Jump to content

Ophir 888

משתמשים רשומים
  • Content Count

18
  • Last visited

Everything posted by Ophir 888

1. אם ערן חותם - עוברים אותם. וגם עוד בלם יהיה נחמד...
  2. אם תקראו את הציטוט של הסוכן לשעבר שלו תבינו שמכבי הציעה לו חוזה והוא סירב לו כמה פעמים מטעמים כלכליים, ככנראה רצה חוזה גבוה יותר ממה שהסכימו לתת לו במכבי וחיפה בעזרת הקשרים של דודו דהאן וברק בכר החתימה אותו, ככל הנראה על חושה גבוה בהרבה ממה שהוצע לו במכבי. שחקנים מוכשרים יהיו גם בקבוצות אחרות, לא רק אצלנו...
  3. מכבי לא רוצה להמשיך איתם? אוקיי, החלטה שלכם לפי ראות עיניו של מיץ׳ הגדול מכולם. אם הם יגיעו לקבוצה אחרת בליגה? ביזיון וטעות שלא היה כמותה. רק לחו״ל!
  4. בכלל כתבה הזויה, הוא אמר שם שמכבי זרקה אותו לליגה השנייה (בלי לציין שהוא פשוט עבר לקבוצת הבת של המועדון בליגה השנייה) וגם אמר שהוא לא הרשים בנתניה (שברור שזה לא נכון כי שם הוא עשה את הפריצה הראשונה)...
  5. מסכים איתך אבל זה מרתיח שזה שוב לאבוקסיס הזין הזה. אם נפסיד כאן, איביץ׳ הפסיד 4 משחקים במסגרת ישראלית, 3 לאבוקסיס. לא מבאס כמובן את העונה המשוגעת שעשינו אבל מבאס...
  6. הם אשכרה קוראים את זה ומתנחמים? לא הבנתי איך הם החליטו את כל הסטיגמות האלה ואיך זה קשור לזה שאנחנו אוהדי מכבי..?
  7. מבחינת ניהול סגל והוצאה מקסימלית מכל שחקן בקבוצה, הכי גדול שהיה כאן.
  8. לפי ספורט 365 איילון בהרכב ולא דוידזאדה...
  9. אתה לא יודע שאוהדי כדורגל בישראל הם מצורעים ומלאי מחלות מדבקות? מותר הכל אבל אסור אוהדי כדורגל. בסרביה ביבראס כבש אתמול מול 50 אלף איש באיצטדיון...
  10. איביץ׳ גרם לליגה להיות ״חלשה״. אשכרה 0:0 זאת התוצאה הכי טובה שקבוצה יריבה יכולה להוציא מאיתנו... כל המלקקי סוזה שמתארים את הכדורגל האטרקטיבי בתקופתו הם אותם אלה שהיו שורקים בוז במחצית אם היינו מובילים רק 1:0. גם עליו היו המון ביקורות שהכדורגל שלו משעמם ומרדים. זיכרון קצר...
  11. כבר קיבלתי את הרושם בעבר שמכבי בכוונה ״מראה התעניינות״ בשחקן בינוני שקבוצה אחרת רוצה כדי ״להבטיח״ שהיריבה באמת תיקח אותו וכדי להעלות לו את המחיר. קשה לי להאמין שאי פעם מישהו במכבי באמת רצה את גאנם וקבהא...
  12. לפעמים מרגיש שיש יותר מאחד כזה על המגרש. נמצא בכל מקום, תמיד ראשון לכדורגל, לוחץ מעולה ומתקל בטיימינג הנכון והכי חשוב, תמיד מוסר מדוייק וקדימה אחרי החילוץ. הליגה הזאת לא לרמה שלו...
  13. כמו שאמרו על ג’ורדן: הוא לא מתעסק בכדורגל - הוא מתעסק בלנצח. אני באמת מאמין שיום אחד נראה אותו מאמן ברמות הכי גבוהות.
  14. סומך על השחקנים והמאמן שלנו שיביאו אליפות גם בנסיבות הקיימות.. יאללה מכבי התגעגענו!
  15. מאשר את התחושות של כולנו - כולם כולל ההתאחדות ובין הדין - ניסו להכריע את האליפות לטובת ב״ש ב15/16.
  16. לא מבין את האינטרס והסיבה לשקר ולכתוב דברים פשוט לא נכונים (מאמין למיכה ולא לצנצי כמובן). כי הוא שונא אותנו? כי זה מה שמבקשים ממנו המנהלים? זה מה שמביא רייטינג? הוא מתכנן להרוס את מכבי? כאילו מה האינטרס?? הרי מכבי שמים עליו זין וזה לא משפיע על השחקנים או המועדון אפילו טיפה והקהל (השפוי) לא קונה את החרא שלו. אז למה?!
  17. איבדו את שני השחקנים אולי הכי חשובים שלהם (דה ליכט ודה יונג) בלי להביא תחליף ראוי + עייפות החומר ושחיקה. הם אמנם כוכבי כדורגל אבל עדיין בני אדם, הגיוני שתהיה נפילת מתח אחרי עונת שיא כמו בעונה שעברה...
  18. העונש פיירפליי לא נגמר בסוף העונה? מה זה 700 אלף יורו בשביל שחקן כזה אם אין עלינו מגבלות..??
  19. איזה טרחן מאוס אתה אמאל’ה. כאילו אם לקבוצה קוראים הפועל תל אביב ולא הפועל חדרה אז הרמה כל כך גבוהה שבטח נזכה בצ׳מפיונס שנה הבאה...
  20. משחק נוראי נוראי נוראי!! הסגל שלנו פתאום נראה קצר מאוד בלי צ’יקו שכטר בלקמן פרץ... מוזר מאוד העניין של ה3 בלמים היום, זה פשוט תקע לנו את המשחק בקטע הכי בולט שיכול להיות ואיביץ׳ לא שינה. עם הפנים לפלייאוף.
  21. אנחנו משחקים עם 3 בלמים מהרגע שחוזר נכנס, לא מובן בכלל!! אתה פשוט מאבד את התרומה ההתקפית האדירה של סבוריט. מעבר לזה, ז׳איר הופך להיות הבלם המרכזי, זה שאחראי על הנעת הכדור, ומשחק הרגל שלו לא מספיק טוב כדי לנהל את המשחק שלנו. ככה אנחנו פשוט לא מסוגלים לצאת מהלחץ של נתניה...
  22. במקרה אתמול יצא לי לראות את השידור דרך האינטרנט, ראיתי טוטנהאם לייפציג עם השדר האנגלי.. נהניתי מכל שנייה, אשכרה אמר דברים שהוסיפו לי ולא רק גיבובי שטויות וצעקות חסרות תוכן...
  23. כל עניין בזבוזי הזמן מגובה ע״י השופטים מהסיבה הפשוטה שכמה שפחות זמן משחקים = פחות סיכוי לטעות ולקבל הורדה בציון. כמובן שכל זה מגובה גם ע״י איגוד השופטים ההזוי שמגבה את השופטים שלו על כלללל דבר פרט לטעויות שעוזרות לנו...
  24. אני לא צריך לשבת איתו על פיפא ושאכטות כדי להבין כמה הוא תופס מעצמו כוכב על חלל. זה ניכר בכל פעולה שלו, בכל תנועה שלו ובכל החלטה שלו. רק תראה אותו משחק בעונה שעברה ובתחילת העונה לעומת ב10 משחקים האחרונים, ואני לא מדבר על יכולת אני מדבר על הגישה, על תנועות ושפת הגוף שלו ובעיקר על קבלת ההחלטות הסופר-אגואיסטית. כל הפעולות החיוביות שלו במשחק הן בעמידה או בתנועה בקצב ריצה קלה, כל פעולה שמצריכה מהירות גבוהה ושינוי קצב = איבוד. תבדוק אותי...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.