Jump to content

סזאר מנדיונדו

משתמשים רשומים
  • Content Count

9
  • Last visited

• Days Won

2

Everything posted by סזאר מנדיונדו

1. הסיכוי היחיד לעבור אותם זה אם יקבלו קורונה ויצטרכו לבוא לפה בהרכב שני/הפסד טכני. מי מרגיש טיפתי היום ומוכן ללכת לטיול קצר באוסטריה?
  2. הייתה הגרלה לפלייאוף של האירופית? את מי נפגוש האירופאית אם אנחנו מודחים נגד ברסט?
  3. אולימפיאקוס ורד בול לא עבירות. קבוצות סופר חזקות וממש לא מה שאתם זוכרים. בשנים האחרונות הן מוכרות כל קיץ שחקנים בעשרות מיליוני יורו ומביאות גם בלא מעט כסף. סלביה וזאגרב זה 80/20. אפשר לעקוץ איזה שער ולהתפלל חזק בארץ.
  4. "הראשון שפרסם את זה" גבר היו פה 20 עמודים של תגובות עוד לפני שחשבת להכנס
  5. אם זה הטרלה חייבים לארגן פה מסע לעבר ביתו של אורן פדידה
  6. מה יפות הן שתי עיניההההה
  7. מי שרוצה, אח שלו נמצא מלא במאניה ג'ינס בראשון לציון (קניון הזהב) זרקו לו מילה אם אתם שם.
  8. אני לא חושב שסבוריט פחות טוב אבל זה לא הזוי בעיני ששרי וזוסואה מדורגים לפני סבוריט. זה דעה שאני לא מסכים איתה אבל אני יכול לקבל. להבדיל מכתבות על זה שמיץ' מקום 4 בליגה בדירוגי הבעלים או כל מיני כאלה ששם זה הזייה מוחלטת.
  9. כמות השמועות בטוויטר זה משהו לא נורמלי. מאמין שהרוב מנפיצים ואין להם מושג, השאלה אם יש כאלה שבאמת יודעים משהו.
  10. כן ראיתי, בגלל זה שאלתי. קצת מוזר שמכל הקבוצות אף אחת לא עשתה 5. יש מצב שמותר רק 4?
  11. אם הוא חותם בלוקומוטיב או באייאקס זה מובן לגמרי והוא עושה אחלה מוב. בפנר אין לו מה לחפש.
  12. טננבאום סבוריט בלטקסה טיבי קנדיל גלזר ביטון פרץ אלמוג בלקמן יוני
  13. נושא מיכה ואצילי נטחן מכל כיוון וגם אני לא רוצה להרחיב על זה יותר מידי כי לא נצא מזה. מה שניסיתי להגיד פה הוא שיש מישהו שדואג ומסתכל על התמונה בצורה רחבה יותר. יש מישהו שמתווה דרך ויש עקרונות שאחריהם הולכים, אין פה מקריות. בשאר קבוצות הליגה אתה רואה איך מביאים שחקנים, איך מביאים מאמנים ואיך מביאים עובדים למועדון. גם אתה רואה שההחלטות שם נקבעות סתם על סמך ההרגשה של אותה שניה ובלי חשיבה מעבר. הכל מקרי. אצל מיץ' זה אחרת. אז לפעמים הוא מקבל החלטות שנראות לנו הזויות. אף בעלים בארץ בחיים לא מעיף שני סופרסטארים כאלה. גם אם היה שם משהו פלילי היו משאירים. אבל אצלנו יש מי שמסתכל על התמונה בצו
  14. קמפיין באירופאית אולי יהיה בריא יותר או נכון יותר לבניה של המסורת אבל פאק איט. מה יותר כיף מסיטי בבלומפילד? לא שיש לנו יותר מידי סיכוי, אבל אם כן זה חלום אחושרמוטה
  15. אני הייתי לגמרי בצד של מיכה ואצילי, היום אני איפשהו באמצע. מבין מה אתה אומר אבל שוב זה משהו שקשה לאוהד לראות. אולי היו כבר דין ודברים עם ספונסרים? אולי קיבלו מכתבים לקראת הפגנות בקריית שלום? אולי כבר הגיעו לכל מיני ארגוני נשים בקנדה? אולי זה יכל למנוע כניסה של מפרסמים חדשים? אנחנו לא יודעים כלום ממה שקרה שם. חוץ מזה שזה "כתם" שהיה תופס את המועדון גם עוד עשרים שנה שאחרי פרשת הקיימות השחקנים המשיכו כרגיל. בסופו של דבר אמנם מיכה ואצילי נזרקו בצורה לא מכבדת אבל אסור לשכוח שקיבלו שחרור בחינם והשלמת שכר. דאגו להם ולפרנסה שלהם. הם פגעו בשם של המועדון גם אם הם אשמים וגם אם
  16. עוד משהו קטן שרציתי להוסיף. הקיץ מגמגם זה נכון. אבל אנחנו תמיד נמדדים ביחס לאחריות בליגה. ומה הן עשו? אנחנו עוד שניה בספטמבר וחיפה אשכרה לא הביאו כלום. התחזקו בשחקן עם יד שבורה מהלאומית, ניסו להתחזק בשחקן עם מתיחה במפשעה מהלאומית והם עכשיו במו"מ עם שחקן שיש לו בעיות משפטיות. אה נכון, הם החתימו אוטובוס(!!!) הלכה האליפות. ביתר הביאו את הבלם האהוב דגני ואת אורן ביטון, אחלה הגנה תיהיה להם (בלי קשר שחררו שחקנים יותר טובים מאלה שהביאו). בב"ש יש אוסף לא נגמר של בינוניים. שמיר קבהא קלטינס טאהא ועוד כל מיני כבשים גנרים. יש להם זרים טובים אבל ישראלים שאין להם מקום בבי
  17. הקיץ הזה הזוי בכל כך הרבה רמות, קורונה, פיירפלי, קטינות והרבה חוסר ודאות. הכי הזוי בעיני זה שבפעם הראשונה היו סדקים ראשונים ביחס לגולדהאר ואני ממש לא מדבר רק על ההזויים מהפייסבוק. גם כאן נשמעה ביקורת רבה, חלקה גם מוצדקת ונשמעה בצורה יפה אבל לא מעט כאן הגזימו. "מנותק" "אין לו מושג" "לא מכבד את הסמלים שלנו" ו"הוא לא קדוש". רוב הביקורת הייתה סביב שני נושאים מרכזיים - מיכה ואצילי והקיץ המגמגם. מיץ' ומקבלי ההחלטות מסתכלים על התמונה בצורה הרבה יותר רחבה. הוא מבין עניין ורואה עשר מהלכים קדימה. ועכשיו אפשר קצת לבחון את הדברים בפרספקטיבה קצת שונה אחרי שעברו קצת מים בנהר ואפשר לנתח את ז
  18. אם ההבדל בין ההצעות זה 700K לעומת 3.5M יהיה קשה לשכנע אותו לבוא. הבדל של למעלה מ11 מיליון שקל לעונה. יכול להיות שיחתום שם לשנה ואז יראה איך יתקדם משם. 11 מיליון שקל זה סכום עצום. זהבי אמנם מבוסס אבל הוא לא גולדהאר. ובלי קשר, אני בטוח שיכול למצוא הצעה דומה להצעה הטורקית (אולי טיפה פחות כסף) והעיקר להתרחק מהמדינה המסריחה הזאת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.