Jump to content

sveta

משתמשים רשומים
  • Content Count

1
  • Last visited

Everything posted by sveta

1. לחץ דומה לזה שחיפה חווים כשהם משחקים נגדנו, ההשפלות והכישלון יושבות בראש, אני לא אומר שבגלל הפקטור הזה נותנים להם 3, אפילו מותר להם להפסיד מינימלית והם עדיין עולים. אבל אני חושב שהם באים עם יותר משקולות מאיתנו.
  2. דווקא הסיטואציה המנטאלית לטובתנו, וזה יכול להיות משמעותי. יהיה עליהם גם לחץ מעצם המחשבה שהם נוטים להיכשל בשלב הזה, ולמכבי אין מה להפסיד, שלב בתים כבר עשינו. מלבד זה לא רואה יותר מידי סיבות לאופטימיות, נקווה לתפוס אותם במשחק נפל ולהתעלות.
  3. זהו ? אין בלפור? בשעה טובה. ובאותה הזדמנות, רואה אנשים שחושבים ש "זכות ההפגנה לא תחזור" , מדהים באיזה סרט אנשים חיים לפעמים.
  4. אתמול דיווחו בחדשות את התפלגות החולים הקשים: מתוך 700 - 70 חרדים, 250 ערבים 350 חילונים 30 אחר. אפשר לחשוב על הסברים כמו גיל וזה, אבל השורה התחתונה די ברורה. ולא אני לא בא לנקות את החרדים או להאשים את הערבים. זה סירה אחת וכולם עושים בה חורים.
  5. זו נקודה שאיכשהו הלכה לאיבוד, כ"כ עסוקים בלריב על הפגנות ותפילות ושוכחים שאם יש מישהו שנפגע מהסגר הזה באמת אלו לא המפגינים היקרים ולא המתפללים שכבר היה להם מתווה של תפילות בחוץ. הנפגעים האמיתיים אלו אנשים שלא יכולים לעבוד בדגש על עסקים קטנים שרבים מהם פשוט לא ישרדו את זה. היו חייבים לשחק את המשחק הזה חכם יותר.
  6. התייחסתי לאנשים בכללי, וספציפית לאנשים בסרטונים שהטמיעו למעלה. הקונספציה שזה מגזרי נשברה אצלי די מזמן, כי ל100 אנשים שרקדו אתמול בים יש אפקט פסיכולוגי דומה על שאר האוכלוסיה שלא בסרט הזה של "למען הדמוקרטיה". לכל אחד יש את הדרך הנפלאה שלו להפיץ את הווירוס הזה והוא לא מצליח לקחת אחריות ולוותר למען השאר. וכן.. בסוף זה נופל גם כי לא מצליחים לנסח הנחיות נורמליות והגיוניות שמתכתבות עם מה שנדרש מאיתנו כדי לבלום את התחלואה. אני גם מאמין שאחוז ניכר כן לוקח אחריות או לפחות באמת מנסה, אבל זה פשוט לא מספיק.
  7. משגע אותי כמה אגואיסטים ואטומים אנשים יכולים להיות, הקורונה עוברת לאנשים מתחת לסף הפחד וזאת הצרה הכי גדולה.
  8. מרגיש כאילו נמנעו מאכיפה בחודשים האחרונים למרות ידיעה על אין ספור הפרות בכל הארץ, נראה איך זה יראה עכשיו. בכל מקרה עיתוי מוזר לסגר, נצא ממנו לעונת שפעת + קורונה, ואז מה?
  9. מי שהוציא את הנתון שאין הדבקה בהפגנות צריך להיכנס לכלא.
  10. ועדיין, ההייפ סביבו ממש לא מסתכם שם, הם קהל חולה ברמות שלא רואים, היוטיוב מלא בסרטונים עם אלפי צפיות, הטוויטר מוצף בתוכן עליו והוא כולה מועמד לשם.
  11. מה הולך לו שם בדף וואו, נראה לי כדי להתכונן בטחונית לתרחיש שהוא לא חותם שם בסוף
  12. למה בעצם לא לשמור את קלף הסגר לחורף כאשר ייתכן ובאמת יהיה עומס שלא ניתן להתמודד איתו אחרת כרגע החולים קשים / מונשמים די יציב למרות פסטיבל שבירת השיאים של התקשורת בנתיים סתם שורפים אותו כשכל יום נובחים סגר בלי קשר למציאות, אף אחד לא יקנה את זה בשעה שזה באמת יהיה נחוץ.
  13. מה טורקיה אין מצב נו, או לארץ או לMLS
  14. הזוי שבכלל מדברים עוד על לקיים את המשחק, צריכים להחליט פה במדינה אם יש מגיפה או לא.
  15. דווקא מעניין עכשיו בחירות, בסרייה של ה-3 היה משעמם כי לא היו אירועים שמכניסים פלפל.
  16. נראה לי שהדבר הזה מן הסתם קיבל אור ירוק מהממשלה, חולדאי על תקן שכפ"צ בהתחלה גם הרמתי גבה, אבל תרצו או לא זה עושה לנו הסברה לא רעה בכלל, התגובות החמוצות מלוחמי הסייבר הערבים לא משחקות פה תפקיד.
  17. אם האירוע הזה יקושר בסופו של דבר לחיזבאללה יש פה פוטנציאל לתפנית די רצינית במצב של ישראל מול לבנון.
  18. בדיוק, אז הוא ירד... יכנס סמרטוט אחר לוואקום ונישאר באותו לופ.
  19. אני לא יודע אם הם רוב, אבל מה שבטוח ההד התקשורתי שהם מקבלים והדברים שעליהם שמים את הזרקור גורמים לזה להשתקף ככה כלפי חוץ. העלה תאנה של משבר הקורונה נפל, זו לא מחאה עממית אלא מחאה קיצונית פרובוקטיבית, שהתקשורת מתגייסת אליה כי זה מצטלם טוב ומגניב. קשה מאוד להזדהות עם מה שקורה שם.
  20. אין מצב שלא ממשיכים נו, מהתחלה ברור שלא היה כלום ופשוט מחכים שירד לגמרי הרעש המיותר מהסביבה..
  21. ? בטח טעות, אבל מעניין מאוד אם לא.
  22. נרדמנו בשמירה, היה ברור שתגיע זריקת זין, חלק מהעניין הוא שנתנו לזה יד ואיפשרו את זה. גם כשכבר עושים אכיפה אז מרכזים הרבה מידי מאמץ איפה שלא צריך (מרחבים פתוחים) ופחות מידי איפה שכן (התקהלויות, מקומות סגורים )
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.