Jump to content

MyLord

משתמשים רשומים
    33
  • Last visited

Everything posted by MyLord

1. MyLord

NFL 2019

בתור אחד שנדלק על המשחק, איפה הכי קל ללמוד את כל החוקים וההסברים?
  2. הקטע שלאחד האנשים ממש הרביצו על הגדר של שער 10. אין מצב בחיים האלה שאין שם מצלמות. אני שלחתי סרטונים של אחרי ״המעצר״ אז אני בספק אם זה מה שיעזור להם
  3. עברו כמה ימים, זרמתי על הפסילה של הגול הראשון של אלמוג עדיין מחפש הסבר לפסילה השנייה
  4. אי אפשר להשתוות לזה, בשום דרך בעולם.
  5. יש בכלל דיבור שיהיה רכש בינואר? נראה לי קצת קלוש סורי
  6. האמת שראיתי בנושא המולטימדיה דיון שהזכיר לי כמה שירים שהלוואי שיחזרו בכל הכוח, ויקבלו את הערגה החדשה כמו את הגרון קורע. - ברע בטוב - מכבי לך נשבע - תני לי (רק עוד דקה של אושר) - לב זהב יש לכם עוד?
  7. אם בשירים עסקינן , מה עם לב זהב? או שזה שיר קללות למחוץ למגרש? אגב יש המון שירים חמודים שצריך להחזיר, אבל דברים שהקהל הרחב מתחבר תופסים בטירוף (בדכ שירים על מכבי בלי קללות או שטויות כאלה) להכניס דחוף - סי סניור של ריבר
  8. נדב, יש לי סרטון בטלפון מסוף האירוע . שלח פרטית ואשלח לך אותו. אולי איכשהו זה יכול לעזור אם מישהו רוצה לעזור לי להעלות לרשת גם בכיף. רואים שם שוטר נותן ברכיה לגב של מישהו אזוק
  9. גם לא בעקיפין. בכניסה לגן כרוניגן הם עצרו משהו עם גוינט ליצנים
  10. לא טועה. אבל וואנס הוא פסל במגרש צריך להיות בטוח ב100% שיש טעות על מנת להתערב (תקנו אותי אם אני טועה), ולכן בגלל שמדובר במקרה גבולי הוא היה צריך לדבוק בהחלטה שלו, שהייתה מטומטת מלכתחילה, כי אם הבנתי נכון הוא פסל על יד והואר גילה עבירה. הלך לחפש עתונות ומצא מלוכה
  11. חד משמעית. לדעתי כרגע (ולא רק בארץ) המערכת היא כשלון. באנגליה פוסלים שערים על מילימטר. פה פוסלים שערים ואז ממציאים סיבה.. חייבים לעדכן /לשנות את החוקים למשהו יותר קונקרטי, כי ה לא מותאמים למערכת. היא כן עוזרת ב80% מהמקרים (היותר ברורים) , אבל הפסילה של הגול של איילון מראה כמה שזה שטותי. הרי סבבה הוא הניח עליו יד, בהקפאה של התמונה באמת נראה חמור, אבל האם הוא היה שורק על זה פנדל במקרה אחר? לא נראה לי, אז זאת גם לא עבירה.
  12. שמעו איזה נגיעה ראשונה בכדור יש לילד הזה. חייב לשחק! הוא הדבר הבא. איזה כיף שכל פעם עולה איזה אחד כזה, מבטנה ורחמה של הקבוצה. כמה לקהל יותר קהל להתחבר, כמה לקהל יש יותר סבלנות. הלוואי שזה יימשך גם אחרי הפיירפליי
  13. הייתי אתמול ממש ליד האירוע. פשוט בושה וחרפה של משטרה. איזה מכות הרביצו לחברה הצערים, ארבעה שוטרים על ילד בן 15 (אולי זה מי שהעלה פה את התמונה), פיצצו אותו, השכיבו אותו על הרצפה ואז עוד דפקו לו ברכיות בגב כשהוא כבר על הרצפה!!!!! הרבה מילים קשות ואיחולים קשים לכל השוטרים האלה, שבמקום להשליט סדר, הם פשוט מתנהגים כמו אחרוני העבריינים, מרביצים ומקללים. הלוואי שהעצורים יצליחו להכנס בהם. לצערי ומהיכורתי עם המדינה המשטרה לא תהיה אשמה, ימציאו איזה חירטוט וזה ייסגר, כמו עם סלומון טקה. ארגון מסריח
  14. בוא נגיד ככה שלושה שערים אכן היו צריכים להפסל. את השער הנוסף (איילון) הוא פשוט פסל סתם. הוא חשב שנגע ביד, אבל לא נגד ביד אז הוא הלביש על זה עבירה, למה? מניח שבגלל החרטא הזאת של 100% טעות. אם היה מאשר את השער הוא לא היה נפסל. לצערי הואר הפך להיות אנטי גולים, לא הייתה עבירה של איילון, גאבר הזה שחקן חזק מאוד שאני בספק אם זה מה שמפיל אותו. בנוסף לכל זה, השיפוט במהלך המשחק היה נורא. מיליון עבירות של צהוב שלא נשרקו, מיליון עבירות סתמיות שכן נשרקו, וכרגיל אי אפשר לפתח פה משחק כדורגל. כל שניה מישהו על הדשא, כל שניה עבירה שגוררת עיכוב נוסף. יאללה תנו לשחק!
  15. וואו אין כמו העלייה של השחקנים לחימום במשחק גדול עוד מימי בלומפילד הישן
  16. אחד הדברים המדהימים בראיון שהוא מודה שהוא לא מכיר את החוק, ואז מתווכח על החוק שהוא לא מכיר (לא אני אמרתי) היית איזה שלושה חודשים בבית, לא יכולת לעבור ככה על חוקים חדשים (נכנסו מלא בקיץ, מפציע שהוא ידע שלשחקנים מותר להכנס לרחבה בבעיטת שוער). כל שאר הראיון זאת בכיינות והתמסכנות שהיא כל כך הפועל שאתה לא מבין איך זה ניר קלינגר. מאחל לו שייכשל ושירד ליגה אמן
  17. הייתי נותן דקות משעמותיות יותר לאצילי להוריד חלודה, הוא גם תמיד דופק את נתניה. ופותח גם עם קנדיל (ראיתי שבדרבי הוא התחמם אז אני מניח שהוא איתנו), ולאיילון.
  18. לדעתי כדאי להביא חלוץ עכשיו,כדי שלא יהיו בעיות חיבור באירופה בעונה הבאה. שיהיה אכזרי אם אפשר
  19. הקטעים עם הסרטוני פירו שמצלמים את שער 5 ושומעים אותנו זה סרטונים מדהימים בעיני. בכל מקרה מקווה שאנשים יתרמו יותר לארגון, בלי צחוק. אני חושב שהתפאורה של הפועל הוכיחה כמה עוצמה יכול להיות לתפאורות ענק, שאני לא מכיר את הסכומים אבל בטח עולות מלא כסף. וגם אפשר יהיה להוסיף תופים ואביזרים נוספים (אני מניח)
  20. אני אגיד משהו שיעצבן פה אנשים. איך שאני רואה את הדברים יש 2 אופציות. 1. מי שבנה את בלומפילד עשה איזשהו טריק במרכז היציע המעודד כי השריפות היו ממש באותו מקום 2. הקהל אשם בכך שהדליק אבוקות ליד כל הדגלונים ושאר הדברים שהתסובבו ביציע(פלסטיקים כאלה). מה שגרם ללהבה לגדול. ביתר הדליקה אבוקות באותו שער 11 (לא במרכז הגוש) ולא היו שריפות —— זה שחיפפו והכסאות אולי לא עומדים בהתקני אש כאלה ואחרים - ממש לא יפתיע אותי אבל זה לעולם לא נדע —— אני לא נגד פירו, אפילו להפך. —— וכן היו צריכים לעשות ב11 כסאות ברזל כמו לפני השיפוץ, אבל גם היו צריכים לעשות גג :/
  21. אני כבר אמרתי בעבר את דעתי לדעתי צריך להיות מגאפון/רמקול ועוד תופים, כדי שהמנגינה ו/או מילים ו/או קצב יגיעו קצת יותר מהר ל״כנפיים״ של היציע
  22. מותר במקרה של התחזות - החוקים של הואר הם דומים בעולם, ובאנגליה זה קורה אז אני די משוכנע שזה חוקי. אגב באנגליה שיכללו את המערכת והשופטים לא הולכים למוניטור, זה גם מאוד עוזר להם בקביעה (כי אז תמיד אפשר להאשים את שופטי הוידאו) וסם חוזך זמן
  23. בעונה הראשונה ניצחנו אותם 1-0 בטדי,הפסדנו להם 2-1 בבלומפילד, ופעמיים תיקו בעונה שאחריי הפסדנו 3 פעמים וניצחנו פעם אחת(עם הגול של וידאר) בעונה השלישית שני ניצחונות (אחד טרנר אחד נתניה) 1-0 , שני הפסדים 2-1 1-0 בעונה הרביעית שני ניצחונות שני תיקו 3-0 4-0 0-0 1-1 העונה 2-0 מתוך 17 משחקים ניצחנו 7 פעמים, הם ניצחו 6 4 תיקו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.