Jump to content

Meron's

משתמשים רשומים
  • Content Count

3
  • Last visited

• Days Won

2

Everything posted by Meron's

1. חוש טעם/ריח לא נספר כתסמין. רק חום, ריאות וכאלה. 14 יום והוא חוזר כרגיל. מניח ששחקנים בכל זאת יעברו בדיקה(בדיקות בכללי) לפני שיחזרו לאימונים.
  2. היום באמת הייתה לי שבת לגמרי רגועה שראיתי כמעט את כל המשחקים, אנגלית - גרמנית - אנגלית - ספרדית... באמת שזה ספורט אחר ממה שרואים בישראל. אני ממש נהנה מהדברים הקטנים: השליטה של השחקנים, חוכמת המשחק, הקצב אוי הקצב, הפיזיות.... ואפילו ההחמצות(ראמוס עשה בלקמן ותיקן בפנדל). וכל זה ללא קהל, מקצוענות ובמיוחד לראות שחקנים כמו בנזמה, ריברי וכאלה שלא מאבדים כל אלו.
  3. אני יכול להגיד לך שלחבר יש פריוס, אבל כמובן שמשלם אחריות על הבטריה. וכל תקלה שהייתה לו בחלקים שקשורים לבטריה החליפו וקיבל אחריות מחודשת ללא תשלום. ברכב שעובד על בטריה לא לעשות אחריות על הבטריה זה לא אחראי. במיוחד שמדובר באיזה 300 ומשהו שקל בשנה. והחיסכון של הדלק כל חודש(לא בסגר כמובן) מסתכם בכמה מאות שקלים לפחות.
  4. ריאל שודדת פה ניצחון. 2 החלטות עם ספק גדול.
  5. השאלה אם זה גובר על החוק החדש שכל נגיעת יד הגורמת ליתרון בהתקפה שיוצרת גול זה יד, גם אם זה מקרה של ירוי.
  6. אז זה כנראה מותר והוא הלך לפי הנהלים.
  7. מעניין אם יהיה פה תקדים ויחליטו שהוא שרק לסיום וישאירו את התוצאה 2-2
  8. זהו, זה מותר בכלל אחרי ששורקים לסיום? יכול להיות שזה אסור? כמו למשל שאי אפשר להפעיל ואר על יותר מהפסקת משחק אחורה.
  9. בחיים.... אבל בחיים לנו זה לא יקרה. למה ד''א הוא נתן בכלל להמשיך לשחק אחרי הזמן? בישראל אם יש גול בתוספת הזמן לא מוסיפים את זמן החגיגות לתוספת.
  10. אין משהו שזכור לי מנתניה כחוויה שחקוקה חזק בראש כמו החוויות מבלומפילד או מהצפוני בודי או מהפינה בסמי עופר או אפילו מאחורי השער בק.אליעזר.... וגם כמובן איצטדיון הי''א האגדי. יש מקומות שיש בהם אקסטרה, משהו שאי אפשר להסביר. נתניה מנוכר, המרחק מהצד השני מרגיש בעיר אחרת, לא שומעים בכלל מה הם אומרים. בבלומפילד ישבתי גם שורה ראשונה/שנייה, אתה מרגיש שאתה מוציא קרן עם השחקנים או עולה איתם לנגיחה.
  11. הממשלה הזאת על כל סוגיה ב10 שנים האחרונות יש לה מצב אכיפה 0 או 100 על כל החוקים הכי חשובים לנו ביום יום. גניבות 0 אכיפה ברוב הערים - אבל בדרום יש יחידה מיוחדת אנשים מסמסים בנהיגה 0 בנתיב השמאלי על 130 - אבל עומדת ניידת בפקק שרק תופסת יותר מקום ומחלקת דוחות למי שמוריד את הראש קורונה 0 אכיפה בחתונות, אירועים, התקהלויות, תורים, הפגנות - סגר, פתאום יש ניידות, כוחות מיוחדים, מסוקים, חיילים בצו 8 זאת זוועה של התנהלות, ראש קטן, ככה האזרח הרגיל לומד ומתנהג וככה זה יהיה בכל מדינה אם הממשלה שלה הייתה מתנהגת ככה.
  12. הקצב בליגה לא מתקרב לליגות במקומות 10, 11, 12 והלאה. אז כן, יש קבוצות ויש קבוצות אין מה לעשות בכל ליגה הכסף משחק וכדורגל עדיין לא מביא את כל עשירי העולם(ראו בספרד קבוצות עניות). אבל בכל ליגה במיוחד ברמות האלו כמעט כל קבוצה עם תקציבים כמו שלנו ומעלה, עם שחקנים גדולים, חזקים, חכמים מאוד, ממש טקטים. יהיה טוב אם נתרגל לשחק ברמות האלו שנה אחרי שנה כמו שהיה לנו בתחילת העשור.
  13. זה הדבר היחיד שאני מפחד שיהפוך לחיסרון, שחקנים עם טאצ' שמניעים את הכדור בקצב מסויים כדי לעבור ולאו דווקא תנועות חדות גם לא מכניסים את עצמם לתקל כזה או שהכדור לא עף רחוק. וזה די דומה לתנועות של גולסה אם תשימו לב ואצל שכטר בכלל זה בולט. זה משיכות כדור קטנות, הקפצות מעל הרגל וכאלה. שזה הולך זה מדהים, משאיר אותך חופשי או במצב מסוכן. אבל שזה לא הולך אז יש מצבים שהקשר(שלהם) עם כדור קל ברגל בדרך קדימה. וכמובן טוב שיש קשר אחורי בדרך.
  14. אני חושב שזה גם תלוי בשחקן ובסוכן. למדנו כבר שחוזים בישראל (וגם בעולם) כשרוצים משתנים לפי רוחו של שחקן/סוכן או קבוצה כזאת ואחרת. בוא נעבור את השנה ואז נראה מה הולך.
  15. https://www.facebook.com/marketplace/item/604383360236337/ בדיוק הדגם שחשבתי. 2419 של דל. יש לי את המסך הזה ב25" זאת סדרה מעולה(לא מתאימים למשחקים בגלל שזה ''רק'' 60hz אם אני לא טועה).
  16. שאתה מכניס שחקן לא חם זה כנראה קורה. אבל זה לגמרי לא תירוץ. חלוץ עם ניסיון וביטחון כמו שלו צריך לשים את זה בפנים גם מתוך שינה עם קורונה ושפעת.
  17. לא יודע אם למסור. אבל זה מצב שהרגשת את חוסר הניסיון. לבד, יש זמן להעביר רגל או לא יודע מה. אבל להוציא יותר ממצב במשחק שאין לך הרבה מצבים(עוזב שאחר כך המשחק התפתח לזה שהיו לנו עוד מצבים).
  18. אני אוהב את ההסברים והראיונות של דוניס. הוא מסביר לעניין ובסוף גם דוחף קטנות של אוהד כמו הטענה על זה שלא היה פנדל הפעם.
  19. לגמרי בן ביטון עם כמה איבודים מיותרים לרמות האלו, גם לייני היו 2 כאלו אבל מייני אנחנו כבר רגילים וידוע שמחפשים לו מחליף. מקווה שקנדיל יפתח שבוע הבא.
  20. 1. יש לך יציאת hdmi לכן אין שום סיבה שהtype c שלך יוציא גם וידאו. 2. ב300₪ אתה יכול להביא מסך ביד2 דל 2415 ומעלה במספרים(לא זוכר את הדגמים). 3. בהצלחה.
  21. אני אופטימי. אבל למשל באחד המקרים הראו שגם בקבוצה של אסימפטומים שעשו להם סי-טי ראו בעיה בלב, ריאות וכדו'. אז נניח שעדיין התופעות לוואי לא קריטיות ל99% מהנדבקים. אבל ברגע שיהיה שחקן אחד בעולם שתהיה לו תופעת לוואי בגלל הקורונה, לא רואה שחקן כדורגל אחד שיבטחו אותו בלי בדיקות סופר מקיפות. זה אמנם לא יגמור לשחקן את הקריירה כי הוא אכן בריא, אבל התהליך מרגע ההדבקות עד לחזרה למגרשים יהיה ארוך יותר.
  22. לי יש חבילה בסלקום של 99₪ לטלוויזיה בלבד + ספורט5 פרימיום ב60₪ = 159₪ סה''כ. וזה כולל את צ'רלטון במתנה. המבצע הזה לשנה בלבד. אבל אני כבר כמה שנים משחק עם זה איתם על אותם מחירים. אינטרנט הייתי ממליץ לכל אחד לעשות את ההכי מהיר שיש לו אפשרות שזה: סיבים אופטיים כמובן אם יש לו בבניין. במידה ולא אז 500 מגה של הוט זה הכי מהיר שיש באינטרנט הרגיל. רק צריך להתעקש ולבדוק שהמהירות יציבה שמתקינים אצלכם את הציוד.
  23. יש 2 מצבים במידה ויש לך רק type-c ולא יציאת וידאו: 1. מתאם type c ל- hdmi נקבה 2. ה- type c שלך עם יכולת הטענה וגם יציאת מידע ווידאו. ואז יש מלא מסכים חדשים בשוק עם אופציה לחבר כבל type c אחד שיעביר הכל למסך: חשמל, וידאו, דאטה ומעבר למפצלים שיש במסך. מסך כזה בערך עולה אלף₪ בתור התחלה(אולי יש זולים יותר אבל לא מכיר).
  24. הייתה לי הרגשה שהוא יחפש קבוצה שמועמדת לאלופות, גם אם היא תהיה קטנה. אבל ברור שבגיל הזה גם למסביב יש חשיבות. הליגה ההולנדית תעשה לו טוב. ובע''ה נפגש באירופית, זה חייב לקרות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.