Jump to content

עדי אשכנזי

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by עדי אשכנזי

1. הם קבוצה טובה מאוד. הדרך עוד ארוכה אחלה ניצחון אני עדיין לא יודע למה לצפות ממכבי.
  2. בכל מקרה צריך בלם זר בלטקסה ונחמיאס זה לא מספיק
  3. שאלה גררו במצב הקבוצה כרגע כשאין שחקנים ישראלים מעניינים בשוק שווה מקום של זר ?
  4. התקשורת משתמשת בכל האמצעים להפיל אותנו ...
  5. קנאה אוכלת אותם הלוואי וכל הנבחרת תהיה בשחקני מכבי שימותו כולם .
  6. אני אישית אהבתי מאוד לראות כדורגל ישראלי בשלוש שנים האחרונות זה ממש ירד השנה זה השיא חוץ ממכבי לא רואה כלום
  7. בש על הפנים קיבלו מתנות שבילדים ג מחלקים הרמה השנה באופן כללי (לא כולל אותנו) על הפנים
  8. זה הרמה גולים כל כך קלים הליגה השנה ממש חלשה
  9. צריך משחק אחד להשאיר את כל המזרחי עליון ריק לתת הרגשה של בית קברות. אחרי הדרבי וביתר יש אפשרות לעשות מחאה כמו שצריך...
  10. הוא בא כשחקן חופשי יש לנו רק חלוץ אחד שכטר, הוא ישראלי יש לנו פר פליי הוא המציאה הכי טובה בשוק . שונפילד לא זה...
  11. יש הזדמנות להביא את בן שהר כשחקן חופשי אתה לא חושב פעמיים אפשר לוותר על שונפילד.
  12. מה דיא סבע עשה בקריירה שלו שהוא שווה 2 מליון יורו?
  13. בלומפילד הולך להיות אכזבה ענקית 30,000 איש בי גג הרגשה של הדרומי בטדי אשכרה לקחו את האיצטדיון הכי ביתי וכפי במדינה והפכו אותו לאמפי פארק
  14. הם בצניחה חופשית אין מה להתרגש מהאסלביינק הוא שחקן טוב אבל עפים עליו יותר מדי. הוא לא יוכל לסחוב אותם לבד על הגב כמו נווקאמה. בש נהנהת מהרתעה של העונות הקודמות בפועל הם ברמה של קש פלוס מליקסון. ואני לא מזלזל בהם לרגע סגל שחקנים לא מאוזן בכלל. עשו הרבה טעויות שיקח שנים לתקן מה גם כל החיתוכים האלה לא עושים לשם שלהם טוב בכלל. אנחנו חייבים לקחת העונה פשוט חייבים יש הזדמנות לחבר שושלת חדשה יש לנו את השחקנים הכי טובים בליגה!!!
  15. סתם רשמתי שאחלה בן אדם, אם בא לו לבדוק אופציות בחול בבקשה זה שלו.קנדיל צריך להיכנס לאט לאט את דסה מכירים והוא לא כזה גרוע.
  16. הייתי נשאר עם אותו סגל לא נוגע בינואר מוסיף תוספת כוח איפה שצריך
  17. הגנה הוא יודע לעשות מצוין זה שהוא שורף את הקו ועוזר הרבה בהתקפה זה כבר עניין של מאמן. בכל השלוש שנים שלו כאן הוא היה פצוע רק עונה שעברה אלי דסה שיחק לפני הפציעה כמות משחקים מטורפת ללא מנוחה. עכשיו מה הוא מבקש ומה מכבי נותנת זה כבר בניהם אלי דסה אחלה בן אדם אחלה שחקן ומאוד חשוב למכבי.
  18. אחלה מגן מה קרה לכם נכס לקבוצה לקנדיל יש הרבה מה ללמוד ממנו
  19. עיריית תל אביב זה מקום בלי הגיון, זה מקום מטונף רוצים לעשות קומבינות על מיץ. במקום ללכת יד ביד כמו כל עיר בעולם פה תופסים תחת, שנה לא נגעו בבלומפילד ואנחנו הינו צריכים לנסוע לנתניה סתם. וגם עכשיו בשיפוץ עושים בחצי כוח מחפשים איפה לחסוך. (חצי גג)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.