Jump to content

Insigne

משתמשים רשומים
  • Content Count

39
  • Last visited

• Days Won

6

Everything posted by Insigne

1. וואלה ספורט. שלמה וויס. איך אדם שיש לו בעיות אופי, שמאמן מנטלי מתפטר מתפקידו כי אי אפשר לעבוד איתו - איך אדם כזה יכול להיות חונך? לחנוך נוער, להתנדב עם ילדים? כמה הכדורגל רקוב וכמה יעקב שחר הוא מאחורי הקלעים. לשחקן שלא מצליחים להסתדר איתו במועדון והוא מכה חפצים ולא שולט בכעסים, נותנים להתנדב עם ילדים כדי שישחק בנבחרת ישראל. מדהים.
  2. ציני? קרלוס גרסיה הסוכן המיתולוגי. בתקופה שטלי ליבוביץ' הייתה הדוברת של מכבי-לוני.
  3. אני מאחל לשחקנים כמו שועה לא להגיע לכלום בקריירה שלהם. שועה לא דומה לראובן עובד ולא דומה לשי בירוק ולא לאף אחד אחר. שועה חיי בשנות האינסטגרם והמדיה. הוא לא יכול להתלונן. הוא מקבל הכל. הכשירו לו את הקרקע, רק תבוא ותבעט בכדור. רק תתעורר לאימון. רק תפסיק לקלל. ראבק, ילדים חראות. לכו להתנדב בעמותה, תראו עם מי ילדים בגיל שלכם מתמודדים.... מגישים לשועה את החיים על מגש של כסף והוא עוד מעז לעשות שביתה איטלקית... בהקשר של ראובן עובד\ברוכיאן...הוא יכול רק לצחצח להם את הנעליים. יש לו תשעה שערים. להם לפחות יש שערי אליפות ותארים בארון.
  4. זה קרלוס גרסיה. הסוכן. מישהו זוכר שלנימני היה סוכן ספרדי בשם קרלוס גרסיה?
  5. זכור לי גם את לארי קיודה של נתניה עושה לגרסיה בית ספר. כשרוני לוי היה בנתניה...ועדיין גרסיה הבלם הכי טוב בליגה בעשור האחרון. לא יודע אם חיפה נפלו עם פלאניץ, נקווה שכן. מה שכן, אי אפשר לשמוע על טוואטחה וחיפה...... "טאלב על סף סיכום בחיפה" "טאלב על סף לענות לטלפון לשחר" "טאלב בZOOM עם דודו דהאן והנשיא" "טאלב על סף חתימה" התקשורת של חיפה חייבת למות. נמאס לשמוע כבר על כל פיפס.
  6. המצב הפיננסי קצת אשם. כן. בגלל אי הבהירות....בכלל בכל התחומים והמצב במדינה ובכללי בעולם, לפעמים לוקחים סיכונים קטנים. הגיע הזמן לשחרר מההכנה הלקויה בקיץ ולהתקדם הלאה. אין ספק שהיה יכול להיות קיץ טוב בהרבה אבל זאת הסיטואציה ויאללה נקסט. אני בטוח שכל בעלי התפקידים במכבי היו מעדיפים קיץ טוב יותר.
  7. לא הבנתי למה בכתבה על חיפה בוואן רשום "הנהלת מכבי"
  8. זה ברור. אנחנו מדברים על מקרים בהם בן ביטון יצטרך לשחק.
  9. ברסקי מתאים להיות שוניפלד. לא מספיק טוב לסגל של מכבי אבל אישיות טובה בסה"כ, יכול להכיל את זה שהוא יקבל 10 דקות משחק בכל שלושה-ארבעה משחקים. סה טו. ברסקי כמו קלסימו - סותם חורים. לגבי בן ביטון, צריך לתת לו צ'אנס ולהבין שזה לא שהאלטרנטיביות האחרות הן קאפו. היה כאן ג'ראלדש וכבר לא יחזור. מבין כל הישראלים שיש בשוק...וואלה בן ביטון בסדר, רחוק מלהיות מושלם אבל בסדר להעביר עונה. אני יותר מודאג מדוידזאדה ומקווה שבלטסקה בימים שסבו לא, יתפוס את מקומו.
  10. פרשן בהווה ושחקן עבר. דמות לא רלוונטית, הסתכסך עם הנהלת הקבוצה בעבר, מה יש להתייחס לכאלה. זה בטח אלון מזרחי ההולנדי. ציניות?
  11. חשבת נכון. עזרן גם תבע את מכבי. מסכן ניקוליץ, אולי יש לו בעיה בורידים כמו שהיה לרדוניץ (?)
  12. מעולה. זה כי העתקתי נתון שלך בהודעה קודמת על 5 ב8 הבאות אתה חותם?
  13. סתם - מעניין אותי לדעת מה אחרים חושבים...אני לא הייתי חותם. גם כשחשבתי על 4 אליפויות ב8 שנים אז אמרתי לעצמי, איפה נעלמו לנו עוד 4 סתם ככה על פארש.
  14. ציפיות שכר: לא רלוונטי, גם ככה נגיע לבוררות.
  15. חותמים על 4 אליפויות ב8 השנים הבאות?
  16. בהצלחה מכבי. שירים טלפון לסבוריט מה רודריגז
  17. וואו, התיוג של היונייטד כל כך מגוחך, אין לי מילים. אפילו אסנת מארק פחות מביכה ממכבי חיפה. בושה למועדון שמתייג את אלופת אירופה לשעבר, שלקחה את אליפות אירופה בצורה הכי ווינרית-דרמטית אבאר ומצפה לעשות איתם אחוות לוזרים. מה הצעד הבא? לתייג את אלקאמר \ דן האג ולציין שגם הם קיבלו שלושער מזהבי? מועדון מביך שבעולם מתוקן על ציוץ כזה היה מקבל צו סגירה. "בעטנו יותר לשער מהיונייטד" זה משפט של דני דבורין. זה מזכיר לי שבגיל 12 היינו משחקים בשכונה והיה אחד קצת גזור, על עבירה "קשה" היה מבקש שני פאולים. וואו.
  18. בלטקסה בסוף יהיה כמו אורי שיטרית, יושאל לקבוצות אחרות עד שייצא לפנסיה.
  19. היה עם בן בסט בטולוז? או שזה היה ברסט אצל בסט
  20. אוקי. אז אין סתירה ביני לבינך. מכבי יכולים, הציעו וגם עוד יציעו. לא על זה זה נפל.
  21. על מה אתה עונה לי....רשמו כאן שואנסיו המועמד רצה 600-700 וזה בכלל לא בנורמה של מכבי, אז עניתי שאין מצב. מכבי לא היו מתחילים משא ומתן בידיעה שהם לא קרובים \ לא יכולים לשלם למועמד.
  22. גם לי. בפועל: הבלם המצטיין שלך, בלם העשור, מיהר לעזוב בשביל להיות בסגל הרחב של סראגוסה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.