהבי יציל אותנו פעם אחרי פעם, שתהנו לכם מההתלבטות הנהדרת בין בן בסט לרדוניץ' עזרן, הרי פריצה שם שלושער ושני בישולים בגמר גביע בשבעים דקות כשהוא היה בן 20 לא לפני שעתיים...
  4. אני ממש לא רוצה להיכנס כאן לפן האישי אבל בוא נגיד ככה שאתה ממש אבל ממש לא בכיוון אתה הגעת למסקנה שאמורים לעבוד 12-14 שעות בארץ, משום מה גם נדמה לך שזה מה שרוב האנשים באמת עובדים בארץ, מה אני יגיד לך זה לא שלי העוולות לא נעשות גם, זה רק הבדלים בגישה שאתה מעדיף לראות חצי כוס ריקה, אני לא כל כך שלילי וחושב שיחסית המצב הוא טוב (כלומר למה שבסבירות די גבוהה גם יכל להיות כאן)... דרך אגב: אחת הסיבות שאני מתנגד לדוגמא למס העקיף בחזות של חוק "סוציאלי"- פנסיית חובה, זאת הסיבה שלדעתי אין אף אדם בעולם שיכול לדעת מה יקרה בעוד 25 שנים, האמת גם לא בפחות...
  5. למספרים האלה אין כמעט שום אחיזה במציאות בהתחשב בעובדה שכמעט לכל אחד לא רשום השם שלו על המנוי...
  6. הפסקתי באמצע הפרק השני עם כל הכבוד לזליכה, תוכנית מגמתית וחלשה מאוד, ככלל מאז ומתמיד הטענות הסוציאליסטיות/קומוניסטיות הן ילדותיות וטיפשיות, כמה קל זרוק לאויר סיסמאות כאילו ישנו איזה עולם אוטופי שבו אפשר לעשות חלוקה שווה בשווה של הכל (דרך אגב מי קובע את הקריטריונים לשווה?), מבלי שזה יגרום לסוף המוטיבציה ליצור ולהתפתחות אנושית... רק את משבר הדיור צריך לפתור באמת בישראל לדעתי, ברגע שלא תצטרך לשלם 4000 ש"ח שכירות או 5000 ש"ח משכנתא, רמת ההשתכרות פה מספיקה בהחלט לחיים יותר מסבירים (בקיצור טובים). רוב המספרים שמוצגים שם מניפולטיבים, מגמתיים וכל אדם עם מעט ידע בתחום מיד רואה את אחיזת העיניים שבהצגת נתוני המשק הישראלי בהשוואה לOECD לדוגמא מבלי לנטרל השפעות אוכלוסיות שמבחירה חלק גדול בהן לא עובד. אני, ותאמינו לי שאני האחרון שזה בא מהמקום של עושר שבגללו אני מנוכר כלפי אחרים, לא יכול שלא להפסיק להתקומם מהחרא הזה שרושמים לנו 1 מכל שלושה ילדים בישראל עני, כמה אפשר לשקר ולהיות מרושע, ברוך השם במדינת ישראל לא מתים אנשים ברעב, בטח ובטח שלא אחד מכל שלושה ילדים בארץ: רעב, סובל מבריאות וסניטריה לקויה, אין לו קורת גג, או אין לו חינוך בסיסי, ולפי הקריטריונים האלה הוא לא עני, נקודה, עני זה לא מי שהוא לא עשיר, לאנשים לגמרי הסתובבה הקופסא...
  7. למרות שהשאלה מופשטת ותלויה במיליון דברים, אם אתה שואל אותי למישהו צעיר בלי משפחה בשביל לחיות בסבבה הוא צריך לפחות 300 יומית (אין מה לעשות אנחנו צרכנים ומחפשים באופן כללי די לעשות בית זונות מהחיים האלה), פחות מזה אפשר להסתדר אבל די כמו תאילנדי לדעתי.
  8. סול בוי אני מרגיש מחוייבות לעזור לך אחרי העבודת קודש עם הדירוג באופ"א (תשמע אתה הצגה), אם עוד לא הסתדרת, תתזכר אותי מחר אני אנסה לבדוק לך בעבודה למרות שאנחנו לא קשורים אליהם אבל יש מצב שנדע לעזור... כ ןאחי בתור חייל אתה פטור מדמי כרטיס לא מעמלת פירעון מוקדם, אלא אם כן הכרטיס הוא מולטי כמו שאמרתי ואז אתה פטור מכך בין כה וכה...
  9. אפשר לעשות את זה, בלאומי לדוגמא (כלומר אם הכרטיס שלך של לאומי קארד), זה עולה 40 ש"ח ומתבצע תוך שלושה ימי עסקים, בכרטיסי מולטי זה בחינם דרך אגב...
  10. מספיק האנשים שאמרו בעבודה שלי הלוואי שיהיה בסמי עופר בשביל שכל מי שאוהד מכבי באמת יתפלל שזה יהיה בבלומפילד, בכלל תופעת הקהל הרחב מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש כשיא הפח וזה עוד בבלומפילד אחד האיצטדיונים הביתיים באירופה לדעתי, אז בסמי עופר זאת בכלל תהיה בדיחה, חוץ מזה שהחשבון של הכסף הוא סתם בלוף, קודם כל כסף הוא ממש לא הבעיה שלנו בקמפיין הזה או בכלל, שנית בבלומפילד יש הרבה יותר סיכויים לנצח, כשההבדל בין תיקו לניצחון בבתים שווה ערך לאלפי כרטיסים, ככה ש...
  11. רק בלומפילד, זה הבית ובו הסיכויים הכי גבוהים, גם מכבי כדורסל 6 פעמים אלופת אירופה עם רבבה וואלה המסחרה רק תזיק... באמת ש8000 בבלומפילד לוקח 20 ו30 אלף בהרבה מאוד מקומות כולל סמי עופר...
  12. אתה, כמו אחרים פה בנושא, מתעקש לשים לנו מילים בפה ולהחליט שקראנו למנוע ממישהו להיות הומו, אז בפעם המיליון זאת לא הכוונה, המחאה היא נגד המצעד והעיסוק האינסופי בתופעה הזו שמבחינתנו באופן כללי היא פסולה ובלתי מתקבל על הדעת שאי אפשר להעביר עליה ביקורת ולהתנגד לה יותר מבלי שתיחשב אדם חשוך ובור (פפחחח מי אתם בכלל). אתה יודע גם לי מותר לרקוד עם חוטיני באמצע הרחוב מול בית של אנשים, האם הגיוני שאדרוש מהם גם לא להתנגד לכך? אולי די לצביעות כבר...
  13. למקרה שהדברים לא הובהרו מספיק טוב, אני אישית מתנגד למצעד הגאווה בכל מקום, אולי יותר בירושלים כי זו באמת עיר בעלת צביון דתי (אם תרצו או אם תרצו לשקר לעצמכם), בכלל יש תופעה הזויה של אנשים שנדמה להם שהם בעלי הבית החדשים של תל אביב, אותי זה מצחיק במיוחד בתור מי שהמשפחה שלו תל אביבית אסלית עוד לפני שהקימו את ישראל, כלומר מעניין אם רוב האנשים בכלל יודעים שבתל אביב גרים לא מעט חרדים (באחוזים יותר מבת ים לדוגמא), שדווקא האיזור של הבר נוער וסביבותיו הוא אחד האיזורים היותר דתיים של תל אביב (כולל ישיבות), בכלל אנשים פה בויכוח מתלהבים לעשות עליהום מטופש לרפי למרות שכולם מתנגדים למה שנעשה באירוע האחרון עצמו (כולל הוא אני חושב), אבל לא מסוגלים לתת את הדעת על כך שהמצעד הזה מיותר, מטופש, משולח כל רסן ויש לו מתנגדים רבים ובצדק, יותר מזה הוא לדעתי רק נזק גורם להומואים, בכלל איך המטרה של מישהו מתקדמת בזה שאמא עם ילדים צריכה לראות שני גברים מחופשים עם חוטיני רוקדים בפרובוקטיביות באמצע הרחוב...? כלומר מה ההצגה בלהציג את זה כמטרה כזאת הירואית למרות שממילא תל אביב הפכה להיות אחת מבירות ההומואים של העולם (לצערי כמובן)?
  14. הכל טוב ויפה, ועדיין זאת אולי השקפת עולם של חלק מהאנשים "שאנחנו יותר טובים מהם", מה שקורה בפועל זה נדמה למישהו שככל שיעשו עכשיו יותר עליהום יצליחו יותר להרתיע, זאת בעיניי תפיסת עולם הזויה ומנותקת מהמציאות, אפילו יחס שיויוני הוא לא הוגן, בפועל המדיניות של מדינת ישראל צריכה להיות לצ'פר את האזרחים הנאמנים ולדפוק סיסטמטית את התושבים הלא נאמנים, המצב כרגע הוא הפוך מכל מיני סיבות, על זה המרמור ועל זה גם יהיו כל הבלאגנים...
  15. אכן בשבוע האחרון בשבוע שחלף בוצעו 60 פיגועים נגד יהודים, אבל זה ערבים אז מותר להם, מותר להם לבנות איפה שהם רוצים, להגיד מה שהם רוצים, לעשות מה שהם רוצים ולתמוך במי שהם רוצים, זה רק יהודים שאסור להם, הרי תמיד צריך לפחד לא להדליק אותם שלא נצייר איזה קריקטורה והם יצאו להשתולל ברחובות...
  16. שלחתי פרטית גבר אשמח לקרוא, אני בניגוד לרבים מהמטיפים פה, בכל תחום שאני יכול, מנסה תמיד לקרוא את כל הצדדים ואז לגבש דעה, תשלח לי נחכים מה רע... אתם מתעקשים להכניס לי מילים לפה אני לא רוצה לאסור שום דבר, אני מעוניין להיאבק בלגיטימציה המופרזת של זה ובעיקר בעובדה שאנשים נגועים בצביעות איומה בכל הסוגייה ומי שמעז להגיד משהו הופך להיות מוקצה, שוב לא רוצה להמשיך לטחון את כמה הם היו ליצנים בבר נוער... בנוגע לחיה ותן לחיות, אז סתם קח לדוגמא את זה שרמת אביב ג' בזמנו נאבקו תושבי השכונה בעובדה שדתיים היו עומדים בשכונה ומנסים להחזיר ילדים בתשובה ולקרבם לדת, קודם כל אקדים ואומר שאני בעד החבר'ה של חב"ד בסוגיה הזו הרבה יותר מהחבר'ה של השכונה, אבל הבנתי שלמרות שאני לא מסכים איתם זה מאבק לגיטימי שהם מנהלים על אופי של מקום, חברה, ילדיהם, שבין אם אני מסכים או לא הוא לגיטימי, הם לא קראו להטיל שום סנקציות על אף אחד... מה שאתם מתעקשים שלא להבין שמצעד הגאווה השניא את הקהילה על חלקים רבים וטובים באוכלוסייה, זה שכביכול אסור להגיד את זה, זה לא אומר שזה לא המצב.
  17. אשמח אם תוכל להציג קצת סימוכין לדברייך, בעיקר אשמח לראות את תוקפם ומהימנותם של אותם "אלפי" מחקרים... אין פה שום נטל לשום הוכחה, מפני שאתה מוסת וחושבים לך מה לחשוב (קרי מה שמקובל), אינך מסוגל להכיל ביקורת לגיטימית ולענות עליה עניינית אז צריך להמציא שאמרתי שצריך לשלול מהם זכויות, שיהיה העיקר זה מתיישב עם הסטיגמה. עם יד הלב לכולם: מה לדעתכם האחוז של בני האדם שירצו שהילדים שלי יצאו הומואים, גם אם כל האנשים בעולם יחזיקו בדעה כמו שלכם? אתם לא חושבים שהרוב יעדיפו ילדים סטרייטים שיכירו ילדים סטרייטים אחרים ושיתרבו בצורה נורמלית? אתם מסוגלים לרצות שזה מה שהבן/בת שלכם יהיו? בגלל שאני יודע שיש מספיק אנשים שלא היו מייחלים את זה לעצמם, אני מקיש שזו לא תופעה חיובית שצריך להלל מהבוקר עד הלילה, אפשר לשים אותה בפרופורציה הראויה ולהתאפס קצת על עצמכם, מספיק בושות הקהילה עשתה לעצמה בבר נוער ובואו נעצור כאן....
  18. בכנות אני שואל אותך: איך ניתן להוכיח את מה שכתבת פה? מה הופך אותו לעובדה ולא לדעה? יש דרך לבדוק? אני מאמין שכשם שסביבה משפיעה מאוד בדברים אחרים היא משפיעה מאוד גם פה... ברצינות איך ניתן לסתור את זה?
  19. אחי תהיה בטוח שבשנייה שלא יהיה עליהם סיכון בירושלים (ואני לא מצדיק אותו ולא כמס שפתיים), המצעד שם יהיה באותו פיילוט של בית זונות מופרך ופרובוקטיבי.
  20. הבנתי, מכאן אני מבין גם שתוכניות טלויזיה אלימות לא משפיעות בכלל על ילדים ובני נוער, הרי או שהם נולדים אלימים או שהם לא, כמו כן מדוע אתם רושמים בכל הויכוחים שאתם לא רוצים שילדים שמגיעים לבלומפילד לא ישמעו שירים של גזענות (לשנוא את ראדי גזענות פחפחפח), הרי או שאתה נולד גזען חשוך, או שלא... נכון עולם הסטרייטים הוא עולם יפה ובריא יותר בעיניי, מאשר עולמו של בנאדם שצועד ברחוב ומתערטל לטובת העדפותיו המיניות, אני פה 100% מסכים איתך וחושב שהוא דביל כמו שאנחנו לא עושים את ההיפך, דרך אגב לא בכדי המצעדים האלה נראים כמו ימי פומפיי האחרונים ולא כמו הפגנה... אל תדאג לדאגה שלי לאנושות, אני בניגוד אליכם מבין שמוסר הוא דבר סובייקטיבי ולא בבעלותו של אף אחד...
  21. מה שאני מנסה להסביר לכם סלבה ותמיר זה שאתם שני מיתממים, לא אני, לא רפי ולא אף אחד אחר כמעט, חוץ ממקרי קצה של ישי שליסל (דרך אגב אותו בנאדם פעמיים אפילו לא בנאדם שני), לא מעוניין שירצחו הומואים באמצע הרחוב או שיפגעו בהם בכל דרך אחרת, אנחנו מנסים להסביר לכם שאנחנו מתנגדים לקיום הלגיטימציה המופרזת לתופעה, ברמה שאי אפשר יותר להביע עליה כל ביקורת מוסברת ככל שתהיה בלי שישר תיחשב לפאשיסט ואדם חשוך...אינני מעוניין שרוב בני האדם (או אחוז גבוה מהם) יהיו הומואים מפני שאחנו רוצים עולם שבעינינו הוא יפה ובריא יותר, עולם כמו שאנחנו חיינו בו, אם אמא ואבא שהם אבן יסוד בחייך, יש עוד תופעות פסולות בעיני שהן חוקיות ואני לא רואה טעם לשנות אותן, אך גם לו לתת להן גב ולא להביע עליהן שום ביקורת, רגע להתנגד למשהו זה כבר לא חלק מהדמוקרטיה? איזה תשובה אמיתית ולא מתנשאת מטופשת (דרך אגב תמיר בו נעשה פעם אחת את הדו קרב הזה אולי יוריד לך קצת אויר מהחזה אני בניגוד אלייך לא חושב שמי ששמאלני הוא בור יש לי בכלל בעיות אחרות איתו), תתנו לי על זה שאני אומר לכם שזו צביעות ממדרגה ראשונה לשלול על הסף את העובדה שסביבה משפיעה על אנשים ובעיקר צעירים (לא בכדי הבאתי את הדוגמא של הפשע) בנושא ההומואים? אתם מאמינים שזכות הציבור לדעת גובר על הכל בכל דבר?
  22. אני יענה לך בדיוק כמו שאתה אוהב לענות בנושאים של ראדי: ההיתממות גרועה יותר מההתנשאות... בכלל סלבה אני ממליץ לך פעם בכנות לחשוב על כמה בעיות פוליטיות ואחרות נגרמות בישראל מפני שאנשים כמוך, הכביכול נמנים על מחנה הימין, עושים הכל להוכיח שהם "בסדר" לשמאלנים, כמה חוסר משילות זה גורם ועד כמה זה מייתר את האידיאולוגיה בכלל ואת הבחירות בפרט... אבל בבקשה בלי תשובות שלבן כמה אתה ומה עשית בצבא, אף אחד לא מעוניין בביוגרפיה שלי או שלך עם כל הכבוד לשנינו, כן?
  23. אני חייב להתייחס לערימת חרא המזוקק שכרגיל יצאה מהפה המטונף והבוגדני שלך: אין שקר ועיוות יותר גדול של ההיסטוריה,של המציאות ושל הצדק, מאשר שהכנופייה של השמאל תתהדר בנוצות של מנהלת המאבק לשיויון והליברליות בעולם, האמת היא על אף שנוח לכם כל כך להתנער ממנה, היא שכשהמאפיה האדומה שלכם שלטה בישראל, למי שלא היה פנקס אדום לא הייתה עבודה וגם לא הגרועה שבהם, כשעל מזרחים (חוץ מעלה תאנה מביך אחד שהיו שמים כשר הדואר בשם כל הקדושים), גם אם היה הולך כמו טטלה באיומים להוציא פנקס אדום, הרי שאפשרויות התעסוקה וההתפתחות האישית שלו היו מוגבלים ביותר לכמעט כלום, לשמוע ולראות אפסים כמוכם שעד שנבעטו מהשלטון היה בישראל הבדל בין דם לדם באופן כזה מוחלט, עד שגורשתם ואז באמת נעשה שיויון, לשמוע אותכם מטיפים על ליברליות? לך ללמוד קצת היסטוריה אדם לא בור שכמותך ותבדוק לגבי המפלגה הליברלית בישראל ומאיזה חלק במפה הפוליטית היא הגיעה...(רמז: לא מהמחנה שהעריץ ושיבח והספיד את רוצח המיליונים שמש העמים סטלין בעצמו מנהיג ליברלי דגול). הבנתם לתמיר היקר לא אכפת בכלל שהבן שלו יהיה הומו יקים משפחה וילדים, הבעיה היחידה שצריך גם אנשים לא הומואים כדי שיהיה מאיפה להקריץ ילדים, אבל זאת רק איזו בעיה טכנית קטנה. ודבר אחרון לגבי היהירות העלובה שלך, אתה מוזמן מתי שתרצה איפה שתרצה בפני כל פאנל אפשרי לקריאת תיגר לבדוק מי בור ומי לא בעל הבית של האמת שכמותך...
  24. פסטיבל ההומואיות ממש לא מסתכם ביום אחד של מצעד הגאווה (מה עוד שזה לא רק יום אחד כי זה נעשה בכמה ערים של ישראל אבל ניחא), הוא ניערך לאורך כל השנה והשנים האחרונות באופן מתגבר ולא פרופורציונלי, מה שמנסים להגיד לכם ואתם מיתממים זה שלא חושבים שצריך לעשות שום דבר להומואים ותמיד יהיו אנשים כאלה, רק שזאת תופעה לא מבורכת ולכן אין מה לתת לה במה ולגיטימיות כזאת ברמה של זיון שכל תמידי על זה מחד, ושלילת כל ביקורת לגיטימית על זה מאידך, בטח ובטח כשרוב מוחלט של בני האדם לא היו רוצים שבנם יהיו הומו ונראה אותכם בצביעותכם אומרים אחרת... בכלל ת"א היא אחת מבירות ההומואים בעולם לדאבוננו, על מה בדיוק מפגינים? פרובוקציות מנקרות עיניים ברחוב? זכותם באופן חלקי, כמו שזכותם של אחרים להתנגד לקשקוש ולעיוות הזה ולא להפוך אותו לנורמה...
  25. רפי גבר אתה מבזבז את זמנך היקר, פה וכמעט בכל מקום היום בממלכת הפוליטקלי קורקט לא ניתן ממילא להביע שום טיעון רציונלי נגד וחייב רק לזמזם שטויות כביכול מתבקשות מאליהן, הרי אף אחד מהמצקצקים לא רוצה שהבן שלו (ואני באמת לא מאחל גם לשונאים שלי) יצא הומו, לא יתרבה ולא יקים משפחה נורמלית, הרי זה חלום של כל הורה נורמלי שהילד בסוף יקים משפחה מאושרת, והרי גם אתם יודעים שישראל היא גן עדן להומואים, והפגנה למען זכויות, טוב בו נגיד שאיך שהמצעדים האלה נראים, זה אולי בית זונות (לגיטימי במידת מה רק שלא יחשבו שחייב להיות בעד זה), הפגנה זה בטח לא נראה. בכלל מה שמציק בכל הסוגיה היא הצביעות של רוב האנשים, הרי אם ילד יוולד בשכונת עוני ופשע ויהיה לבסוף פושע, כולם יקשרו במידה מסויימת את הסביבה בה הוא גדל לזה, רק כשזה מגיע להומואים אסור להשתמש בטיעון הרציונלי הזה שסביבה משפיעה, ישר מקשקשים שיש הומואים בכל מקום כאילו אנחנו מפגרים ולא יודעים, האם לדעתכם פעם היו יותר או פחות? (זה הקטע שאתם מוזמנים להתחיל לשקר), בכלל זאת אותה צביעות של "הגזענות"- קרי להטיף מוסר לאחר זה בסדר אבל בו נראה איך תקבלו בן זוג יהודי ממוצא אתיופי לבת שלכם...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.