Jump to content

Shalom27

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by Shalom27

1. אחי מה שאני מנסה להגיד שאצל חלק הגבול זה שי אבוטבול (אני למשל) אצל חלק זה שכטר (אתה למשל) אצל חלק זה היה זהבי (היום הם שרים הכי חזק ביציע לזהבי והפסיקו כבר לשרוק לו בוז) ואצל חלק זה כל מי שהוא לא גדל במחלקת הנוער.. דווקא בגלל זה אני לא אוהב שעושים הכללות ודמגוגיות
  2. ואתה חושב שג'ורדי משתין עליך? ואתה חושב שהוא לא רוצה את טובת מכבי?
  3. כשאתה אומר קהל? מבחינתי ג'ורדי לא משתין עלי גם אם הוא מחתים את שכטר... מי לא יכול לקבל? אתה? דברו כבר בשם עצמכם ואל תעשו דמגוגיות בבקשה
  4. הפועל רעננה - מכבי חיפה 2 הפועל חיפה - עירוני קרית שמונה 2 מכבי פתח תקווה - מ.ס אשדוד X בני סכנין - עירוני רמת השרון X בית"ר ירושלים - בני יהודה X הפועל תל אביב - הפועל עכו 1 ד. עזוב אותי מהימורים וסטטיסטיקה, אף סעיף לא יתקיים. תן לי לשיר גם בתקופות הכי קשות ולהנות מהמשחק. א. לפחות שני משחקים יגמרו ללא הכרעה
  5. בטח שיש http://www.mhfc.co.il/forum/viewtopic.php?f=1&t=48137
  6. בני סכנין - מכבי חיפה 2 מ.ס אשדוד - הפועל רמת השרון 1 מכבי פתח תקווה - הפועל עכו X הפועל חיפה - הפועל תל אביב X הפועל רעננה - בית"ר ירושלים X הפועל באר שבע - בני יהודה X ב. לפחות שחקן אחד יכבוש צמד או יותר ג. ממוצע השערים יהיה מעל 2 גולים למשחק ז.במשחק בין רעננה לבית"ר נראה יותר כרטיסים מאשר במשחק בין אשדוד לרמת השרון
  7. יום שבת 18:00 הפועל באר שבע - הפועל תל אביב X 19:00 הפועל חיפה - הפועל רעננה X 19:00 עירוני קרית שמונה - הפועל רמת השרון 1 19:00 בני סכנין - הפועל עכו 1 20:15 מכבי פתח תקווה - בית"ר ירושלים X יום ראשון 20:00 מ.ס אשדוד - מכבי חיפה 2 שאלת בונוס א. לפחות אחד מהמשחקים ייגמר ב0-0 שאלת בונוס 2 - מה הייתה הדקה : חיפה אשדוד- 65-75
  8. למה הארגון משתף פעולה עם שאר הקהל? ותחשוב על זה לפני שאתה מתעצבן
  9. צעד שיווקי למכירת עוד מנויים... אין סיבה אחרת לפרסם הודעה כזאת בעיתוי כזה
  10. אתה חושב בצורה עסקית נכונה מאוד, ובאמת עסקה טובה זאת עסקה אשר שני הצדדים מרוויחים ממנה. השאלה אם באת לפתוח כאן עסק? אני מכיר אוהדים של מכבי שלא לוקחים בכלל כסף אם נבצר מהם להגיע... הנקודה היא שעשית מנוי בשביל מכבי, בטח שלא בשביל להרוויח כסף ובטח שלא על חשבון אוהד מכבי אחר
  11. פרשן דוחה, הפסקתי לראות את התקציר באמצע בגללו
  12. יש לי בעיה עם הסטטיסטיקה הנ"ל.... תזכור תמיד ששלוש תוצאות תיקו זה כמו שני הפסדים. לנו יש רק שתי תוצאות תיקו אם אני לא טועה..... ולא ניתן להחשיב את הספירה עד הסוף כי יש פלייאוף עליון שזה מפגיש אותך עם הקבוצות המצליחות של העונה עוד פעמיים!
  13. אתה צודק, זה קליפ פשוט לא טוב, לא חכמה להיכנס למובימייקר ולדחוף כמה שירים וסרטונים, תבנה משהו מסודר, תשקיע באיכות הסאונד, תבחר שיר ותתאים את הקצב של הקליפ לשיר (בלי שום קשר השיר לא קשור). בגדול.. ארגון אוהדים כמו MF שהוא מוציא קליפ, צריך להוציא משהו טיפה יותר מושקע מקליפ שכל ילד יכול להוציא. נ.ב. אין לי ספק שהייתה השקעה כאן
  14. אני לא בטוח, פורסם ששער 7 יימכר רק בלאן, ושהסתכלתי אתמול בבוקר היה אפשר להזמין לכל מקום שם.. (לא הייתה חסימת מקומות לצורך העניין). אבל אולי אתה צודק... בכל אופן, נראה לי מלא
  15. תכוונו לו אקדח לראש והוא יגיד גם שאמא שלו זונה.... איך אתם שופטים בן אדם במצב כזה?! 200 צהובים צועקים עליו, דרבי אמוציונאלי, וכו וכו וכו... חוץ מזה שהוא באמת ממש שונא את הפועל בלי שום קשר למכבי..
  16. 1) במכירה האחרונה לא מכרו יותר מנוער לבן אדם 2) כל מנוי יכל להשיג שני כרטיסים ואם הוא רצה עוד הוא היה צריך לעשות את כל הסיבוב 3) למכבי אין סמכות לעשות דבר בנוגע לספסרים 4) תהרוג אותי איך, אני לא יודע. אבל מלא שוטרים. מגבניקים וסמויים לא מצליחים לראות מול העיניים שלהם את כל הספסרים. 5) אני לא מכיר את אותם אנשים.. אבל אם אתה מכיר תלשין בהצלחה חבר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.