Jump to content

danielone

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by danielone

1. חבל שחיפה לא הוציאו לפחות תיקו. אנחנו על הקשקש ממקום 15 וחייבים שבוע הבא ניצחון לא רק לפרוטוקול. ותיקו של חיפה
  2. דנמרק נשארה ללא מתמודדות באירופה. ולכן מספיק 1.125 ניקוד ואנחנו נסיים במקום 15 ללא קשר לנורבגיה
  3. אני באמת לא אוהב את החולדה. אבל אל תהייה כזה בטוח שברביבאי יותר טובה...
  4. יש עוד מועמד בשם צלנר, אין לו סיכוי. אבל הוא גם הבטיח גג. ואת אורנה דווקא מכירים הפוליטיקה הארצית
  5. את האמת 2 האופציות נראות לי גרועות. פשוט היא נראת לי יותר...
  6. מי שרוצה ציטוטים מהשדים האנטשימים https://www.red-dna.com/forum/showthread.php/7870-Europa-Conference-League-2023-24/page9 ניסתי להירשם לאתר שלהם אבל לא הצלחתי משום מה
  7. בעונה הבאה הישראליות באירופה צריכות לתת עונה ממוצעת ורגילה כמו 4 עונות האחרונות. ואז מעבר לעובדה שיהיו לנו 5 נציגות. האלופה שלנו הולכת ישירות לבתים...
  8. אני חושב שיש קשר בין המשחק שחיפה שיחקו באירופה לבין איבוד הנקודות השבוע בליגה. אני רוצה שחיפה יעלו מהסיבה הזאת. ומהסיבה שחשוב לי שישראל תסיים מקום 15. כמו כן שהנורבגיות יעופו היום...
  9. ההגרלה ביום שישי. איך אתה יודע שאנחנו מארחים את המשחק השני?
  10. אני חושב שמעבר לייצוג של המדינה, יש לנו אינטרס שהם יתקדמו באירופה להעסיק ולהכביד על הסגל שלהם. וכמו שכתבתי מקום 15 מאוד יעזור לנו...
  11. בעד מי אנחנו היום? אני לגמרי בעד חיפהל'ה גם שלא יהיו עסוקים רק בליגה אלא גם קצת באירופה. והמאבק על מקום 15 בליגות. מאוד צמוד ומאוד קריטי לנו לסיים 15..
  12. קור כלבים - הופעת הבכורה של אורלנדו סה בראשון גשם בלי הפסקה - רדיוס לביתר באצטדיון ר"ג
  13. כרגע מחזור 26 ב-16/3. אז או שעד סיום העונה הסדירה יכניסו משחק באמצע שבוע. או שבפלייאוף יכניסו משחק באמצע שבוע
  14. עברנו חודשיים עם כמות מטורפת של משחקים. מזל גדול שעלינו ישירות לשמינית הקונפרנס והמשחקים יהיו במרץ...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.