Jump to content

liavgabay

משתמשים רשומים
    45
  • Last visited

Everything posted by liavgabay

1. העפלה היום משמע אנחנו עולים לשחק בסיבוב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות נגד סלטיק (ניצחה במשחק הראשון 5-0 יריבה אסטונית). המשמעות של עלייה לשלב זה שגם אם וחלילה סלטיק הדיחה אותנו אתה נופל להיות מדורג בפליאוף של האירופאית. במקרה של הדחה היום (טפו טפו חמסה חמסה) אתה נושר לסיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופאית ואתה מדורג (נערכה כבר הגרלה וככל הנראה נשחק נגד סודובה מוליכת הליגה הליטאית) אממה אם ותעבור את הליטאים אתה כנראה לא תיהיה מדורג בפליאוף של האירופאית.
  2. חלמתי ששיחקנו בבלומפילד הובלנו 2-0 ונגמר 2-1, האוהדים של קלוז מילאו את 4-5(הזייה) ובא השוטר ולקח לי את הפלאפון כי הייתי בו בזמן המשחק. קיצר אם בחלומות המשחק הופיע לי תבינו מה מד הלחץ, יאללה מכביייייייייייי
  3. כן ראיתי שפתחו עכשיו גם את היציעים שלידנו למכירה שאמור על פניו להיות של הרומנים, כנראה אין ביקוש מהצד שלהם
  4. אני מקבל פלשבקים מהמשחק נגד הנורבגים סעמקק
  5. זה יותר מחשוב מחר לעבור אותם שגם אם ובמקרה הגרוע סלטיק תדיח אותנו אנחנו ניהיה מדורגים בפליאוף האירופאית
  6. קניתי לאזור 203 אני מקווה שפאצה פיצ'ה לא יושבים איתי
  7. אני דווקא מדמיין את השחקנים עולים לחימום במשחק הראשון בבלומפילד ומתחיל להתנגן כמה שניות לפני שהם עולים שיר האליפות ואז כל הקהל "כל שבת חוגגים על המגרש..." ביחד עם עליית השחקנים. זה צמרמורת!!!!
  8. אם יש מישהו שמוכר 2 כרטיסים למזרחי אשמח שישלח לי הודעה
  9. חלום שלי להיות רגוע כמוך, כבר שבוע שאני מתעסק עם המנוי הזה במחשבות חחחח
  10. הזייה, ניסית להכנס דרך האתר של מכבי? לדעתי תחייג אליהם אבל שוב ראיתי את המפה של המנויים לא אמור להיות כל כך לחץ יש מקומות פנויים ברוב השערים
  11. כנס דרך האתר של מכבי לקטגוריה של חידוש מנויים
  12. . וואי אתה מלך רק תגיד לי חייב להיות לו משתמש בלאן?
  13. אחלה דאבל המון תודה אבל ראיתי את זה, עדיין לא עזר לי באיל אני עושה את הפעולה, אני אחכה לקראת 10:00 נראה לי ואחייג ללאן הבאסה שאני יודע שאני הולך להתייבש לפחות שעה על הקו
  14. . עזרה, אם מישהו כבר ביצע הזמנה כזאת אשמח לדעת, פשוט לא רוצה שתגיע המכירה ויתחילו להמציא לי כל מיני דברים
  15. מישהו יודע איך אני מוסיף בן משפחה למנוי מחדש?
  16. לא הבנתי את הטמטום אם אני לא משלם לפוראבר ונרשם לזה אני לא יכול לחדש את המנוי?!?!?! ועוד שאלה מישהו הבין בצירוף בן משפחה או חבר מה זה אומר שאר הגושים על בסיס מקום פנוי?!?!? תודה לעוזרים
  17. שאלה חשובה!!! לא הבנתי משהו אחד אני עכשיו מחדש מנוי ובנוסף רוצה להוסיף בן משפחה אחד שישב לידי, אני אוכל לבצע הזמנה לשער7/8 לתחתון או רק לגושים העליונים?
  18. מרץ 14, לא יפה לעקוץ כן, המסגרת אשראי ותזרים המזומנים
  19. אין מנויים, אין רכש, לא יודע מה קורה שם מאחורי הקלעים
  20. המון תודה עובד חלק אבל זה תמונה מציקה כזאת כהה לי מידי, אני לא מבין למה היא אפשר לשחק עם זה איך שאני רוצה בלי שזה יתקע
  21. וגם שמתי לב ככל שאני מוריד את הצבע והחדות יש פחות לאגים, אבל זה לא חכמה חח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.